Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Zadaj pa resno

Zadaj pa resno

PATRIA

kdo neki je zakuhal: jasno je da so jo levi, ampak kateri?

Po mojem mnenju Pahorjevi gotovo ne, ker je za njih preveč riskantno glede na njihov položaj, ker bi lahko brez tega zmagali na volitvah. Prav tako je njihov vodja izjavil, da takšne pomoči ne potrebujejo.

Da bi si stvar sds sama obesla na glavo še manj vrjetno.

Skratka kdo ima koristi od tega kar se dogaja, resnice še verjetno kakšno leto ne bo, povprečen volilec pa razmišlja nekako tako”volil bom tistega, ki v to ni vpleten”.

Po moje tisti, ki je to povzročil, to ni povzročil za her, ampak …..

Po moje

Povprečen volilec ne razmišlja prav nič. Sledi nagonu oz. sosedu. 😉

Tvojo trditev in žaljenje slovenskega volilca dokaži ali pa obmolkni.

Tvojo trditev in žaljenje slovenskega volilca dokaži ali pa obmolkni.

Zadevo je skuhal tisti, ki je kupoval Patrije na tak “čuden” način.
Da pa je nekaj s tem poslom narobe je blo pa znano že zdavnaj pred oddajo.
Zakaj že nucamo ta vozila? lahko kdo to pojasni?

glej rezultate javnomnenjskih raziskav, pa ti bo vse jasno

za vsem skupaj ne stoji nihče drug kot Šrot oz.njegov, nakradeni, kapital.
Popolnoma jasno mi je, da gre za visoke podkupnine podarjene po namenu, da se zruši vlada Janeza Janše.
V primeru, da bi bilo karkoli od omenjenega res verjamem, da morajo
obstojati dokumenti. Tako pa je vse skupaj preveč imaginarno.

hja le kdo, JJ vendar, vse obrne sebi v prid, celo razpravo v parlamentu je pisal na svojo kožo!

no ja ampak zmaga utegne biti kratka!:)))

Če mu je to uspelo, potem je dokazal, da je zelo sposoben politik in mu levaki ne dosežejo niti do kolen.

Se strinjam z bossom.

Toliko niste sposobni, da bi pri tolikih poizkusih, ki ste jih sproducirali, naredili enega, kjer bi lahko kaj dokazali. NI ga. Zato je tako in spet je kriv gospod Janez Janša.

Pa dajte se nehat že blamirati. “Serjete” (oprostite izrazu) v lastno skledo. Namesto, da bi vsi skrbeli za ugled Slovenije, uporabljate nizkotne intrige s Kosom na čelu.

Če mu je to uspelo, potem je dokazal, da je zelo sposoben politik in mu levaki ne dosežejo niti do kolen.[/quote]

seveda je sposoben, nikoli nisem trdila drugače, ni pa nujno da je to za Slovenijo dobro!

“seveda je sposoben, nikoli nisem trdila drugače, ni pa nujno da je to za Slovenijo dobro!”

pa deeeeeeeej no, ninej, kaj ti tud v lastno skledo pljuvaš?

**************************************** V resnici mi nisi mar ti, ampak vznemirjenje, ki ga občutim ob tem ko te ljubim. (Anthony de Mello)

jaz si itak od te sklede, kaj dosti ne morem obetat!:)

ja je sposoben in to sem povedala že večkrat ( če ne verjameš poglej moje poste malo nazaj), vendar pa spada v opozicijo in nikakor ne v koalicijo, razen če ni kaj na stvari s temi Patrijami, potem pa spada na smetišče.

New Report

Close