Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek LJUDJE BREZ OBRAZA

LJUDJE BREZ OBRAZA

so znani prostaki, ki kandidirajo na jesenskih volitvah in so sedanjo vlado, oziroma Janeza Janša blatili brez kančka sramu. Fuj, fuj, fuj..

GOSPOD JANEZ JANŠA JE ČIST KOT SOLZA.

hahaha, ja seveda je čist, a je kdorkoli rekel da je umazan, valjda skrbi za svojo higieno, telesno mislim, ne politično, da ne boš narobe razumel!

Čist kot solza… Za zjokat se je, ko interpretira vlogo žrtve. Res polno emocij in negativizma gre z njega. Pa, je to za pripisat “neomadeževanosti”?

Vsi so nedolžni, ne samo Kresalova. Na bruhanje mi gre, ko vidim, kako se vsi sedaj zavzemajo za svoje riti, protestne note frčijo okoli… Kdaj so se tako zavzeli za Slovence na Koroškem, naše ljudi v Italiji, za ribiče, za nas, ki nam Hrvaška hara po našem ozemlju???

Prav gotovo je denar bil namenjen za podkupnine. A sedaj se temu reče provizije. Kot se je ženo prekrstilo v partnerko. Že to, da bi se moral denar nekomu dat, se meni zdi nemoralno. Samo kaj, v naši državi to ni več problem.

Ko boš vedela kaj je provizija in kaj podkupnina piši o tem.

Partnerka ni nikoli žena, je samo mati otrokom svojega partnerja, ki skupaj tvorijo družino. Oče teh otrok pa ni nikoli mož.

Še ena brez obraza:
Riita Pihlajamäki, direktorica in glavna urednica prvega programa finske javne televizije YLE, ki trdi: “Še nikoli nisem slišala, da bi katera koli demokratično izvoljena vlada tožila medijsko hišo.”
Pa tudi finska policija in Patrija so očitno tudi čisto pod vplivom slovenske levice, saj sploh ne zanikajo trditev izrčenih v oddaji????
Nekateri res ne morejo razumeti SDS-ovske demokracije, ki bi morala biti zgled vsemu svetu, kajne En mal mem!?
vir:
http://www.rtvslo.si/modload.php?&c_mod=rnews&op=sections&func=read&c_menu=1&c_id=182117

kdo lahko sprejema provizijo in kdo je ne sme???? daj povej prosim!

in seveda kaj je provizija???

En mal mem, kristalno mi je jasno, kaj katera beseda pomeni. Samo tebi ni jasno, kaj sem hotela povedati. Veš, pamet ljudi se razbere tudi iz odgovorov, predvsem pa iz VPRAŠANJ!!!

Partnerka, žena, ljubica, zaročenka itd… so pa itak besede, ki jih že v vrtcu poznajo. Res neumno, da misliš, da nekomu ni jasno, kaj to pomeni. V končni fazi obstaja tudi SSKJ in slovenski pravopis, ki vsebuje tudi slovarski del.

Tudi provizije in podkupnine so besede, ki jih poznajo že otroci, odrasli pa očitno ne. Se ti zdi, da gredo provizije iz lastnega žepa nekoga? Se ne zamisliš nad tem in ne sklepaš, da tudi to nekdo plača? Tudi če jih je dobil tujec, smo oklepnike plačali mi, Slovenci.

Sicer pa podpirajte vse nečednosti, samo ne jamrajte potem. Nastavite hrbet in uživajte! Jaz sem takoj za. Ne potrebujem veliko in mi je v končni fazi vseeno, kdo zmaga. Važno je, da bo narod užival.

leta 2 pa 3 je JLA od rusov kupila nekaj famoznih MIG-29…
pa bi prosil ninej,al pa Zima1, če mi mal povesta..ko je toliko po cajtngah to takrat pisal..kakšne provizije je takrat kdo dobu..??

al pa za kakšen denar je joško prodajal tanke T-82, našim afriškim kompam..
al pa kam je šel tist denar od nemčije za povračilo škode v WW2, ki je bil namenjen za LJUDI, ki so pretrpeli..

noben nč ne ve??

matr ste eni zdej pametni in vse veste..

al svet ni od takrat ko ste se vi rodil..

Mene tudi zanima.

ninej, a ti je muca snedla jezik?

Pa tako fletno te je brat.

te debate me že nekaj časa ne zanimajo več, če še nisi opazil, prav malo mi je mar kaje je bilo in kako je bilo, tu si pač zadovoljen brez dokazovanja, briga me sedanjost in pa seveda prihodnost.

po volitvah pa kakšna zgodovinska debata na neki normalni ravni ne bo odveč, sedaj pa lajaj v luno kolikor češ, moj jezik je še vedno tam kjer mora bit.

bri me tam kjer se oglašam, jaz tebe ne silim v debato in prosim da se ti držiš istih pravil!

ninej..
sej imaš prou..
mene zgodovina oz preteklost ne zanima..
tako da tole s patrio..
je tko že preteklost..

in pač gledam naprej..
volilni izid kaže kar 36.9{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} za nas..hahaha

a imate še kašno matrio..
mogoče bo 63.9{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}

Ne kliči vraga. Nisem prepričan, da so izstrelili že vse metke. Počakajmo par dni pred 21. bo ponovni napad z vseh topov. Pisali bodo vsi mediji z ogromnimi črkami kako Janez Janša krade. To morajo storiti, kajti mobilizirati morajo vse razpoložljive sile in moči. TAKO NAROČA BORUT PAHOR SVOJIM TOVARIŠEM.

MOBILIZACIJA, MOBILIZACIJA. Sram ga naj bo, da to besedo uporablja v tem času.

Sem opazil, da sploh ne odgovarjaš, ja. Predvsem na direktna vprašanja.

A se greva raje “Človek ne jezi se”?

no tebi bom pa odgovorila, lahko se greva imam trne živce in jih ne izgubim kar tako!:)

>>>

ne niso, pa ne Pahor, ampk Finci, bo vse jasno po sodni obravnavi, ko bodo dokazi postali javni in takrat se bo šele začelo!:)))

no tebi bom pa odgovorila, lahko se greva imam trne živce in jih ne izgubim kar tako!:)

>>>

ne niso, pa ne Pahor, ampk Finci, bo vse jasno po sodni obravnavi, ko bodo dokazi postali javni in takrat se bo šele začelo!:)))[/quote]

Mi je pa zelo všeč , da si napisala ta zadnji stavek. vse bo jasno , ko bodo na sodišču predloženi vsi dokazi, do takrat je pa brez predmetno tole razpravljanje o krivdi ali nedolžnosti vpletenih.

no tebi bom pa odgovorila, lahko se greva imam trne živce in jih ne izgubim kar tako!:)

>>>

ne niso, pa ne Pahor, ampk Finci, bo vse jasno po sodni obravnavi, ko bodo dokazi postali javni in takrat se bo šele začelo!:)))[/quote]

Mi je pa zelo všeč , da si napisala ta zadnji stavek. vse bo jasno , ko bodo na sodišču predloženi vsi dokazi, do takrat je pa brez predmetno tole razpravljanje o krivdi ali nedolžnosti vpletenih.[/quote]

ja o krivdi vpletenih, ampak vseeno mislim da cela vlada in cela policija ni vpletena, zakaj potem taka aroganca depeše. Vedno bolj verjamam, da tožilstvo in policija delajo po direktivah nekoga v vladi, torej smo še daleč od demokracije in neodvisnosti državnih inštitucij in ja, o tem pa je potrebno razpravljati sedajle pred volitvam in ne potem ko bomo imeli kar bomo!:)

Mi je pa zelo všeč , da si napisala ta zadnji stavek. vse bo jasno , ko bodo na sodišču predloženi vsi dokazi, do takrat je pa brez predmetno tole razpravljanje o krivdi ali nedolžnosti vpletenih.[/quote]

ja o krivdi vpletenih, ampak vseeno mislim da cela vlada in cela policija ni vpletena, zakaj potem taka aroganca depeše. Vedno bolj verjamam, da tožilstvo in policija delajo po direktivah nekoga v vladi, torej smo še daleč od demokracije in neodvisnosti državnih inštitucij in ja, o tem pa je potrebno razpravljati sedajle pred volitvam in ne potem ko bomo imeli kar bomo!:)[/quote]

Razpravljati o delovanju sistema in njegovi kontroli. O tem, ja. In zopet obtožuješ čeprav nimaš dokazov o tem. Zato je pa brez veze ,je le tvoje mnenje ki ga hočeš vsiliti drugim.

Minister Mate dopušča dve možnosti v zvezi z depešo. Velika malomarnost ali pa namenoma založeno.

Kmalu bomo izvedeli, ninej. Ali boš verjela, ali si boš izmislila tretjo varianto?

ja o krivdi vpletenih, ampak vseeno mislim da cela vlada in cela policija ni vpletena, zakaj potem taka aroganca depeše. Vedno bolj verjamam, da tožilstvo in policija delajo po direktivah nekoga v vladi, torej smo še daleč od demokracije in neodvisnosti državnih inštitucij in ja, o tem pa je potrebno razpravljati sedajle pred volitvam in ne potem ko bomo imeli kar bomo!:)[/quote]

Razpravljati o delovanju sistema in njegovi kontroli. O tem, ja. In zopet obtožuješ čeprav nimaš dokazov o tem. Zato je pa brez veze ,je le tvoje mnenje ki ga hočeš vsiliti drugim.[/quote]

aha, že razumem, ti verjameš, oziroma si trdno prepričan da naše inštitucije delajo popolnoma v redu???? Ja zakaj bi pa jaz morala verjet vladi , ker jim ti verjameš???

ja verjamem, da bo žrtvovan popolnoma nepomemben referent, ali vratar!:)

Tebi pa res nikoli ni prav. Po tvoje se se ne sme kaznovat ne referenta, ne vratarja, ne zidarja pa če so še tako krivi. No ja, mora se jih, ampak samo tiste, ki so iz SDS ali NSI. Te lahko brez dokazov in brez sojenja.

ninej, saj tebi se lahko samo še smejim, pa ne škodoželjno, verjemi. Očitno ti živčki popuščajo. Kaj, če bi spremenila smer? To je vedno pametno storiti, ko si napačno usmerjen, pa naj si bo na cesti, v avionu, ali pa politično.

New Report

Close