Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Finski premier poučil Janšo…

Finski premier poučil Janšo…

Žalostno je, da je moral finski premier poučiti Janšo, da premier ne more vplivati na novinarje, saj je svoboda govora temeljno načelo demokracije. Janša se še bolj zapleta, kot je potrebno, saj mu zapis na spletni strani stranke finskega premiera res ni v čast.

__________________________________________________________

Vir: http://24ur.com/novice/slovenija/dan-kriminalisti-na-vratih-kosa.html#video

Janez Janša naj bi takoj po objavi oddaje “Resnica o Patrii” poklical finskega premierja. Ta naj bi mu odvrnil, da na delo medijev ne more vplivati.

Predsednik finske vlade Matti Vanhanen je na spletni strani svoje stranke zapisal, da ga je njega in ministra za mednarodno trgovino takoj po končani oddaji poklical Janša. Vendar naj bi mu odgovorila, da na delo finskih medijev ne moreta vplivati. Zapisal je še, da razume resnost obtožb in njihov vpliv v času pred volitvami. Odločno je tudi finsko zunanje ministrstvo. “Na njihove odločitve ne moremo in nočemo vplivati. Svoboda govora je temeljno načelo demokracije v Skandinaviji,” je povedal njihov predstavnik.

ojoj, sramota za Slovenijo…že zunanjega ministra imamo takega, da ni ravno v ponos,ampaj- ajde….ampak da lekcije iz demokracije dobi tisti, ki jo skos valja po ustih..je pa mal huda.

ja , lahko bi se kaj naučili od njih glede demokracije in neodvisnih medijev:)

Ja kaj naj bi pa Janša in Rupel naredila drugega?
Boljš zanju so taki odgovori, kakor očitki, da nista na oddajo nič reagirala, kar bi se dalo razumet da se strinjata.
Tud boljš je izgubljena tožba (čez leta) kakor da bi sedaj skesano požrli obtožbe.

Že Jelinčič je včeraj pozval Cvikla, da naj da dokaze na mizo in konča stvar. Pa jih je dal? Ne. Očitno jih nima, z nevednostjo pa je lahko manipulirati. Isto velja zate. Imaš dokaze, posreduj jih. Tudi fiski preiskovalec je izjavil, da je šel denar v Avstrijo. SUMIJO pa, da ga je šel del v Slovenijo. Samo sumijo, torej je v fazi preiskave. Tukaj ni obdolžencev so samo osumljeni ali pa preiskovanci, ti pa kar obtožuješ in sodiš oz. že obsodiš.

Boss, nekaj ljudi je v zaporu. Ob prihodu Riedla in Wolfa na Finsko ju morajo finski organi pregona takoj zapreti in jih zaslišati.
Dokazi niso za javnost, ker je preiskava v teku in se jih ne razkriva zaradi interesa preiskave. Glede na obnašanje Fincev bi rekel, da obstajajo. Počakajmo. Lahko pa gre za igrico Janše, ki igra safer oz. žrtev.

A igra? Kdo pa je po tvoje “žrtev”? Cvikl?

davkoplačevalci!!!

jst sm tud davkoplačevalc..
pa sem moral tud nalepko kupit..
pa se ne spomnim..
kakšnih blaznih protestov ..kak sm “ubogi davkoplačevalec”..

pa za vladno letalo…
se tud ne spomnim..

A se je sploh za sekirat? Koliko protestnih not je Rupel napisal, ko nam Hrvati vdirajo na naše ozemlje? A je kdaj povzdignil glas? Nekaj je sicer lajal in razlagal o prijateljih Hrvatih. Za tole oddajo pa tak kraval, da se nam vsa Evropa smeje. Naši so imeli morje časa, da raziščejo stvari, pa jih niso. Nekaj prav gotovo smrdi… Wolf in Cekuta dobivata denar za zanimive stvari in celo prenakazuje se denar za transakcijo, ki bi moral iti na Tajsko… ni še dovolj mutno, treba je še bolj preokobaliti. 😉 Se ne čudim, če morajo preiskovalci sami sklepati.

ja tako je dandanes..
to sodstvo.. namreč…
to sploh nima zveze… zdej si kriv, ker kr preiskovalci sami SKLEPAJO…

no jst sklepam da ste vsi sosedovi kuri, jajca spizdli..
a kako??
.. ja statistično je dokazano, da letno pojemo xxyjajc/leto..
tk simpl je to..

upam da se boste strinjal, ko vas bo policist ustavil ker je sklepal, ker tko vsi prhitro vozijo, prekoračili hitrost v naselju…
in vas oglobil za 300€…

Pa nobenih protestov. Kaj ni pod prejšnjimi transparentnimi dobavami orožja za našo vojsko umrl mlad fant? Pa nič za to, kaj vam mar eno mlado življenje.

Raje nehajte.

En mal mem. Jaz sem si pred štirimi leti želela novo oblast, ker sem imela prejšnje poln kufer. Zdajšnja oblast in njeni privrženci pa svoje napake opravičujejo z napakami prejšnje. To je žalosten del naše slovenske zgodbe. In če že zagovarjaš Janšo in dopoveduješ kako ne obstajajo dokazi o njegovi vpletenosti v te podkupnine, potem zahtevam od tebe dokaz, da mi je vseeno za eno mlado življenje, za kar se bom štela, da si tudi mene obtožil. Glede na to, da pa Janševi privrženci ne delate napak vključno z njim in da je vaša beseda že zadosten dokaz in da so vsi, ki se z vami ne strinjajo avtomatično lažnivci, komunistična zalega in izdajalci slovenskega naroda, od tebe prav dosti niti ne pričakujem.
Takšno mednarodno sramoto, kot smo si jo naredili zadnja štiri leta, mislim, da do sedaj še nikomur ni uspelo.
Zanimivo mi je to, da za vsak “škandal” pozicija krivi opozicijo, pa nič ne naredi za to, da bi to dokazala. Če bi jaz bila prepričana, da mi nekdo meče polena pod noge, bi naredila vse v tej smeri, da ga razkrinkam. Ne razumem, zakaj tako sposobna in krasna vlada tega ne stori.
Seveda pa je kriv za vse negativne stvari SD. Dokazov za to ne rabimo, ker če je vladajoča stran tako rekla, potem sploh ne vem zakaj bi podvomili. Njihova beseda je dokaz in tukaj ne gre debatirati, a ne en mal mem?

En mal mem. Jaz sem si pred štirimi leti želela novo oblast, ker sem imela prejšnje poln kufer. Zdajšnja oblast in njeni privrženci pa svoje napake opravičujejo z napakami prejšnje. To je žalosten del naše slovenske zgodbe. In če že zagovarjaš Janšo in dopoveduješ kako ne obstajajo dokazi o njegovi vpletenosti v te podkupnine, potem zahtevam od tebe dokaz, da mi je vseeno za eno mlado življenje, za kar se bom štela, da si tudi mene obtožil. Glede na to, da pa Janševi privrženci ne delate napak vključno z njim in da je vaša beseda že zadosten dokaz in da so vsi, ki se z vami ne strinjajo avtomatično lažnivci, komunistična zalega in izdajalci slovenskega naroda, od tebe prav dosti niti ne pričakujem.
Takšno mednarodno sramoto, kot smo si jo naredili zadnja štiri leta, mislim, da do sedaj še nikomur ni uspelo.
Zanimivo mi je to, da za vsak “škandal” pozicija krivi opozicijo, pa nič ne naredi za to, da bi to dokazala. Če bi jaz bila prepričana, da mi nekdo meče polena pod noge, bi naredila vse v tej smeri, da ga razkrinkam. Ne razumem, zakaj tako sposobna in krasna vlada tega ne stori.
Seveda pa je kriv za vse negativne stvari SD. Dokazov za to ne rabimo, ker če je vladajoča stran tako rekla, potem sploh ne vem zakaj bi podvomili. Njihova beseda je dokaz in tukaj ne gre debatirati, a ne en mal mem?[/quote]

s tem se pa v celoti strinjam.

ne doživiš vsak dan, da bi se kritizirala opozicija, ki služi kot policaj koaliciji. Ampak ja v Sloveniji je to mogoče!:)

ninej, ponavljaš besede Janeza Janše. Me veseli.

Ksantipa22, Če ti ni vseeno pa to napiši. To se je zgodilo z nakupi v vladi LDS, pa si se edino ti oglasila. Drugi so kar ignorirali tako takrat in tako sedaj.

pa dobro, zakaj zavraga ga potem ne poslušaš in nehaš kritizirat opozicije, če so to njegove besede in ti mu tako lepo vse verjameš in ubogaš???

saj vem da ne moreš, še noben predsednik vlade se ni tako spravljal na opozicijo in novinarje, kot tale vaš gospod, hja lahko govori, z dejanji pa počne popolnoma nekaj drugega in vi seveda za njim kot fjakarski konji!:)))

aja, kdaj si ga pa to slišal reči, še ko je bil on v opoziciji al si mene prebral, a en mal mem???

Ti si ga slišala preko TV, jaz pa v Stični. Od tkrat dalje to ponavljaš. Saj imaš prav, samo potem ne očitaj, da Janša prepisuje govore.

minili so cajti, ko sem poslušala njegove govore, pa če verjameš ali ne, jah seveda jih, dela plagijate pobere nagrade in….???

“in …???”

ti ponavljaš njegove stavke. Saj ti dam čisto prav.

saj ti pravim, da jih upoštevaj če so njegovi, zakaj potem nonstop napadaš opozicijo in tiste, ki kritizirajo vlado, aja sem pozabila niso ti simpatični,pa je potrebno lajat brez glave in repa!:)

Pa kaj vam sploh je? Kaj so delali kumunisti najprj 40 in potem še 12 let?Kradli.
In zdaj bi radi spet .Kradli.
Slo je v eu Janša odlično zastopal ves čas.
Rdečkarji so pa kot morski psi.Grizejo dokler se ne bodo sami med sabo požrli.
Bravo Janša!

hahaha, simpl, a ne gre drugače, a???

ksantipa 22
“Če bi jaz bila prepričana, da mi nekdo meče polena pod noge, bi naredila vse v tej smeri, da ga razkrinkam. Ne razumem, zakaj tako sposobna in krasna vlada tega ne stori.
Seveda pa je kriv za vse negativne stvari SD. Dokazov za to ne rabimo, ker če je vladajoča stran tako rekla, potem sploh ne vem zakaj bi podvomili.”

..vabim te kot mlad obetaven kader v naše podjetje..
..nič zato če si novinka in pravš, da sm jst zanič in da ti to znaš boljš..

hehe jst sm tle pa že 50 + 12 let..pa poglejemo kak boš zlezla na vrh..
morda z delom…jok zanemarjaš ostale dožnosti
morda z nadurami.. jok kršiš zakonodajo
mogoče s šmajserjem..jok ..nestrpnica..
morda s kratko kiklo..jok ..nesramnica..
morda z ukano.. jok tu sem pa tko jst stari mačk..

hehe

al ste eni naivni in nojevsko tiščite glave v pesek..

Kako si pa ti prilezel? ;))

Zaupaj nam.

po lojtri..

New Report

Close