Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek patrija- vpleten JJ

patrija- vpleten JJ

mislim da je moj komentar odveč, kdo bo pa sedaj kriv, tudi naši novinarji???

http://www.dnevnik.si/novice/slovenija/1042203650

No, mmml, en mal men, pa sedaj komentirajta.

Me res zanima, ali so sedaj zadovoljivi dokazi, ali še vedno ne? Kdo je torej Janez Janša?

Se mi je zdelo, da ne veš. Predsednik vlade, pa si poskusi zapomnit.

Kakšne dokaze pa pravzaprav iščeš???

Hmmmm….sem poklikala link….Napisalo je:Napaka pri iskanju članka
Članka ni bilo mogoče najti
????????????????

WildWind ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it.

Poglej vrabček, nenormalno se trudim, da bi našel kakšen članek na to temo. Nikjer ga ni moč zaslediti, ne na Dnevniku, Siolu, Popu…

Se bom še naprej trudil, aneda… mogoče pa najdem… na kakšnem blogu.

Eh, nihče ni kriv, dokler ni obtožen. Tako je to. Pri nas pa je največkrat obtožen le kurji tat. 😉

Ok…to je poročala finska televizija…lepo bi bilo, da najdeš link do tega prispevka finske TV….drugače te informacije ne morem vzeti resno…..

WildWind ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it.

http://www.dnevnik.si/novice/slovenija/1042203650

A ste spremljali danes uzbekestanski dnevnik??? Menda je v posel s Patrio vpleten tudi Milan Kučan preko naveze Jankovič-Golubič.

Aja link… sranje, uzbekestanske TV ni na netu…

http://24ur.com/novice/slovenija/patria-podkupila-janso.html

zeeeeeeeeeeeeeeeeh

Jaz sem šla kar na Finsko.

na tvojem mestu bi se zamislila, vem da je težko priznati, da si se motil o človeku, ki ti je ljub, ampak vseeno, cela Evropa pa ne more delati ravno proti JJ. Ja sedaj razumem, ko povežem tole in Cviklovo komisijo, ki je bila tik pred zdajci razorožena z odstavitvijo predsednika.

mislim, da ni čas za hec, ampak streznitev!:)

Poglej vrabček, nenormalno se trudim, da bi našel kakšen članek na to temo. Nikjer ga ni moč zaslediti, ne na Dnevniku, Siolu, Popu…

Se bom še naprej trudil, aneda… mogoče pa najdem… na kakšnem blogu.[/quote]

se mi kar smiliš, da se tako nenormalno trudiš in nič ne najdeš. A da ni moč zaslediti? No, smo ti nalepili nekaj linkcev. Samo klikni in se normalno potrudi in pravilno preberi….

aha, Boris Salomon…

O hudo……….a še niso tega izročili finski policiji?????

…………
Finski novinarji svoje navedbe utemeljujejo z dokumenti iz Slovenije in tujine. Vendar jih v oddaji zgolj citirajo, ne pa tudi pokažejo, s pojasnilom, da ščitijo svoje vire. ……….

Pa sem mislila, da se to dogaja samo pri nas:(((((

WildWind ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it.

na tvojem mestu bi se zamislila, vem da je težko priznati, da si se motil o človeku, ki ti je ljub, ampak vseeno, cela Evropa pa ne more delati ravno proti JJ. Ja sedaj razumem, ko povežem tole in Cviklovo komisijo, ki je bila tik pred zdajci razorožena z odstavitvijo predsednika.

mislim, da ni čas za hec, ampak streznitev!:)[/quote]

Boris Salomon je “cela Evropa”???

ja logično, da ščitijo svoje vire, pa kaj misliš kaj bi se lahko zgodilo če jih ne bi, upam pa da bo Finska stvar gnala do konca in dokazala, kar je potrebno dokazati.

vlada pa kot običajno, nič niso imeli zraven niti posredno niti neposredno, ja pa madonca kdo je pol naročil patrije če jih ni vlada.

evo kaj je prišlo iz vladnega kabineta:

>>

tolk lažejo, da si bodo sami zavili zanko okoli vratu, ja kdo pa če ne vlada ????

Ne zameri nienj….ali ninej (mislim,da bo to pravi nick)………ampak zame je vse “raca”, dokler se dejansko nekoga ne obtoži in obsodi…ker se večina dogaja na Finskem lahko samo upam, da tudi tole ne bo po volitvah nekam poniknilo….zanima me konec zgodbe, pa naj bo vpleten kdorkoli……

Čeprav se mi še zmeraj zdi vse skupaj vse kot : ena goska rekla drugi goski……

WildWind ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it.

meni pa ne, si se kdaj vprašala, kdo ima že nevemkoliko mandatov v rokah obrambo in kmetistvo??? pa kaže da bodo isti spet v naslednjem mandatu.

tudi mene zanima epilog, pri nas ga ni moč pričakovati (vsaj zaenkrat ne), še nihče ni bil obtožen (no razen Šuštar), upam pa da bo na Finskem drugače, zaston sigurno ne hodijo k nam, če bi se dogajalo pri nas bi bila tvojega mišljenja, tako pa čakam na epilog, upam da ne pride prepozno. No ja pa tud če, in če je res kriv bo odfrčal.

Vidiš ninej…jaz sem kliknila še en link:

http://ohjelmat.yle.fi/mot/viikon_ohjelma/manuscript_english

in ne vem no…

zanimivi sogovorniki ni kaj……

WildWind ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it.

Uh, zanimivo branje ninej… aja, sorči, ni prevedno v slovenščino… se boš morala kar s financami in vest.si zadovoljiti, aja pa kakšen blog lahko spet linkaš.

lepo da si našla, ja zanimive, le JJ ni poleg, morda se bo oglasil sedaj!

očitno ne razumeš popolnoma nič, zato pa pišeš takšne oslarije.

evo še malo branja, da boste vedeli kdo je Dragan Bavčar in zakaj JJ Igorja Bavčarja nima za tajkuna: je v slovenščini mmml, boš razumel.

Ali je tudi Pograjc med prejel podkupnino, ni znano. Je pa finska televizija kot prejemnika podkupnine jasno navedla brigadirja Dragana Bavčarja, ki je vodil pogajalsko skupino. Kot je povedal odstavljeni predsednik parlamentarne preiskovalne komisije Milan M. Cvikl, so se slovenski pogajalci s Patrio pogajali tako slabo, da so se pogoji za davkoplačevalce poslabšali za približno 50 milijonov evrov. Ob tem je Dragan Bavčar v intervjuju obrambnega ministra Karla Erjavca za finsko televizijo celo segel ministru v besedo in pred kamerami pokazal, kdo je – vsaj kar se nakupa oklepnikov tiče – pomembnejši v obrambnem ministrstvu. Ministrov svetovalec za vojaške zadeve Dragan je sicer brat Igorja Bavčarja, direktorja Istrabenza, ki je bil v času trgovine z orožjem med letoma 1991 in 1993 notranji minister.

Oseba „J“ nad policijo in tožilstvom

Čeprav je finski novinar želel vprašanja zastaviti tudi predsedniku vlade Janezu Janši, mu to ni uspelo. „Preiskava še poteka. Ne komentiramo,“ se je glasil odgovor v kabinetu. A razkritje finske televizije jasno pokaže, zakaj se slovensko tožilstvo in policija nikakor ne zganeta pri preiskovanju podkupovanja oziroma korupcije pri nakupu oklepnikov, vrednem 278 milijonov evrov. Generalna državna tožilka Barbara Brezigar, notranji minister Dragutin Mate in generalni direktor policije Jože Romšek so namreč posredno ali neposredno podrejeni predsedniku vlade Janezu Janši. Torej tisti osebi „J“, ki je v Patriinih dokumentih navedena kot prejemnik podkupnine.

New Report

Close