Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek POKVARJENOST JANŠE IN SDS

POKVARJENOST JANŠE IN SDS

Janez Janša in njegova SDS programira rezultate volitev in sicer na portalu Delo.si.Po preverjanju so ugotovili programirano manipulacijo,ki je stranki SDS vsake tri sekunde dodajala en glas .Internetna propagandna goljufijska kampanija Janševe SDS torej ne izbira sredstev za dosego politične zmage na volitvah.Kako pokvarjeno.

RAčunalnik, ki je pošiljal glasove, naj bi bil pa iz Študentske organizacije. Ta se je že distancirala in razložila, da nima pri tem nič. ZA kamuflažo so pa vsakih nekaj minut dali 1 glas še LDS.

Mene ne preseneča nič. Tudi to ne, da imajo brezplačni tedniki pogodbo za tisk le do 17. septembra. Torej bodo kmalu škatle za star papir bolj prazne? 😉

Študentska organizacija je bila vedno na strani opozicije in je za mene tako prozorno goljufanje samo voda na mlin ostalim strankam.

Če bi se poglobila v zadnjo številko imenovanega brezplačnika, bi našla opravičilo pošte, kjer pojasnjujejo, da so dali napačno informacijo o razpečevanju tega časopisa. Vsekakor podatek nima veze s tiskom in se ne bo nehal razpečevati 17. septembra. Ali pa, če ga bo nova oblast takoj prepovedala. Tega je navajena iz preteklosti.

Še pomnite tovariši mladinci?

nova
Uredništvo priporoča

Tovariši mladinci so se borili proti zaplembam časopisov takrat, ko je Igor Bavčar še pisal trdoleninistične prispevke v Tribuno in ko je mladi obramboslovec Janez Janša še kandidiral za funkcije, ki so bile tradicionalno pomembno izhodišče za visoke partijske položaje. Na primer za predsednika ZSMS.

>>

kaj pa če ne bo nova ampak stara in bo brezplačnik vseeno nehal izhajat???

To bo takrat naš najmanjši problem. 🙂

To bo takrat naš najmanjši problem. :)[/quote]

aha, naj razumem ta post kot odobravanje medijev, ki pokroviteljsko pišejo enostransko in onemogočajo realen pogled na stanje v Sloveniji????

To bo takrat naš najmanjši problem. :)[/quote]

aha, naj razumem ta post kot odobravanje medijev, ki pokroviteljsko pišejo enostransko in onemogočajo realen pogled na stanje v Sloveniji????[/quote]

se opravičujem, sem narobe razumela, pa sem še enkrat prebrala, ja imaš prav :takrat bo to za Slovenijo najmanjši problem!:)

Iz tedna v teden je Janša in SDS bolj pokvarjen.Zadnji čas je da odletijo z Virantom vred.

nekam žolčno deluješ.

A se ti kolca po “starih, dobrih časih”? A ni več borčevskih (beri: kvizlinških) ugodnosti?

Ne iz tedna v teden iz sekunde v sekundo je JJ bolj pokvarjen.

A se ti kolca po “starih, dobrih časih”? A ni več borčevskih (beri: kvizlinških) ugodnosti?[/quote]

So. Jih prav zdaj doživljamo. Saj poznaš tistega: kar se janezek nauči,to janez zna.

New Report

Close