Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek DESUS LETOS STAVI NA ŽENSKE

DESUS LETOS STAVI NA ŽENSKE

Predsednik Desusa je prepričan, da bo stranka na jesenskih volitvah dobila najmanj deset poslancev, pohvalil pa se je tudi z najmlajšo kandidatko, ki da je ‘prava lepotica’.

Vir: 24. ur. com

No same lepotice. Urška Bačovnik, Katarina Kresal…..

Sicer pa mi je ta Desus kar simpatična stranka.

mah, ena taka dvoživka.:)

Edina ki bi jo volil v drugih strankah so še večje barabe.Erjavc bo vsaj kako malenkost za upokojence naredil.

Desus in SLS bi šli še s hudičem v koalicijo, samo da bi bili na oblasti.

Meni pa je Desus vse bolj zanimiv. Bomo videli še program. In, če je program dober, potem bom na njihovi strani. Zanimivo in všečno mi je predvsem to, da imajo tudi mlade kandidate in ženske. Mi je vseeno s kom bodo šli v koalicijo. Vsekakor bodo šli ali s Pahorjem ali z Janšem. Pač odvisno kateri od njiju bo mandatar. Kateri od njiju pa je večji hudič, pa bodo presodili volivci.

http://www.zurnal24.si/cms/novice/slovenija/index.html?id=60639

pa je res luštna.

DESUS in “kao populistična zaščita volilcev” bo zatočišče za odklonske volilce, teh ni malo in vedno več jih bo in to je žalostno.
vzrok je,ker se v dveh vodilnih strankah na vodstvenih položajih nahajata totalno-katastrofalno nesposobni Pahor in dokaj netolerantni Janša.
politika in cinično sprehajanje ljudi po strankah je znak tudi Desusove pokvarjenosti.

jaooooo, posledice, komunisti so stvari zaje****, za sledeče tri generacije naprej in tri nazaj.

politika je pokvarjena.

Dober je ta Erjavec, ni kaj! Tudi meni se dopade.

Pa še nasprotje blondinkam.

Torej, ker ni blontna (po mnenju nekaterih) zna biti pa pametna.

Desus ima moj glas.

http://www.pozareport.si/?Id=politika&View=novica&novicaID=9173

vrabček in ostali,

vi kar glasujte za desus, bodo vsaj upokojenci imeli višje penzije, pa čeprav bo aktivna generacija živela v revščini! Ogromno zaposlenih ima nižje dohodke kot ima upokjencev pokojnine, za te zaposlena pa Korla niti najmanj ne skrbi. Kot tudi ne za študente, mlade brezposelne in še koga.

To si pa lepo napisal Jesus. In lepo, da priznavaš, da ima “Korl” zasluge, zato, da imajo upokojenci višje penzije. Vsaj nekdo, ki ni pozabil na svoje obljube. In je izpolnil to, kar je obljubljal svojim volivkam in volivcem. Torej je vredno še enkrat glasovati za DESUS. In prepričana sem, da bo glede na rezultate, ki jih je imel v teh štirih letih dobil ponovno kar lepo število glasov.

Je pa bolj vprašljivo glasovanje za tiste stranke, ki so obljubljale (SDS), kaj vse bodo storili za mlade, brezposelne, študente, naredili pa so to, da so kot pišeš “aktivno prebivalstvo” potisnili v revščino. In to je res žalostno.

Torej se zamisli ali si ti prav glasoval ali ne.

Jaz zase lahko rečem, da ne. Bom pa to skušala popraviti na jesenskih volitvah.

Vrabček spet se obnašaš srakasto in jemlješ besede iz konteksta….prav nagravžn vrabček!!!

AVSENIKI IN GOVEJA ŽUPCA, TO SMO PRAVI SLOVENCI:-)

frančišek, da te potolažim. Tebe sploh ne jemljem resno, ker tudi ne vem kaj želiš s svojimi “umotvori” povedati. Kot sem ti že enkrat napisala, tvoje spakedranščine ne razumem. Res pa je, da se tudi ne trudim, da bi jo razumela. Več ali manj te kar preskočim.

Meni pa za razliko od tebe vrabčki niso “nagravžni”. So kar luštne živalce.

frančišek, da te potolažim. Tebe sploh ne jemljem resno, ker tudi ne vem kaj želiš s svojimi “umotvori” povedati. Kot sem ti že enkrat napisala, tvoje spakedranščine ne razumem. Res pa je, da se tudi ne trudim, da bi jo razumela. Več ali manj te kar preskočim.

Meni pa za razliko od tebe vrabčki niso “nagravžni”. So kar luštne živalce.[/quote]

O Vrabček,
dober dan! Pozdravljena!

Vrabčki so res prijazni, meni v senci ob mizi pri branju in jedi, vedno delajo drušno. Pa tudi, če imam odprta vrata na balkonu, mi pridejo čisto blizu.

Lep vikend Tebi in Ninej želim.

l.p.

Pozdravljena Prababi!

No torej sva že dve, ki so jim vrabčki všeč. Verjamem, pa da so veliki večini ljudi. Meni so prav lušni tako nežni in drobni. So pa trdoživi. Prav zato sem si sposodila njihovo ime.

Jaz jim velikokrat natrosim drobtinic, ko priskakljajo na balkon.

Prababi tudi Vam lep in topel vikend. Pa da bi jo odnesli brez toče.

Hahaha, skakljam sem in tja,:-) kot vrabčki, ja. Veš enega vrabčka sem pogrešila, letos ga ni, imel je eno tako napakico, da sem ga lahko prepoznala. Mogoče ga je vzela zima. Hraniti jih je potrebno.
Toče, pa še nismo imeli, samo enkrat, pa ni bilo velike škode, se je vse obrastlo.
Toče, se pa sedaj res bojim, kar bo, bo. Sem včeraj gledala po TV, na Brezovici je bila kar debela.

Baj, baj. L.p.

hvala PRABABI, ti želim enako!!!

http://24ur.com/novice/slovenija/do-sluzbe-brez-razpisa.html

kdo bi si mislil?

New Report

Close