Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek za bossa

za bossa

bossek, sem odprla novo temo, da mi lahko odgovoriš, a je res al ni res v temi “kdo je zares izdajalec”, si mi obljubil v drugi temi, pa ne vem kateri, zato sem odprla novo, za tvoj odgovor.

Preberi si kar piše na linku v temi za titoiste tvoje sorte, pa boš videla kdo oz. kaj je bil šef vseh izdajalcev.

a dej nehi, kakšne sorte, kaj pa leto 1950, a o tem pa nočeš nič pisat, al tega sploh ni, a.???:)))))

Ninej očitno si slabo prebrala kaj sem napisal. Preberi si še enkrat počasi , da boš razumela.

Če gledava generalno na vojno in njen končni rezultat bova rekla da so to osebe kot so nas učili v šolah v prejšnjem sistemu. Ne moreš pa prezreti dejstva,da je KP za dosego svojih ciljev sodelovala z vsakim, ki ji je lahko prinesel kakšno korist. Če je to pomenilo izdajo okupatorju so to tudi storili. In če mene vprašaš so komunisti izdajalci slovenskega naroda saj so ga z svojimi dejanji onesposobili za daljši čas ali pa celo uničili na določenih področjih. Toliko za enkrat če te še kaj zanima pa kar vprašaj.

nene, mislim na tisto, o mojem tipičnem odgovoru, za katerega sem te vprašala kaj ni res, na to mi odgovori, si mi obljubil.

A gre za temo kdo je izdajalec?

hahaha, a se ti malo hecaš, sem ti že v prvem postu napisala???

hahaha, a se ti malo hecaš, sem ti že v prvem postu napisala???[/quote]

No, sem prebral še enkrat.

Tema zapisa je bilo dejanje izdaje s strani KP oficirjev italijanom. Ker nisi imela odgovora na to temo si odgovorila tako da si spremenila temo. Zato se je moj odgovor glasil tako kot se je. Če bi obravnavali tvojo tematiko potem bi bilo pravilno zapisano, ker pa je nismo, odgovor ni bil v pravi temi. Če obravnavamo hruško se pogovarjamo o hruški ne pa o žitu. Sedaj pa si preberi svoj odgovor nato pa še mojega v tisti temi.

jaja, jaz sem te lepo vprašala ali je res ali ne, kar sem napisala, pa si mi obljubil odgovor v drugi temi, in tega čakam, zato sem tudi odprla to temo.

Odgovor v drugi temi ja , v tej pa ne. Je samo speljevanje vode na drug mlin.

Sedaj sem ti prilepil moj odgovor iz prejšnje teme tebi. Še nekrat, tvoj odgovor se ni nanašal na temo. To sem ti tudi napisal. IN ne vem kje ti tukaj obljubljam odgovor v drugi temi. Preberi si vso najino pisanje, ti bo takoj jasno.

Odgovor v drugi temi ja , v tej pa ne. Je samo speljevanje vode na drug mlin.

Sedaj sem ti prilepil moj odgovor iz prejšnje teme tebi. Še nekrat, tvoj odgovor se ni nanašal na temo. To sem ti tudi napisal. IN ne vem kje ti tukaj obljubljam odgovor v drugi temi. Preberi si vso najino pisanje, ti bo takoj jasno.[/quote]

mater, pa sej nisem blond, obljubil si mi odgovor na moje vprašanje tebi, kaj v mojem postu ni res, no ja pa kaj pol bom pač ostala brez odgovora, sem že navajena!!:))))

Odgovor v drugi temi ja , v tej pa ne. Je samo speljevanje vode na drug mlin.

Sedaj sem ti prilepil moj odgovor iz prejšnje teme tebi. Še nekrat, tvoj odgovor se ni nanašal na temo. To sem ti tudi napisal. IN ne vem kje ti tukaj obljubljam odgovor v drugi temi. Preberi si vso najino pisanje, ti bo takoj jasno.[/quote]

mater, pa sej nisem blond, obljubil si mi odgovor na moje vprašanje tebi, kaj v mojem postu ni res, no ja pa kaj pol bom pač ostala brez odgovora, sem že navajena!!:))))[/quote]

Vredu, ninej, daj preberi uvod v temo, nato preberi svoj dodatek nato pa še moj odgovor tebi. Če se ti še vedno zdi, da si z svojim pisanjem ,temo, bila v pravi temi potem je z mojim razmišljanjem nekaj hudo narobe. Gre samo zato, da kadar se hoče prikazati, da je tudi komunistična stran zelo svinjala po slovenskem narodu takoj napeljete temo na domobranska dejanja, pa čeprav so se ta zgodila kasneje.

Odgovor v drugi temi ja , v tej pa ne. Je samo speljevanje vode na drug mlin.

Sedaj sem ti prilepil moj odgovor iz prejšnje teme tebi. Še nekrat, tvoj odgovor se ni nanašal na temo. To sem ti tudi napisal. IN ne vem kje ti tukaj obljubljam odgovor v drugi temi. Preberi si vso najino pisanje, ti bo takoj jasno.[/quote]

mater, pa sej nisem blond, obljubil si mi odgovor na moje vprašanje tebi, kaj v mojem postu ni res, no ja pa kaj pol bom pač ostala brez odgovora, sem že navajena!!:))))[/quote]

Vredu, ninej, daj preberi uvod v temo, nato preberi svoj dodatek nato pa še moj odgovor tebi. Če se ti še vedno zdi, da si z svojim pisanjem ,temo, bila v pravi temi potem je z mojim razmišljanjem nekaj hudo narobe. Gre samo zato, da kadar se hoče prikazati, da je tudi komunistična stran zelo svinjala po slovenskem narodu takoj napeljete temo na domobranska dejanja, pa čeprav so se ta zgodila kasneje.[/quote]

ja saj, zato pa sem odprla to temo, da mi lahko odgovoriš, kaj v mojem postu ni res in da ne svinjava one teme. Hja samo očitno, gre tebi težko z jezika kadar je potrebno priznati napake domačih izdajalcev. Saj je vseeno, vidim da na moj post nimaš pripomb, razen da je pisan v napačni temi.:))))

Ninej, ženska gor ali dol: zato da je nekdo izdajalec mora obstajati oblast ki jo nekdo izda. Med vojno ni bilo nobene oblasti pri nas, ali pa je bil to kvečjemu kralj, zato ni bilo nobenih izdajalcev (ali pa so to kvečjemu bili komunisti sami). Etiketa, ki ti jo komunist prilepi na čelo pač ni dovolj.

hahaha, tedej, knjige v roke, dej no prosim!:)

Ninej, o kakšnih knjigah ti spet? Pa tebi so res oprali možgane.

no ja tudi vredu, a nisi ti tahteval da z bossom odpreva svojo temo, kaj se sedaj mešaš, s teboj se mi res ne da več, ko pa boš pokazal malo znanja o naši zgodovini, potem pa lahko odpreš temo in se pogovarjava, kolikor češ.

ninej tvojo komuniciranje ni vredno p.. p…. m……!

AVSENIKI IN GOVEJA ŽUPCA, TO SMO PRAVI SLOVENCI:-)

Odgovor v drugi temi ja , v tej pa ne. Je samo speljevanje vode na drug mlin.

Sedaj sem ti prilepil moj odgovor iz prejšnje teme tebi. Še nekrat, tvoj odgovor se ni nanašal na temo. To sem ti tudi napisal. IN ne vem kje ti tukaj obljubljam odgovor v drugi temi. Preberi si vso najino pisanje, ti bo takoj jasno.[/quote]

mater, pa sej nisem blond, obljubil si mi odgovor na moje vprašanje tebi, kaj v mojem postu ni res, no ja pa kaj pol bom pač ostala brez odgovora, sem že navajena!!:))))[/quote]

Vredu, ninej, daj preberi uvod v temo, nato preberi svoj dodatek nato pa še moj odgovor tebi. Če se ti še vedno zdi, da si z svojim pisanjem ,temo, bila v pravi temi potem je z mojim razmišljanjem nekaj hudo narobe. Gre samo zato, da kadar se hoče prikazati, da je tudi komunistična stran zelo svinjala po slovenskem narodu takoj napeljete temo na domobranska dejanja, pa čeprav so se ta zgodila kasneje.[/quote]

ja saj, zato pa sem odprla to temo, da mi lahko odgovoriš, kaj v mojem postu ni res in da ne svinjava one teme. Hja samo očitno, gre tebi težko z jezika kadar je potrebno priznati napake domačih izdajalcev. Saj je vseeno, vidim da na moj post nimaš pripomb, razen da je pisan v napačni temi.:))))[/quote]

Ninej ne samo da si bjonda, si bjonda z umetno inteligenco. Če ne razumeš kaj sem ti napisal raje utihni.

Odgovor v drugi temi ja , v tej pa ne. Je samo speljevanje vode na drug mlin.

Sedaj sem ti prilepil moj odgovor iz prejšnje teme tebi. Še nekrat, tvoj odgovor se ni nanašal na temo. To sem ti tudi napisal. IN ne vem kje ti tukaj obljubljam odgovor v drugi temi. Preberi si vso najino pisanje, ti bo takoj jasno.[/quote]

mater, pa sej nisem blond, obljubil si mi odgovor na moje vprašanje tebi, kaj v mojem postu ni res, no ja pa kaj pol bom pač ostala brez odgovora, sem že navajena!!:))))[/quote]

Vredu, ninej, daj preberi uvod v temo, nato preberi svoj dodatek nato pa še moj odgovor tebi. Če se ti še vedno zdi, da si z svojim pisanjem ,temo, bila v pravi temi potem je z mojim razmišljanjem nekaj hudo narobe. Gre samo zato, da kadar se hoče prikazati, da je tudi komunistična stran zelo svinjala po slovenskem narodu takoj napeljete temo na domobranska dejanja, pa čeprav so se ta zgodila kasneje.[/quote]

ja saj, zato pa sem odprla to temo, da mi lahko odgovoriš, kaj v mojem postu ni res in da ne svinjava one teme. Hja samo očitno, gre tebi težko z jezika kadar je potrebno priznati napake domačih izdajalcev. Saj je vseeno, vidim da na moj post nimaš pripomb, razen da je pisan v napačni temi.:))))[/quote]

Ninej ne samo da si bjonda, si bjonda z umetno inteligenco. Če ne razumeš kaj sem ti napisal raje utihni.[/quote]

hahaha, ne nisem bjond, ja uporabljam pa večkrat umetno inteligenco, kako si uganil, pa ti tudi verjetno, ane, je zelo praktična.

ma saj te razumem da ne moraš iz svoje kože in ti je težko priznati, vsaj naglas, pri sebi pa itak veš, da ni bilo prav kar so počeli domači izdajalci.

Odgovor v drugi temi ja , v tej pa ne. Je samo speljevanje vode na drug mlin.

Sedaj sem ti prilepil moj odgovor iz prejšnje teme tebi. Še nekrat, tvoj odgovor se ni nanašal na temo. To sem ti tudi napisal. IN ne vem kje ti tukaj obljubljam odgovor v drugi temi. Preberi si vso najino pisanje, ti bo takoj jasno.[/quote]

mater, pa sej nisem blond, obljubil si mi odgovor na moje vprašanje tebi, kaj v mojem postu ni res, no ja pa kaj pol bom pač ostala brez odgovora, sem že navajena!!:))))[/quote]

Vredu, ninej, daj preberi uvod v temo, nato preberi svoj dodatek nato pa še moj odgovor tebi. Če se ti še vedno zdi, da si z svojim pisanjem ,temo, bila v pravi temi potem je z mojim razmišljanjem nekaj hudo narobe. Gre samo zato, da kadar se hoče prikazati, da je tudi komunistična stran zelo svinjala po slovenskem narodu takoj napeljete temo na domobranska dejanja, pa čeprav so se ta zgodila kasneje.[/quote]

ja saj, zato pa sem odprla to temo, da mi lahko odgovoriš, kaj v mojem postu ni res in da ne svinjava one teme. Hja samo očitno, gre tebi težko z jezika kadar je potrebno priznati napake domačih izdajalcev. Saj je vseeno, vidim da na moj post nimaš pripomb, razen da je pisan v napačni temi.:))))[/quote]

Ninej ne samo da si bjonda, si bjonda z umetno inteligenco. Če ne razumeš kaj sem ti napisal raje utihni.[/quote]

hahaha, ne nisem bjond, ja uporabljam pa večkrat umetno inteligenco, kako si uganil, pa ti tudi verjetno, ane, je zelo praktična.

ma saj te razumem da ne moraš iz svoje kože in ti je težko priznati, vsaj naglas, pri sebi pa itak veš, da ni bilo prav kar so počeli domači izdajalci.[/quote]

Ninej zopet si zamešala temo. Upam da boš v prihodnje odgovarjala o temi.

Odgovor v drugi temi ja , v tej pa ne. Je samo speljevanje vode na drug mlin.

Sedaj sem ti prilepil moj odgovor iz prejšnje teme tebi. Še nekrat, tvoj odgovor se ni nanašal na temo. To sem ti tudi napisal. IN ne vem kje ti tukaj obljubljam odgovor v drugi temi. Preberi si vso najino pisanje, ti bo takoj jasno.[/quote]

mater, pa sej nisem blond, obljubil si mi odgovor na moje vprašanje tebi, kaj v mojem postu ni res, no ja pa kaj pol bom pač ostala brez odgovora, sem že navajena!!:))))[/quote]

Vredu, ninej, daj preberi uvod v temo, nato preberi svoj dodatek nato pa še moj odgovor tebi. Če se ti še vedno zdi, da si z svojim pisanjem ,temo, bila v pravi temi potem je z mojim razmišljanjem nekaj hudo narobe. Gre samo zato, da kadar se hoče prikazati, da je tudi komunistična stran zelo svinjala po slovenskem narodu takoj napeljete temo na domobranska dejanja, pa čeprav so se ta zgodila kasneje.[/quote]

ja saj, zato pa sem odprla to temo, da mi lahko odgovoriš, kaj v mojem postu ni res in da ne svinjava one teme. Hja samo očitno, gre tebi težko z jezika kadar je potrebno priznati napake domačih izdajalcev. Saj je vseeno, vidim da na moj post nimaš pripomb, razen da je pisan v napačni temi.:))))[/quote]

Ninej ne samo da si bjonda, si bjonda z umetno inteligenco. Če ne razumeš kaj sem ti napisal raje utihni.[/quote]

hahaha, ne nisem bjond, ja uporabljam pa večkrat umetno inteligenco, kako si uganil, pa ti tudi verjetno, ane, je zelo praktična.

ma saj te razumem da ne moraš iz svoje kože in ti je težko priznati, vsaj naglas, pri sebi pa itak veš, da ni bilo prav kar so počeli domači izdajalci.[/quote]

Ninej zopet si zamešala temo. Upam da boš v prihodnje odgovarjala o temi.[/quote]

kaj se sprenevedaš, kaj sem zamešala, zato sem jo odprla, da izpod tvojih prstov zvem, kaj v mojem postu ni res. Pa nehaj, če ne moreš oziroma ne želiš odgovorit ti ni treba, nikar pa se ne sprenevedaj in je bolje da sploh ne odgovarjaš več, ker si z vsakom postom bolj smešen.:)))

Ninej, izmišljaš si nekaj kar ni res. Ker nimaš pravega odgovora speljuješ temo drugam. to sem ti zapisal in za tem tudi stojim. Drži se teme.

pa dobro a ti res ni jasno, da sem to remo odprla samo in izklučno zaradi mojega vprašanja tebi na moj post, ki sem ga napisala v neki drugi temi in si mi ga obljubil vendar ne v oni temi ampak v drugi. Da se ne boš več izmikal in sprenavedal ti bo prilepila cel najin pogovor, ja!

moj post, ki ti je šel v nos!

Re: Kdo je zares izdajalec?
Napisal: ninej
Datum: 24.07.2008 10:01

no pa napišite še malo, koliko slovencev so pa domobranci-domači izdajalci poslali v taborišča, pa ne samo odraslih OFICIRJEV, ampak tudi popolnoma nedolžnih otrok in mater, kljub temu, da so imeli orožje in bi se lahko borili drugače.

sovražnika je potrebno uničit že v njegovi kali, pa če je to OTROK ki komaj shodi in se je rodil drugačemislečim staršem , ali pa oficir, oba predstavljata potencialno nevarnost, ane??

in tvoja reakcija na ta post:

Re: Kdo je zares izdajalec?
Napisal: boss
Datum: 24.07.2008 10:23

Tvoj tipičen odgovor, ki to ni.

in moje vprašanje tebi:

Re: Kdo je zares izdajalec?
Napisal: ninej
Datum: 24.07.2008 10:26

kaj ni, a je res al ni???

in tvoj odgovor:Re: Kdo je zares izdajalec?
Napisal: boss
Datum: 24.07.2008 10:31

Odgovor v drugi temi ja , v tej pa ne. Je samo speljevanje vode na drug mlin.

torej odprla sem temo, v kateri mi lahko odgovoriš, pa nočeš in se izogibaš odgovoru kot mačka vreli kaši, pa kaj pol, samo ne govori meni da si izmišljam nekaj kar ni res in speljujem temo drugam, povej po pravici da nočeš odgovoriti in pika!:)

Kot je meni znano niso poslali nobenega v taborišča, saj jih niso imeli. To so počeli tako italijani kot nemci. Zapiranje v zapore je druga stvar, ker to so imeli. Koliko jih je v njih končalo ne vem verjetno pa mi boš ti povedala.

Toliko o tem . Sedaj pa te prosim če še enkrat prebereš začetek te teme. Govor je bil o dejanju komunistov in njihovi izdaji teh ljudi fašistom. Tvoj odgovor je bi popolnoma neprimeren in ni bil v njenem kontekstu. Na to in samo na to sem se oglasil. Opravičevala si dejanje z dejanji ki so bila storjena veliko kasneje. Zato je bil moj kasnejši zapis,da bi bil ta odgovor primernejši za drugo temo ne pa za to temo. Samo tebi tega ni jasno.

Ninej ves čas opravičuješ dejanja komunistov v letu 1941 z dejanji domobrancev v kasnejših letih. Tako ne gre. Idealiziraš njihova dejanja.

New Report

Close