Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Najnižja podpora vladi do sedaj!

Najnižja podpora vladi do sedaj!

Po zadnjih raziskavah jo podpira 34{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}, ne podpira jo 59{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} …
Se nam končno obetajo boljši časi? Če bo ostal tak rezultat JA!
Konec mafijske tajkunizacije Slovenije, katero je omogočil Janša!
Konec kratenja pravic delavcom!
Konec bogatenja posameznih izkoriščevalskih delodajalcev!
Več pravic za rajo!

Torej , če to želimo, moramo glasovati proti SDS, proti Janši, proti cerkvi in proti belogardistom in proti tajkunom Janševim(Bavčar, Šrot)!

A nihče ne bo komentiral od Janševih privržencev tega? Frančišek,norTON, mik, latha, sarah? Kaj bo bogi Janša , če ne bo spet zmagovalec?Bo priznal, da ni delav dobro? Kot sem že večkrat povdaril, pomenbna je raja in navadni delavci, ker tvorijo večino in vedno jo bojo!!!

Jaz bi komentiral, pa nisem privrženec Janše. Nevem pa, kaj lahko delavci izvolijo boljšega, trenutno tega v Sloveniji še ne vidim. Da ni delal dobro? Pri vseh polenih, ki ste mu jih zmetali pod noge se še kar dobro drži..

Da bi pa bila raja kdaj pomembna, pa svetovna zgodovina in jaz ne pomniva. Žal

O tem bo odločala delavska klasa ali je delal dobro za njih ali ne!Po sedanjih rezultatih dvomim da je delal dobro!

Svetovna zgodovina in jaz pomnimo čas, ko je bila raja pomenbna in sedaj se ta čas ponavlja, hvala Janši, da jo je zbudil!

Motiš se. Res se je raja po 31.maju 1988 zaradi aretacije četverice zbudila. Toda zmagala ni, samo takratna oblast je izgubila.

Torej je čas , da tudi sedanja oblast izgubi, saj toj je edini cilj raje, točno to sem mislil leto 88! Ko je raja nezadovoljna , definitivno doseže svoj cilj! Ratala je pa nezadovoljna, ko jim je Janša začel kratiti pravice, jih zatirati, jim ponudil visoko inflacijo, Bajuk-NSI zatirtal delavce v Palomi ipd… Plače so pa še vedno ne-europske ob evropskih stroških, torej ni ničesar kar bi jim dal Janša v tem mandatu za lažje preživetje, samo otežil jim ga je! Ničesar od obljubljenega ni izpolnil, tajkuni so še vedno, medseboj si delijo gospodarstveniki in politiki velike dobičke, vse je kot pred letom 2004 in še slabše zaradi inflacije!
Janša nima kaj očitati prejšni vladi, saj sam počne isto in čas je da odide!

Samo s tem se strinjam.

Žal pa ni na razpolago nič boljšega.

Bomo pa menjali vlade, dokler se kaj boljšega ne najde, drugega nam ne preostane! Jaz pravim vsakršen protest je dobrodošel, pa četudi v taki obliki! Volilci morajo izraziti svojo voljo, razočaranje, nezadovoljstvo saj smo demokratična država…

Volitve so na štiri leta. Čez štiri leta bomo približno za štiri leta starejši. Kakšnih drugih bistvenih sprememb pa ne bo. Glede na gibanje cen nafte na svetovnem trgu, ga ni junaka, ki bi kaj prida bolje vladal kot tile, ki jih imamo sedaj.

Ja pa se lahko ločimo od e unije in smo prvi, ki začnemo nafto zavračati in poiščemo nov način, ki bi nadomestil nafto…Vodik al karkoli…Pa bodimo enkrat Slovenci ponosni nase in na svojo zgodovino, bodimo odločni, naj se že enkrat ena vlada neha podrejati drugim državam, glejmo na naš rod, svoj narod in pozabimo na to kaj si bojo mislil drugi!!!Pa ni samo nafta tu, tudi pšenica in ostalo ampak pšenica se je recimo na svetovnem… podražila za 2 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} pri nas za 12{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} tako da se mi zdijo ne učenkoviti organi za nadzor tega in Janša preslabo upliva na svoje podrejene, ki so za to zadolženi, torej nimamo koga kriviti kot Janšo! Povprečje inflacije v EU je 3 pri nas je pa trikrat večja, toliko o delu naše včlade in krotenju inflacije drugje in pri nas…

Glede na to , da se je število revnih povečalo za 50{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} ravno v tej vladi, nisam ravno prepričan, da je ta vlada še najbolša do sedaj! Za revne zihr ne! Saj nima nobenega čuta za socialno državo! V 4 letih je uspela upokojencem povišat penzijo za 4 eura, otroški dodatek za 2 eura, plače za 3 eura, sramota ob taki inflaciji in po vsem tem se še hvali z presežkom, češ smo bogata država, sram naj bo Janšo, Vizjaka, Bajuka in celo vlado, s tem se pač ne strinjam s tabo, delavci in raja nikoli niso slabše živeli kot ob sedanji vladi!To je dejstvo, kar kaže tudi pač raziskava o podpori sedanje vlade!

pa kaj govoričiš…

tako čudno se mi sliši tale tvoj nick, ker jaz g. Pahorja neizmerno spoštujem

http://www.goriski-panterji.com/Veliko_pbp.html

**************************************** V resnici mi nisi mar ti, ampak vznemirjenje, ki ga občutim ob tem ko te ljubim. (Anthony de Mello)

Zakaj pa meniš , da g. Pahor meni drugače kot jaz? Morda je samo omejen v svojih izjavah zaenkrat, ker se dejansko pač bori za naslednji mandat in je rad diplomatski? Res misliš, da se nekateri posamezniki tako agresivno iz njegove stranke oglašajo v parlamentu po svoji vesti? Ali po naročilu?
Vseeno je predsednik stranke SD Pahor in ničesar se ne naredi brez njegovega vedenja! Kot pravim, predvolilni čas je še pred nami, največji kritik sedanje vlade v SD je Pahor in nihče drug…Moraš priti kdaj na kakšn govor Pahorja, hehe in videla boš da je tudi on totaln levičar, zato ga tudi javnost, delavci in raja podprirajo! On se mi zdi da manj obljublja, kot je obljubljal Janša in je bolj realen, ljudje smo siti praznih obljub in laži, zato bo Janša odpikan in mu želim vso srečo z orožjarskimi posli v bodoče, samo da meni ne kroji vsodo!

Tudi jaz gospoda Pahorja spoštujem in se veselim, do bo končno prišel na mesto predsednika vlade. Saj si res končno zaslužimo blaginjo, bogastvo, razcvet, deflacijo… Bolj me skrbi to, da ljudje ne bodo glasovali za novo vlado ampak proti stari. To se je že zgodilo in se bo še. Nezadovoljni bomo kar naprej menjali vlade, rotirali s povzpetniki in siromašili državo.

Sicer pa… menda smo v demokraciji in jeseni si bomo demokratično izvolili vlado.

mmml, do česa bo to pripeljalo, do tega, kar si želi delavec, da če se bo kdo želel obdržati še nadaljna štiri leta na oblasti, bo moral izpolniti predvoline obljube, uspostaviti neko ravnovesje med bogatim in revnim slojem, imeti čut za socialno državo, jaz pravim da je napredek da menjamo vladi na štiri leta in prav je tako, ker nekoč podo stranke dojele, če želijo oblast dalše obdobje bojo morali ugoditi 200 tisočim penzionerjem, 238 tisočim ljudem, ki živijo pod pragom revščine in odirati bogataša in ne delavca, ki gara vsak dan za preživetje svoje družine! Kakšna ironija je doletela nas slovence, več stolitij smo bili tlačani tujcev , danes ko pa imamo svojo drtžavo, smo se za njo borili, smo pa tlačani nekih politikov in nekaj gospodarstvenikov, smo sami sebi tlačani! 500 let so nas drugi zatirali, danes nas pa naši slovenci zatirajO! jeb… tako državo…

In hvala bogu , da se tudi nove stranke delajo in upam da čez 20 let v parlementu ne bo strank kot so NSI , SD,SDS, LDS, SNS in njihovih podružnic! In tako bo!

Jernej, pardon Pahor in pod vladavino SD-ja se bo cedilo med in mleko kaj?

kolikor mi je znano g. Boris Pahor ne bo kandidiral…;-)

**************************************** V resnici mi nisi mar ti, ampak vznemirjenje, ki ga občutim ob tem ko te ljubim. (Anthony de Mello)

hja kakšna polena pa je dobil pod noge, kaj??? Bolj mlačne opozicije še ne, pa še večino ima v prlamentu, če je pa ni si jo pa kupi z našium denarjem.

Stranke menjajo imena kot ti nike, vsebina pa ostaja ista. Isto sranje drugo pakovanje.

Ma, zame je bilo presenečenje, da je ta vlada sploh dobila volitve 2004, kajti nasprotniki imajo monopolno medijsko mašinerijo, ki ne dovoljuje konkurence, večino uradnikov v javno upravi, učitelsko, sodniško, policijsko, vojaško armado, monopol v gospodarstvu, in še in še. Ateistična religija je nekako integrirana v vse javne ustanove.
Res je pravi čudež, da je Janša dobil volitve. To priča tudi o gnilobi exkomunističnih struktur, ki ob pravi in pošteni porazdeljenosti političnega, gospodarstvenega, medijskega prostora težko prišle v parlament. Saj komunisti nimajo dobrih referenc niti v jugi niti drugod po svetu, saj so vse komunistične države propadle ali pa živiotarijo in jih v vegetativnem stanju vzdržujejo kapitalistične države. Edino kar komunisti znajo početi je ubijanje in zapiranje na osnovi prepričanja. Na tem področju represije so res brez primere.

lahko bi se reklo, JJ ni dobil volitev, ampak jih je prejšnja vlada izgubila, pač ni bilo druge obcije.

hja jeseni bo pa SDS težko prišela v parlament, vlada, ki ji ni mar državljanov hitro pade.Za ostale vladne stranke, pa itak mislim, da bo zadetek na loteriji, prestopiti prag parlamenta.

lahko bi se reklo, JJ ni dobil volitev, ampak jih je prejšnja vlada izgubila, pač ni bilo druge obcije.

hja jeseni bo pa SDS težko prišela v parlament, vlada, ki ji ni mar državljanov hitro pade.Za ostale vladne stranke, pa itak mislim, da bo zadetek na loteriji, prestopiti prag parlamenta.[/quote]

Ne vem od kod ti take ideje. Ti kar sanjaj, realnost bo kruta do tebe in pahorja.

lahko bi se reklo, JJ ni dobil volitev, ampak jih je prejšnja vlada izgubila, pač ni bilo druge obcije.

hja jeseni bo pa SDS težko prišela v parlament, vlada, ki ji ni mar državljanov hitro pade.Za ostale vladne stranke, pa itak mislim, da bo zadetek na loteriji, prestopiti prag parlamenta.[/quote]

Po tvoje bo torej SDS težko prišla v parlament… za ostale pa bo zadetek na loteriji priti v parlament.
Iz napisanega sklepam troje:
– v parlamentu bo SAMO SD (kar je pred leti že bilo)
– niti slučajno ne preberš tistega, kar napišeš
– v parlamentu bodo same nove, sedaj izvenparlamentarne, stranke (SMS, ZKS, Odbor za zaščito rakunov…)

P.S. OPCIJA se piše s P in ne z B

Ninej, se opravičujem in jemljem “post” nazaj. Spregledal sem besedico “vladne”. V tem ti dam pa prav.

New Report

Close