Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek 13 pokrajin

13 pokrajin

enostavno ne morem verjeti, da so takšni predlogi možni.

dobro, kakšne 4 pokrajine še, ampak 13. glupo.

Vsak more met svojo pokrajino še posebej pa vzhodni del države:-)

Po mojem bi bvo glih prav, če bi ga razdelili na vzhodno in zahodno Štajersko pa bi bvo!

AVSENIKI IN GOVEJA ŽUPCA, TO SMO PRAVI SLOVENCI:-)

mb, ce, lj, go-kp,

Štiri bodo čisto dovolj, ker Gorenjci se bomo tako ali tako odcepili od te blesave države.

kam greste?

pridem k vam.

še dobro, da bo referedndum samo posvetovalne narave (itak islim da ne bo uspel) in bo naslednja vlada bolj pametna.


Posvetovalni referendum je zato, da se vladi ne bo treba držat volje ljudstva, itak bodo naredili po svoje, tako da bo politikom več kapnilo v žep.


Posvetovalni referendum je zato, da se vladi ne bo treba držat volje ljudstva, itak bodo naredili po svoje, tako da bo politikom več kapnilo v žep.[/quote]

ja itak, je pa dober primer nesmiselnega trošenja proračunskega denarja.

Ljudje so za pokrajine, to da ne bo uspel je zraslo na zelniku od partijcev, ker pol ne bojo moli vnč flancat pa nabijat pa l´di ukuvo prenašat.

Je pa drugi problem v tem, da je preveč pokrajin, mislim da tam 4-5 bi bvo kr super

AVSENIKI IN GOVEJA ŽUPCA, TO SMO PRAVI SLOVENCI:-)

pa kaj ti je, saj za toliko pokrajin smo pa vsi od 3-6, kar je preveč je pa preveč. No evo frančišek, končno se v enem samem vprašanju strinjava, ampak današnja vlada bi jih imela kar 13.

Jaz se ne strinjam s to obliko radelitve! Pa ne, da Janša ne bi imel prav, nasprotno, razdeliti bi moral tudi gorensko na dva dela, zgornjo in spodnjo, tako bi zgornja gorenska dobila več denarja na osebo in se mi zdi da je zgorna gorenska potrebna večjih investicij, od cestnih povezav(cesta, ki pelje Jesenice-Kranjska Gora), kakšno novo podjetje večje, saj je na tem delu samo ena večja fabrka, ki zaposluje okoli 6 tisoč ljudi, več turizma(Bohinj, Bled, Kranjska Gora, Mojstrana, pač narodni park), vse to bi se razvijalo hitreje, če bi se gorenjska razdelila na dva dela!Posledično bi bilo več denarja, ker koliko ga vzame Kranj, kamnik in podobna mesta, ki po mojem mnenju, dejansko nimajo nič z gorensko, absurd…

Zato bom na referendumu glasoval proti!

ninej js nikol nism bil za veliko št. regij, ker se mi zdi to ena velika neumnost. Ampak bivša partijska klika, ki nam je vladala v preteklosti je imela veliko priložnost za ustanovitev regij, ampak oni so imeli pomembnejšo nalogo….privatizacija podjetij pod pokroviteljstvom Foruma 21 in palčka.

AVSENIKI IN GOVEJA ŽUPCA, TO SMO PRAVI SLOVENCI:-)

pustiva zdaj drugo, je pa lepo da se enkrat strinjaš z napako JJ vlade, ki hoče imeti 13 pokrajin.

Ni fora v strinjanju, mene boli to, da morm js s svojim poštenim delom toliko voluharjev podpirat…

AVSENIKI IN GOVEJA ŽUPCA, TO SMO PRAVI SLOVENCI:-)

hehehe, nisi edini, vsi delavni ljudje jih podpiramo, no sicer Virant je njihovo število po velikih mukah malo zmanjšal, zdej bi pa radi še nekajkrat več novih.

tudi jaz ne želim podpirati voluharjev, med njih štejem tudi cerkev, tudi povojne odškodnine in neke borčevske penzije za belogardiste, vsi ti dejavniki bi močno skrčili naš proračun, v katerega vplačujem vsi mi… In ti voluharji poberejo bridko več, kot tisti, ki so na zavodu…

pahor ti ne bluzi, sm ti že povedo svoje

AVSENIKI IN GOVEJA ŽUPCA, TO SMO PRAVI SLOVENCI:-)

To ni bluzenje, to so največji voluharji, cerkev, domobranci , želijo denar brez dela…Saj sam praviš, da si proti takim, ki ga dobijo iz državnega proračuna, ne da bi za to mignili s prstom!To je denar, ki ga mi dajemo v državno blagajno! In jaz svojega ne bom nikoli dal cerkvi in domobrancem!!!Pa tudi voluharjem, ki so na zavodu in nočejo delati ne! Morali bi imeti kriterije za vse enake, ne pa da za cerkev in domobrance veljajo drugačna merila, nej grejo delat , če rabjo denar, kot praviš, dela je dost, tud na črno, lepo naj župnik vzame kramp v roke in po svoji dobro plačani službi, naj gre opravljati še priložnostna dela in jih vlaga v cerkev, če mu ta toliko pomeni oz. denar!

Jalovo delo je komunajzarja na pravo pot sprejt!!!

Si se kdaj vprašal koliko je bilo partizanov med 2. svetovno vojno????

Pa si razmišljal o tem koliko je danes prejemnikov borčevske penzije!? In to 63 let po koncu 2 svetovne vojne!

AVSENIKI IN GOVEJA ŽUPCA, TO SMO PRAVI SLOVENCI:-)

Hehe kako te boli dejstvo, da se vam izteka čas, ker bojo komunajzerji spet prišli na oblast, upam samo da bojo novodobni komunajzerji imeli iste ukrepe zoper takih kot si ti…Zapomni si edino dejstvo, ki je vedno prevladalo, raja ima vedno prav…delavci…Oni krojijo usodo države in ne politiki…Ravno uro nazaj , sprehajam otroka po cesti in srečam dva 80 letnika, ki se sprehajata in pljuvata po Janši in cerkvi ter govorita kako bi najraje zopet vzeli orožje v roko in začeli streljati kot leta 42…Če boš delavce in rajo zaničeval, bo ta nek čas kopičil in zadrževal bes, ko se bo pa sprostil, se niti cerkvi niti belogardistom, ki nam vladajo ne piše dobro! Upam da se bo našel na volitvah kak politik, ki bo ta bes spravil iz ljudi na plano!

komunajzar pač…

ko ga postaviš pred dejstvo takoj spreminja temo:-)

sicer pa sta verjetno onadva 80 letnika imela partizansko spomenico iz leta 42, ko sta se skrivala po gozdovih, da ju ne bi KPS rekrutirala v partizane.

Prav smiliš se mi!!!

AVSENIKI IN GOVEJA ŽUPCA, TO SMO PRAVI SLOVENCI:-)

Prav ti veš idiot cerkveni, kaj sta ona dva počela! Če se je kdo skrival pod kiklo, je bil verjetno to tvoj oče in hodil švabom poročati stanje partizanov! Zato pa tako braniš danes cerkev in belogardiste!

Mislim, da si v tvojem enoumju zares šel predaleč! Moj pokojni oče je bil takrat šele rojen, dve njegovi sestri(moji teti) in njegov oče (moj dedek) so bili v partizanih in eno od sester so nemci ubili ko je bila v partizanih.

AVSENIKI IN GOVEJA ŽUPCA, TO SMO PRAVI SLOVENCI:-)

In ti odobravaš uboj sestre, ki so jo ubili Nemci in poveličuješ belogardiste, ki so Nemcom izdajali partizane in jim ponujali svojo pokornost, kakšen človek pa si? Spoštuj vsaj svoje prednike, če drugega ne zmoreš!Sramota! Tudi v cerkvi bi se sramovali takega človeka!In da se poserješ na svojega očeta s tem ko braniš izdajalce, oče se ti v grobu obrača, sramota!

New Report

Close