Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Romanje v Lurd

Romanje v Lurd

Če hočejo videti in doživeti Lurd, naj si to sami plačajo, ne pa da jim država plača potne stroške, pa še dnevnice povrhu, tako kot si sami plačajo invalidi in sploh taki, ki nimajo najbrž veliko in ki jim država daje malo. Se sprašujem, kak smisel ima pri nas sploh ustavno načelo, da je Cerkev ločena od države.

komu pa naj bi država plačevala stroške???in kdo bo šel na romanje???

Policajem in mislim, da tudi vojakom. Me jezi, ko je za vsako trapasto idejo denar, za druge bolj potrebne stvari ga pa ni.

Tudi v Kumrovec, (kraj, kjer se je prikazal Josip Broz), so hodili miličniki in vojaki. Denar se je našel, kljub temu, da ga niso imeli vsi dovolj, vendar se takrat noben ni smel razburjat.

To za “enoumje”, kot nekateri imenujete takratne čase, ni bilo nič čudnega, za današnjo ustavno demokracijo pa je. Policaji (policija) in vojaki (vojska) so del države, ki je po ustavi ločena od Cerkve kot institucije.

To za “enoumje”, kot nekateri imenujete takratne čase, ni bilo nič čudnega, za današnjo ustavno demokracijo pa je. Policaji (policija) in vojaki (vojska) so del države, ki je po ustavi ločena od Cerkve kot institucije.[/quote]

Metka, se kar strinjam s teboj. To naj opravijo v svojem prostem času za svoj denar. Tokrat izgovarjanje na ex čase ne vzdrži.

Jaz se zaradi takih malenkosti nisem sekiral, ne ko so hodili v Kumrovec, ne sedaj ko hodijo v Lurd. Bil sem pa že tu in tam, kar na lastne stroške, pa še brez dnevnice. Iz čistega firbca.

Življenje je morda nekoliko lažje, če človek ni preveč obremenjen s fovšijo.

Jaz jim nisem nič fovš, samo trdimi, da to ni prav.

To za “enoumje”, kot nekateri imenujete takratne čase, ni bilo nič čudnega, za današnjo ustavno demokracijo pa je. Policaji (policija) in vojaki (vojska) so del države, ki je po ustavi ločena od Cerkve kot institucije.[/quote]

Metka, se kar strinjam s teboj. To naj opravijo v svojem prostem času za svoj denar. Tokrat izgovarjanje na ex čase ne vzdrži.[/quote]

jaz tudi, vera je osebna zadeva.

Ja naj romajo na svoje stroške zadosti je siromakov ki rabijo denar vlada ima za vse drugo denar samo za najrevnejši sloj ne ,oniin bi morali romati v lurd in prositi boga za pravičnostpametno vlčado!

Ja naj romajo na svoje stroške zadosti je siromakov ki rabijo denar vlada ima za vse drugo denar samo za najrevnejši sloj ne ,oni bi morali romati v lurd in prositi boga za pravičnost in pametno vlado

Za pametno vlado lahko najrevnejši molijo doma in Bog jih bo uslišal. Morda jim bo poslal vlado, ki bo podobna prejšnji in v trenutku bodo postali spet bogati. Kot so bili pred tremi leti in pol.

Vojaki, so uspsobljeni za ubijanje.Zapoved pravi NE UBIJAJ.Zato morajo v Lurd.

New Report

Close