Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek romanje na državne stroške

romanje na državne stroške

Kaj rečete, da bo država vojakom in policistom, ki se bodo odpravili na romanje v Lurd, poleg stroškov vožnje in nastanitve plačala tudi dnevnice?

Upam, da jih bo čim manj in da bodo neiskoriščene € prerazporedili nekam kjer so bolj potrebni.

…da če bi foušija gorela,bi Slovenija zgorela….

Za mnoge bolj nujne izdatke pa država nima denarja. Državna cesta med glavno cesto Sevnica – Krško in vasjo Zavratec v sevniški občini še vedno ni bila popravljena po neurju, ki je bilo pred tremi leti. Tam, kjer je cesta poškodovana, so tudi zelo nevarni ovinki, sama poškodba ceste pa je full slabo zavarovana.

nova
Uredništvo priporoča

Če hočejo videti Lurd, nAJ SI POT PLAČAJO SAMO KOT VSI DRUGI, NPR.INVALIDI.

Pa kakšen je to odgovor:če bi foušija gorela? Kaj pa ima tle opraviti foušija.Daj povej ali se ti zdi da so na romanjev Lourd kdaj šli ljudje,ki so jim plačali nastanitev,hrano in še dnevnice? Ne vem, jaz mislim da ne. Pa policija in vojska, kaj so garda Vatikana ali vojska in policija demokratične republike.Pred časom so govorili kako to ne gre skupaj, potem kako je stvar posameznika, kar tudi je dragi moji romanje v Lurd.In plačali bomo mi vsi, madona bo kar naenkrat farških v policiji in vojski.Ne vem če bi se tlele kateri ateist v duši odpovedal romanju v Lurd pod takimi pogoji. Sramota za slovensko državo. Pa kaj res prav vse kar se komu sprdne pri nas gre skozi. In me ne briga če jih gre 1000 ali pa 5. Vera je osebna stvar.A je ostal še kaj denarja od Patrij?In to počne Erjavec a ni on poslanec penzionistov?Pa tej državi se je čist zmešal.

Mogoče bodo pa molili za čudež, da bo v državno blagajno čudežno priletel denar za onkologijo,pediatrično kliniko, nevrološko kliniko, aparature za nedonošenčke, biološka zdravila za rakave bolnike, …

da je to za Kosovo komisijo, če ne kar za kazensko ovadbo – trošenje denarja v privatne namene.

New Report

Close