Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Mogoče ve kdo za originalne točke programa ob ustanovitvi PIF 27.aprila 41

Mogoče ve kdo za originalne točke programa ob ustanovitvi PIF 27.aprila 41

Pred letom se je na internetu še dalo videti te originalne točke, sedaj te pa vse strani preusmerijo na OF pol leta kasneje, ko vpišeš geslo “protiimperialistična fronta” v iskalniku in klikneš na dobljene strani. V bistvu gre za poizkus izbrisa pol leta zgodovine. Seveda to ni nič čudnega, da si zainteresirani rdeči gospodarji zgodovine želijo te točke “pozabiti”, ker te točke niso nič govorile o boju proti okupatorju, ampak so govorile o likvidaciji vseh, ki bi bili napoti komunistični revoluciji in komunistom. V tem času so bili komunisti zavezniki in prijatelji nacistov in fašistov, saj je imel Stalin sklenjen pakt s Hitelrjem od avgusta 1939. Seveda to morajo pomesti pod preprogo, da so lahko “na pravi strani”.
Zanimivo, kako se ta izbris pol leta naše zgodovine simbolično vidi na internetu. Poizkusite.

http://sl.wikipedia.org/wiki/Protiimperialisti{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}C4{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}8Dna_fronta

Za začetek poglej sem.

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

poskusi z Protiinperialistična fronta, vse je tu, nič ni izginilo, samo vedeti moraš kaj sploh iščeš.

Te točke pif so dejansko izginile. Ninej, jaz v googlu hočem iskati pif, dobim pa of. Tu manjka več mesecev, ker točke of in pif niso iste. Točke pif so nastale 27.aprila, of pa po 22.juliju. V točkah pif ni nič o uporu proti naci ali fašističnem okupatorju, pač pa samo o prevzemu oblasti in odstranitvi vseh protirevolucionarnih elementov – notranjega sovražnika. In to pod nacifašističnim pokroviteljstvom, saj se je okupacija zgodila v začetku aprila. Kako sploh bo v teh točkah kaj o boju prosti nacifašistom, ko pa je imel vodja komunistov stalin sklenjen pakt s hitlerjem. V tem času sta stalin in hitler skupaj okupirala Poljsko. Točke of so nastale po direktivi iz moskve po napadu na sz in ne iz upora naših komunistov proti okupatorju. V tem duhu je tudi partizanska prisega, iz katere se vidi podrejenost rdeči armadi.

New Report

Close