Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Marjanu se je sfuzlalo

Marjanu se je sfuzlalo

Gledam Podobnika na poročilih in se zabavam ob prizoru, ko patetično vpije v mobilni telefon in opleta z rožnim vencem. Mogoče bi pa portoroško letališče preimenovali v letališče bratov Podobnik, saj sta na tistem koncu tako udarna.

Boš videla komu se je sfuzlalo, ko bo Triglav najvišji vrh Hrvaške

* * * Nikoli nad nikomer ne obupaj. Čudeži se dogajajo vsak dan. H. Jackson Brown Jr. http://www.publishwall.si/lelj

In Marjan bo to preprečil, ali kaj? Z rožnim vencem v roki?! Nekaj mesecev pred volitvami?! Ne bojim se, da bo Triglav hrvaški.

Vsaj edn, pa čeprav Marjan…..Zakaj pa Janša ni bil tam aja sej res on se bo poročil zaradi volitev…..

Ja no, kakorkoli, naša državica se manjša… Kar se tiče domoljubja mi Hrvatom ne segamo do prstkov na nogah :).

Pri drugih narodih je tako, da so pač najprej Američani, Nemci, Hrvati,…, pri nas pa pač vse ostalo, na koncu šele Slovenci.

No, veliki domoljubi, potem pa kar pot pod noge, pa se slikajte med cvetličnimi koriti ob Dragonji. To bo za Slovenijo velika pridobitev!

Štorklja sem se že včeri!

Še dobro da sta samo dva brata Podobnik, ker meni grejo njune cirkuške akrobacije ob dkoritih, že krepko na želodec!
Sem Slovenka, danes je moj praznik…
Ampakn klovni pred volitvami s telefoni, ki se mečejo po tleh – narod ohladite glave!Slovenija je ion bo, tako kot bojo norci, ki iz želje po oblasti, hujskajo narod in delajo škodo.
Janša to dovoljuje, ker s tem pridobiva glasove na desni, ki bi drugače šli k Podobnikom. Z leve jih tako ne more dobiti…Rožni venec pa je simbol Hrvatov tudi – vsak ga ima obešenega v avtu , če niste opazili…

Da nis ti hrvatica, k veš da je venec tud Hrvaški simbol….Mal mi sumljivo deluješ(: Pa tud Šrot predsednik ljudske str… ne gre več v koalicijo z Janšo, tko da….Moralo bi biti več patriotov kot je Marjan, patrije , tanke bi jaz na mejo zgonu, zakaj smo jih pa kupil? Mormo mal to stestat, kdo bi bil pa lahko bolj primern kot Hrvatje za test hehehe!

Ma, z Janšo v koalicijo gre samo še Urška…Bog ji pomagaj!

Jah vidla je pač dnar, nimaš kj….Bog ji nav pomagal, denar pa(:

STEPINC JE ŽE NA KREDARICI SAMO VPRAŠANJE ČASA ŠE JE KDAJ BO NA TRIGLAVU.

cvetlična korita na Dragonjo, pa pri Hotizi itd,

Kakšen Teater.
Zanimivo, kako sedaj pred volitvami SLS kritizira ministra Mateta, ko je bila interpelacija so ga pa podprli..

Mogoče kdo ve, kaj pravzaprav poklicno počne Marjan? Svoj čas se je govorilo, da je šel v gospodarstvo, ali pa se motim? Uspešnega gospodarstvenika si nekako ne predstavljam med koriti. Ima veliko časa, da si lahko privošči svoje teatralno ravnanje!

Mogoče ga daje nostalgija na korita, sedaj cvetlična, prej kot gospodarstvenika pa piščanjčja korita(kokobel), še prej pa državna korita(podpresednik).

Po moje bi bilo najbolje, da spremeni priimek v koritnik.

Sicer pa imamo plačane državna uradnike in izvoljene politike, da rešujejo takšne zadeve, to kar je bilo videti po TV pa si moramo priznati, da nam je v sramoto.

Je pa ideja o postavitvi cvetličnih korit na sam most kar smiselna

hahaha, očitno se vrača v politiko, ker mu delo ne diši.

ma kaj vam je (tistim, ki ste na strani Jorasa in Marjana, ne vidite niti korak pred nosom), Joras je hotel to zemljo zaston, pa so ga hrvatje zaj****, pa so jo skoraj zaston prodali tudi slovencu, torej je zemlja še vedno last Slovenije (čeprv posameznika). Hrvatje so pametni ni kaj, slovenci kar pobite se za 3 njive, hahaha. Folk pa naseda tem političnim igricam, sploh našega Marjančka.

ko bo Hrvaška prišla v Evropo bo itak vseeno, katera država je lastnica teh njiv. Meje bodo odprte in gibanje prosto, pa še zvezni zakoni isti. Mislim da je nam bolj v interesu; da Hrvaška pride v Evropo, kot Hrvaški, ki se brez problema sama preživi: Malokdaj se strinjam s to vlado, tu pa jo popolnoma podpiram, ne rabimo teatra!

Ma ne vem, jaz Hrvate nikoli ne bi pustil v eu, ninej tis pač hrvatica in tvoje stlišče je razumljivo….Ne moreš pa podpirati naše vlade, ja gremo mirno, ma kur…. vojsko na mejo pa je! Se javim, grem takoj!Ne gre se za tri njive, gre se za princip! Hrvatje nam kradejo že 16 let, dost je tega!Kaj pa so oni za en klinčev narod? Ustaše !

To je bila samo ena slaboumna politična poteza ki naj bi mu prinesla večji ugled in mogoče odprla vrata nazaj v politiko. Če bi mu šlo res za slovenijo, se ne bi tam jokcal kot otrok. Sram me je bilo gledat da imamo take gnile mehkužce v sloveniji, namesto da bi pokazali pogum pa tako sramoto naredi. Pravi žabarski janez brez hrbtenice jaooo, to se bodo še hrvati norčevali.

politična poteza ali ne, sploh nima veze!!! Važno je , da je dosegel to, da cela Slovenija vidi, kako slovenski policisti pretepajo slovence in jim ne dovolijo na svoje ozemlje! Torej nam je pokazal, da je dejansko Janša prodal zemljo Hrvatom, slovensko! Politična poteza ali ne, videlo se je kdo koga ščiti in kdo koga ne! Država slovenija pod Vodstvom Meteja in Janše ne ščiti naše interese in tudi nas ne, še več pretepajo nas….Spomnim se besed 20 let nazaj Miloševiča, vas nesmije niko da bije….Nas pa lastna policija, za katero vsak mesec odvajamo del plače! Sramota!

Aja zakaj Janša? On je nadrejeni Matetu in on mu daje direktive, kako naj reagira….Očitno Mesič daje bolše direktive svojim podrejenim, tam vsaj ne pretepajo svojih…Komaj čakam volitve, da tega cerkvenega podložnika, Hrvaškega podložnika, ljubitelja domobrancev, sovražnika revnih… itd…Seveda sem mislil na Janšo, odstranimo za vedno!

Jernej! Tebi tudi ne bi škodila kakšna batina, mogoče bi začel pametneje razmišljati in se normalno izražati. Pa da se razumeva, nisem volila Janše, ne morem se strinjati z njegovo politiko in tudi v prihodnje ne bo dobil mojega glasu. Ampak to, kar pišeš ti, je ena sama žalost!!!

Se strinjam, da je žalost to kar pišem, še bolj žalostno je to, da je to realnost…Glede batin, hm ne bojim se jaz zase, nč bat(:

Aja verjetno ti gre v nos to, glede naših policajev, ja so največje repce,strahopetci, kar jih je država Slovenija imela, znajo samo kaznovat stare mame na prehodu za pešce, napačno parkiranje, pasove itd….Ko bi pa morali zaščititi nas, se pa userjejo, sramota za policijo in nas Slovence, da imamo take varuhe, kot je naša policija! Zelo malo policajev naših sem spoštoval, od sedaj naprej nobenega več…

Pa še mi jih plačujemo? hehe zakaj? Da nas samo kaznujejo hehe ironija…Strahopetci!

New Report

Close