Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek OBVESTILO VSEM UDELEŽENCEM POLITIČNEGA ČVEKA

OBVESTILO VSEM UDELEŽENCEM POLITIČNEGA ČVEKA

Čeprav se ta forum imenuje politični čvek, ni potrebno, da se obnašate kot nekateri politiki in se obmetavate z vsem mogočim, da ne govorim,d a bi se najraje tudi stepli.

Forum pomeni, razprava, ki pa mora biti po pravilih tega portala. Torej, ne žalimo ampak povemo svoje mnenje. Če ima kdo konkretne dokaze, naj se predstavi z imenom in priimkom, če kogarkoli javno napadate z imenom in priimkom, je prav da se tudi vi predstavite, da bo oseba vedela na koga naj se naslavlja, če se bo želela pogovoriti. anonimnost naj ne bo krinka za nikogar.

In ničkolikokrat povedano,v se se da povedati tudi v normalnem tonu z normalnimi besedami, če ima koga, d bi znorel, naj gre dvakrat okoli hiše ali bloka se pomiri in pride nazaj in napiše lepo konstruktivno. Drugače bomo tudi tukaj delali slekcijo in cenzuro.
vse povrsti, ki se ne bojo lepo obnašali, ni važno kateri strani pripada kdo. Ne sklicujte se na pravico do govora, kajti zaleteli se boste ob mojo pravico, da imam pravico tega ne poslušati.

pravico imamo samo toliko časa, dokler ne trči v pravico drugega.

prosim, če vseeno malo umirite strasti pri izbiranju besed in obtoževanju.

Poiskusimo biti konstruktivni in pravični do vseh, da ne bomo komerkoli delali krivico.

primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

Še to, ko ne veste kaj bi, klikajte na banner, bo več koristi za vse :-))

hvala za vsak klik.

Primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

Vedno vem, kaj bi, pa vseeno pridno klikam na benerje. Verjetno najbolj pridno tukaj. Priznam, da odpiram precej kocljive teme, ampak drugacne mi niso zanimive. Vendar ne zalim. In se ne cutim dolzno podpisati z imenom in priimkom, ce napisem, da je Jansa bil komunist, pa cetudi je za nekatere to najhujsa zalitev. Mogoce bi bila zalitev, ce to ne bi bilo res, ker pa je … Kar se pa cerkvenih zadev na politicnem forumu tice … Moje prepricanje je naslednje. Ko ne bo politike na Brezjah, je tudi jaz ne bom tlacila na politicen forum. Sicer pa nisem nikoli tlacila vseh duhovnikov v isti zakelj in prepricana sem, da nisem uzalila gospoda Darka. Vsaj upam. V kolikor se je opozorilo vsaj malo nanasalo name.

************************************************************************************************** Your fifteen minutes are almost up. Mine have lasted a lifetime. (Denny Crane)
nova
Uredništvo priporoča

:))) Žogca ne se sekirat! Veliko jih je tukaj, ki zgolj provocirajo in se smejejo reakcijam, kajti tudi meni je to velikokrat smešno. Sploh tipi, ki se delajo črne in so v resnici rdeči 😉

Jaz se pa le zabavam ob teh komentarjih.Moj jaz mi ne da da bi kaj več rekla,ker itak nič ne pomaga.Je pa res.da je včasih kdo preveč nesramen.Tistim pa:vse se vrača,vse se plača.Tole je moj edini komentar na to temo.Primožu pa bravo!!!Sem za cenzuro za najbolj nesramne.LPP

http://med.over.net/forum5/read.php?151,4302359

Moj komentar na link.

Res ste ubozci. Saj se mi kar smilite. Brez mene se sploh niste znali skregati.

Malo ironije.

Zdaj pa zares.

Uporabi iskalnik. Prav lepo ste se kregali in medsebojno pobijali tudi, ko jaz sploh se nisem vedela, da MON obstaja. Je pa seveda vedno fajn imeti nekoga, ki ga lahko povsem nesamokriticno obtozis za prav vse. In tole tudi seveda ni bilo napisano v zelji, da se sprozi prepir. Kje pa, to je promocija sloge.

Se dobro zame, da so carovnice nehali zazigati na grmadi, ker bi se mi sicer z nekaterimi vami ze posteno smodila tazadnja.

************************************************************************************************** Your fifteen minutes are almost up. Mine have lasted a lifetime. (Denny Crane)

Kakšen bo način delovanja tega foruma v času predvolilnega molka? Kako bo zagotovljeno spoštovanje zakona? Boš forum začasno zaprl? In kako bo na drugih forumih, na katerih se tudi občasno pojavljajo politična sporočila? Kako boš preverjal, da ne bo nihče delal reklame nekemu kandidatu?

razloži mi zakaj bi bili mi boljši kot politiki a.a un ki bi moral biti pošten bo lahko lagal pa pizdarije delal jaz pa na smem al kaj.
skratka far je lahko pedofil saj je revček samo človek jaz pa na.

Nisem mislila sploh spraševati, a bom vseeno: kako deluje zadnje čase tale forum? Morda bi bilo bolje vprašati, kako ne deluje?

Na eno od sporočil, sem Prababi odgovarjala, da nimam časa in ne volje za obiskovanje tega foruma. Eden od vzrokov je tudi ta, da se moj odgovor pojavi mnogo kasneje, vmes med tistimi, ki so bili časovno za menoj ali pa odgovora sploh ni. Čeprav sem Prababi napisala (če se bo ta odgovor sploh pojavil – po cca 3. urah ga še ni?), da nimam volje ugotavljati, zakaj je temu tako, bi pa vseeno rada prebrala, Primožev odgovor na to.

V kolikor pojasnila ne bom dočakala, teh forumov ne mislim niti brati več, sodelovati pa praktično na tak način, z zamujanjem ali izginjanjem mojih sporočil (!), niti ne morem in de facto niti nočem.

Sicer pa lep pozdrav vsem!
TinaT

Nisem mislila sploh spraševati, a bom vseeno: kako deluje zadnje čase tale forum? Morda bi bilo bolje vprašati, kako ne deluje?

Na eno od sporočil, sem Prababi odgovarjala, da nimam časa in ne volje za obiskovanje tega foruma. Eden od vzrokov je tudi ta, da se moj odgovor pojavi mnogo kasneje, vmes med tistimi, ki so bili časovno za menoj ali pa odgovora sploh ni. Čeprav sem Prababi napisala (če se bo ta odgovor sploh pojavil – po cca 3. urah ga še ni?), da nimam volje ugotavljati, zakaj je temu tako, bi pa vseeno rada prebrala, Primožev odgovor na to.

V kolikor pojasnila ne bom dočakala, teh forumov ne mislim niti brati več, sodelovati pa praktično na tak način, z zamujanjem ali izginjanjem mojih sporočil (!), niti ne morem in de facto niti nočem.

Sicer pa lep pozdrav vsem!
TinaT[/quote]

Saj bi ti Primož odgovoril ampak itak ne ni več… 🙂

pišem še sem:

prosim da se izbrišejo vsi nepomembni posti v temi preminil Dr. Janez Drnovšek.

ne razumem zakaj se niso že brisali(kljub večkratnim pozivom), medtem pa se je brisala druga veliko manj pomembna tema. Očitno moderator briše stvari, ki motijo tudi njega, za ostalo mu ni mar. Hvala!

Ma ja ninej, se strinjam, samo moderator briše tisto kar njemu ne ustreza.
Eni lahko brezkončno žalijo človeka, ko jim pa kaj napišeš nazaj, se pa nenkrat spomnijo, da si off topic.

Forum je njegov, briše lahko kar če, če te moti brisanje si naredi svoj forum kjer ti ne bo treba brisati. Kakorkoli že, zame je bil Drnovšek vse kaj drugega kot ti misliš, Slovenci smo pač narod, ki rabimo trdo roko in, če je ni, nam je hudo. Za razliko od zahodnih nacij.

pa še kako imaš prav, razen tega, da je forum od moderatorja, forum ima svoje lastnike in človek – moderator je postavljen od lastnikov, če se motim naj me moderator poravi.

me sploh ne zanimajo različna mnenja o Dr. Drnovšku, vsi imamo pravico stvari gledati po svoje, kar je meni všeč ni nujno da je tebi in obratno in prav je tako. Moti me, da se piše v temo, ki je bila namenjena poklonu velikega človeka, po mojem mnenju in mnenju večine Slovencev.

Torej forum je dovolj širok, prostora za nove teme je tudi ogromno in tisti, ki se ne želi pokloniti našemu predsedniku, naj odpre novo temo v kateri ga naj kritizira, če to želi in kolikor mu je volja.

po drugi strani pa moderator briše teme, ki so prej smešne kot resnično debatiranje in to iztočasno, ko se nekateri pritožujemo zaradi neumesnih postov v zelo kočljivi in čustveno obremenjeni temi.

torej ali moderator kaže popolno neresnost, ali pa ga resnično ne motijo posti ki nimajo nobene veze s poklonom in spominom na človeka, ki je in vedno bo del naše zgodovine (pa če vam je prav ali ne), moti pa ga tema o srbih in njihovih demonstracijah in to tako zelo, da briše celo temo.

toliko, še vedno čakam odgovor moderatorja!!!

ravnokar pogledala v temo in hvalabogu, moderator je posredoval, a kaj ko nekateri spet začenjajo, očitno bo še nekaj dela.

Se strinjam, naj brišejo 10 Drnovškovih enainistih tem in pustijo odprto samo eno.

Nihče ne more obrisati vsega, kar smo mi sposobni “napljuvati” sem.

_________________________________________________ http://monoblog.over.net/zogca/ Včasih pekel, včasih sanje …

gre izključno za izmenjavo mnenj.Žal, na nekulturen način.

Ne vem zakaj odpirate 100 tem na Drnovškovo smrt, ko je pa preminil največji med j….. dr. Rugelj, ki je vsekakor bolj zarezal v politiko kot Janezek, pa ni bilo nobenemu nič žal. Dr. Rugelj je vsaj pomagal ljudem v stiski, Janezek pa ljudem v Darfurju!!???

Hehehe

Če hočeš imeti pošten politični čvek, mora biti brez cenzure1 Vse ostalo je le plod tvoje domišljije!!!!

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

G. Primož Zdravo!

V tej temi pa še nisem pisala.
Kot sem Vam že napisala, res je težko hoditi v Vaših škornjih, zato Vas zelo razumem.
Ampak, take škornje ste obuli, žulijo Vas na desni in levi strani!
Kaj storiti je vprašaj?? Da bi jih vrgli v KANTO za smeti, so predragi, v njih hoditi je težko in vsem ustreči tudi.:-)

Kot vidite, še huje bo!
Kar se tiče žaljenja, sem se zadrževala. Priznam, da sem se pokvalila, tega v svojem življenju nisem nikoli počela. Tukaj sem se naučila tudi tega. Vračam, milo za drago. Nikoli pa prva.

Dobro veste, da sem na forum prišla zaradi nestrpnosti nekaterih tukaj, pred tremi leti.
Pišem z imenom PRABABI. Malokdaj pišem z drugim nickom, to se zgodi s kakšnim poskusnim linkom, se pač učim, sem samouk. Napotke ste mi dali Vi ob registraciji in to je tudi vse, zato se Vam še enkrat za napotke zahvaljujem.
Registrirala sem se, dala vse osebne podatke, koliko je zagotovljena anonimnost, je pa vprašaj!?
Kaj vse so mi že pripisali, pa tudi veste. Veste tudi, da sem II. svetovno vojno preživela in bila žrtev izdajalcev in okupatorjev.
S pisanjem nekaterih desničarjev se ne morem strinjati, zato jim tudi odgovarjam. Ne bi jim škodilo, da se poučijo o zgodovini, par stoletij nazaj!
Prav zato še prihajam sem, jim pišem in tudi posredujem linke, ker se mi včasih tudi ne da pisati. Ne pišem pa nič izmišljenega, marsikaj sem sama doživela in tudi prečitala v knjigah dogodke, ki se jih še danes spominjam, so zapisani v zgodovini in se ne morejo spremeniti, radi pa bi jih. Žal ne morejo, lahko zavajajo le “mladež”, ki se podi tukaj po forumih.
Prav zato sem pisala, naj bo zapisano še na forumu, saj je forum tudi medij.

Vse to Vam bi lahko napisala na mail, ker se ne grem slepomišenja sem Vam napisala tukaj!

Še bi lahko pisala, pa ne bom, ker se ne splača. Mogoče bom še kaj napisala, parim povzpetnežem sem še dolžna, pa mi časa zmankuje, večer pa hitro mine.

Lep pozdrav Vam in ostalim MON-ovcem.

PRABABI

p.S.
Strinjam se, kar je napisal Paco Moralles

političen = apriori neolikan, brezkompromisen, grebatorski, omejen s te ali one strani… (ipd ipd) z izjemami, ki potrjujejo to pravilo, seveda.

torej PČ ne more biti na nekem “nivoju”, ne vem, no, poglejte malo v DZ, na kakem nivoju je tam debata;)

---------- le vent nous portera...

Letos pa se Primož ni nič vključil v našo volilno kampanjo. Mogoče sem pa kaj spregledala. In to me sedaj pred volilnim molkom zelo skrbi.

Malo heca mora bit.

New Report

Close