Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Podobnikova izjava …

Podobnikova izjava …

Podobnik je na TV izjavil, da je nova lokacija takšna, da bodo (če se jim bo zdela primerna) STROJANOVI VARNI. Res je, da smo kar precej zdaj nastrojeni proti njim (bolj ali manj upravičeno) ampak glede na njihovo preteklost -kraje, streljanje na ljudi, napadi itd sem mnenja, da bi se Podobnik moral izognil takšni izjavi in bi raje morda rekel da bodo povečali prisotnost policije v kraju nastanitve ter tako poskrbeli, da bodo VSI VARNI in ne le Strojanovi. Še en primer kako smo vsi enaki vsi enakopravni. Počakajmo, da vidimo v kakšen državni objekt bodo naseljeni …imam močan občutek, da nas bodo politiki spet presenetili….

Malo me popluvajte češ da sem rasist, nestrpnež, da Podobnik ni tako mislil itd pol pa napišite še svoje mnenje?

L.P.

Če mene vprašaš, problem teh 20 Romov ni vreden tolikšne pozornosti. Naj ga rešijo kakor vedo in znajo. A nimamo drugih težav več kot dovolj? Mene dosti bolj zanima zajeten kupček položnic, kot pa Podobnikove izjave. Manj glejte TV dnevnik, pa bo spanje mirnejše…

Samo ne razumem pa teh specialcev. Strojanove, ki so kriminalci, nasilneži itd… varujujo, ljudi na raznih zborovanjih, ali samo raznih tekmah pa preganjajo. Nič mi ni več jasno.

nova
Uredništvo priporoča

Pa saj je iz nedavnih dogodkov razvidno, da policija varuje nasilne priseljence in pretepa miroljubne domorodce. Torej je samo še verbalno potrdil tisto, kar se tako ali tako že dogaja. Sicer pa niti ni tako slabo, da jih zdaj povsod spremlja policija. Vsaj kratsi in maltretirati ljudi ne morejo. Jim pa gre, po njihovih izjavah na TV, to pošteno na živce. Kar jih po svoje razumem. Njihovi “s trdim delom” pridobljeni dohodki so na ničli.

New Report

Close