Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Omizje včeraj

Omizje včeraj

Bučar, starosta slovenske politike, je povedal praktično isto, kot en večer pred njim Jelinčič, le da je uporabljal bolj izbrane besede in ni direkt žalil.Je pa skoz uporabljal besedo Cigani.

Še enkrat se vidi, da ni važno, KAJ poveš, ampak KAKO poveš.Če s eznaš pravilno izražati, lahko poveš praktično karkoli, pa ne bo nihče rekel, da širiš nestrpnost.Kot tudi voditeljica Omizja ni rekla Bučarju, da je nestrpen.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Odvisno KOMU praviš. Vedno manj me zanima celofan in vedno bolj cenim vsebino. Vedno bolj me zanima KAJ in vedno manj KAKO mi to poveš.

Uporabe besede Cigan je utemeljil na začetku. Ne vem zakaj se tako razburjajo. To je enako, kot bi se mi razburjali, če kdo reče, da smo Slovani.

Bistveno je tud to, kdo to reče.
Na Bučarja se Mirovni inštitut ne bo upal spravit.

Seveda ne saj je njihov.

Točno tako. Odvisno KDO kaj reče, pa čeprav v bistvu povsem enake stvari.

Enaki med enakimi.

Proti g. Jelinčiću je imela Erika več kot 20 navijačev, Rosvita jih proti g. Bučarju ni imela možnosti angažirati.
Sicer pa nevem zakaj bi cigane zavijali v celofan. Cigan je cigan, pa četudi ga nekateri imenujejo rom. Tudi kmet je še vedno kmet, čeprav so ga v času preimenovanja ciganov v rome preimenovali v neposredni kmetijski proizvajalec. In v istem času direktorja v individualni poslovodni organ, ampak direktor je bil vseeno direktor.

Men se je zdel predvsem žalostn, da gospod (ta si pa res zasluži ta naziv) Bučar pri koliko že? ene 84? letih mimogrede pelje sc* vse ostale univerzitetne veleglave, je bil oster kot britva. No ja, za silo mu je parirala alenka šelih.

A ciganski golaž pa vsem enako tekne?! Al je komu bolj všeč romski golaž?

BRAVO za JELINČIČA, (Bučarja nisem gledala) edini v Sloveniji ima JAJCA, da si upa javno povedati to, kar se v vsaki SLOVENSKI DRUŽINI doma pogovarjajo, pa naj bodo to policaji, sodniki, tožilci, politiki, vsi smo nestrpni do ciganov, nihče jih ne mara za sosede, TUDI SAMI CIGANI NE, vemo, da kradejo, da so lenuhi in manipulatorji, nepismeni so takrat ko jim paše, zase so dovolj pretkani, vendar so vsi, ki bi morali narediti RED V NAŠI DRŽAVI posrani do kolen, zaradi ene peščice ciganov se trese cela Slovenija. In zakaj so posrani, ker se nihče ne mara izpostavljat, kaj pa zgubi en cigan če pospravi enga policaja, politika, ministra, sodnika – nič. Policaji, kriminalisti, tožilci in sodniki so pa zelo korajžni, če je treba “priviti” nekaj mladeničev zaradi letakov !

Hej, omejenka. Preberi si še enkrat,kaj sem ti že napisal o tvojem dolfetu.

Sam še stone,

se povsem strinjam s teboj,

a žal Slovenci cenijo predvsem kako, vsebina jih ne zanima, kar je žalostno.

Lp, Srči

New Report

Close