Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Maratonci tečejo častni krog

Maratonci tečejo častni krog

Hehe, nekako tako sem mi je zdel film, ko so vladni možje tekli za cigani po avtocesti 😉

Kaj pa vam? Se vam zdi, da nas dobro zabavajo ali rabmo več zabave?

Jest predvsem ugotavljam, da je vlada pogrnila na celi črti.
In se mi to ne zdi čist nč smešn.

Če pa slučajno ne bi imel te smole, da morm žvet v tej državi, bi se pa – priznam, po tleh valjal od smeha, ko bi gledal, kako se cvet ministrov s predsednikom vlade na čelu, pogaja z nepismenim ciganom.

Tukaj se pa s teboj strinjam, sam se ne smejim.

Tako stanje in popuščanje pač mora biti, ker se že vsak pezde zastop na svoje takoimenovane pravice in lahko počne vse sorte, pa ga še pod pazduho policaj ne sme prijeti, ker izvaja že nasilje in strašno grobost nad njim.

nova
Uredništvo priporoča

meni je tudi hecno, ko je zaradi ene stare ciganke jelke in njene familije uzbuna v celi državi.

Mujo napisal:

> Jest predvsem ugotavljam, da je vlada pogrnila na celi črti.
> In se mi to ne zdi čist nč smešn.
>
> Če pa slučajno ne bi imel te smole, da morm žvet v tej državi,
> bi se pa – priznam, po tleh valjal od smeha, ko bi gledal, kako
> se cvet ministrov s predsednikom vlade na čelu, pogaja z
> nepismenim ciganom.

1. Očitno imaš ti rešitev za “romsko problematiko”

2. Če se ti zdi smola živeti v Sloveniji, Mujo, se ne morem spomniti, da so meje zaprte. Vsak trenutek se lahko rešiš te smole in odideš.

3. Še najmanj so smešni takšni “Slovenci” kot si ti.

1. Ja, jo mam. Reče se ji pravna država in mnde je tud zapisana v ustavi.
2. Jap. Slej ko prej bo treba zgint.
3. Glih prov brihtn pa nisi, a ne?

Mujo je čisto prav napisal. Vlada je pogrnila na celi črti že večkrat, ampak vedno se je nekako izmotala iz zagate. Da jih pa nepismeni cigoti tako J$$$$$ v glavo, to je pa za krohotat. Zdaj naj pa rešijo, ker so ga srali 15 let. Sam tile cigoti lahko za seboj potegnejo cel plaz takšnih in drugačnih. Izbrisani na primer so že na poti v Bruselj. To bo še zanimivo.

Mujo napisal:

> 1. Ja, jo mam. Reče se ji pravna država in mnde je tud zapisana
> v ustavi.
Ali ti veš, ker si seveda “brihtn”, kaj pomeni po tvoje “pravna država”? Jaz, ker po tvoje “nism glih prov brihtn” tega ne vem…

> 2. Jap. Slej ko prej bo treba zgint.
Kaj te zadržuje? Aja… mogoče pa nisi “glih prov brihtn”, da bi te še kje drugje marali…

> 3. Glih prov brihtn pa nisi, a ne?
hehehehehe… ko smo že pri krohotanju…

Tolk brihtn, da bi razumel, kaj si hotu povedat, pa tud jest nism.

Kateri del ne razumeš?

Kot prvo ne vem, a debatiram z enim al z dvema.

Mega ne,prav si povedal.In to izbrisani ,ki so manipulirali z slovenskim državljanstvom,kateri ga niso hoteli vzeti.In oni sedaj gredo v Bruselj.Tu mač.Kaj naša država res nima nobenega sposobnega advokato ,ki bi jop zastopal???.Seveda vse to pa bo spet na ramenih davkoplačevalcov.Žalostno.Samo to vlado ne krivim.To se je nabiralo že od leta ..joj ne vem.Prav tako ciganski problem.Vse to je ta vlada dobila podedovano.V glavnem pa če bi se spoštovalo zakone,mislim da bi zakoni veljali ,in da bi se na tem instriktno stalo ,vsega tega nebi bilo.

Predvidevam, da šiba za njmi po avtocesti naša vladna delegacija…? 🙂

z enim… se opravičujem… za en post sem, glede na vsebino posta, spremenil nick…

Seveda sem za vsa pojasnila še vedno z veseljem na razpolago.

Občutek imam, da nas obe strani zajebavata, kar se mi ne zdi niti najmanj zabavno.

Hehe… kr začni.

Od vsega skupaj sem itak razumel samo to, da ti ni jasen termin “pravna država”.

Noben se ne zajebava. Janša poskuša funkcionirat po sistemu – volk sit, koza cela, samo mu ne uspeva najboljš. Še posebej, ker mam feeling, da nekdo iz ozadja ščuva Strojane. Kdo ma pa korist od tega, da Janša pošilja specialce nad svoje volilce pa mislm, da tud ni treba bit glih ajnštajn, da ti je jasno…

Mujo napisal:

> Hehe… kr začni.
>
> Od vsega skupaj sem itak razumel samo to, da ti ni jasen termin
> “pravna država”.

1. Pojasni termin “pravna država” (po svojih besedah oziroma kot ti ta termin razumeš)

2. Odidi iz Slovenija (če ti bo drugje bolje in te drugje sploh želijo)

3. Na to točko ni treba nobenega pojasnila

ee…naj vsaj poskusim…barbika? 21-ica? Muc? Zamenjam trak?

1. Ne vem, zakwa bi moral jest krpat luknje v tvoji splošni izobrazbi?
2. Kdo si ti, da me podiš?
3. Se strinjam. To si kar sam pojasnil. Če nč druzga, z narekovaji.

No, jest s prstom ne bi upal kazat… samo na glas razmišljam… In seveda se politiki ne ukvarjajo s takimi packarijami… Za te reči majo recimo razne inštitute, akademije in podobna “civilna” gibanja…

Mujo napisal:

> 1. Ne vem, zakwa bi moral jest krpat luknje v tvoji splošni
> izobrazbi?
> 2. Kdo si ti, da me podiš?
> 3. Se strinjam. To si kar sam pojasnil. Če nč druzga, z
> narekovaji.

Še zadnje pisanje z moje strani, da nama ne bo kdo očital, da imava privat klepetalnico tukaj (“Primož vse vidi, Primož vse ve, klepetati tukaj se ne sme”)

1. Mene le zanima tvoja splošna izobrazba. Jaz dobro vem, kaj pomeni pravna država ampak imam slab občutek, da se tebi ne sanja veliko o tem.

2. JAZ te ne podim, mogoče si narobe razumel, TI sam si rekel da odhajaš iz Slovenija (citat: “2. Jap. Slej ko prej bo treba zgint. “)

Toliko o tem z moje strani. Lahko odgovoriš, lahko tudi ne… ker živimo v “pravni državi” imaš vse možnosti odprte.

Lep pozdrav

Kakorkoli,če odhaja ali ne, tu in tam se bo moral podrejati zakonom, ki veljajo. Ampak, če bo res odšel in ga tam “sral” ga bodo hitro PRESELILI. Ampak ne v azilni dom ampak v zapor, ali ga vrnili od koder je prišel.

Če se ti zdi smola živeti v Sloveniji, Mujo, se ne morem spomniti, da so meje zaprte. Vsak trenutek se lahko rešiš te smole in odideš.
———————–

Ker sem po tvoje “Slovenec”, se pravi ne čist taprav, ampak en tak čefurske sorte, nimam pravice kritizirat razmer v državi? Tolk o tem, da bo jasno, kdo je začel koga kam poditi. Kolk se kdo spozna na pravno državo je po vsem tem čist brezplodno ugotavljat.

Janša je naredil napako, ker je prepoznal primer Strojan kot primer, s katerim se ukvarja predsednik vlade.

Poslal bi Strojanom nekega svojega poduradnička, pa naj se pogajajo z njim do onemoglosti.

Res, pri nas se lahko vsak tepec pogaja s predsednikom vlade direktno z oči v oči, tega ni nikjer na svetu.

redsednik vlade je zato, da vodi politiko države, ne pa da razpravlja z neko polpismeno cigansko familijo.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

New Report

Close