Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek JANŠA ZALJUBLJEN!

JANŠA ZALJUBLJEN!

Kaj porečete na to.

Me prav zanima ali bi ta Urška postala njegova spremljevalka, če ne bi bil predsednik vlade, ampak navaden delavec.

Me spominja na Melanijo Knaus, slovensko lepotico, ki je vzela Trampa. A bi ga vzela, če bi bil gradbeni delavec???

L.p.

matr si zoprna.

Kaj te briga kdo s kom kje,kdaj in zakaj itd.

Viva, a ti ljubezen meriš po funkciji al po čem drugem? Potemtakem bi rekla, da je kakšna slovenska lepotica izbrala črnca, ker ima dolgega?

Povsem nepomembno je, zakaj je Urška izbrala Janeza. Mar predsednik ni delavec? Prav gotovo več časa dela kot ti, ki skoz visiš po forumih – bržkone tudi med svojim delovnim časom.

Kaj hudič se vsi tako radi vtikate v osebno življenje znanih Slovencev. To je vendar njihova life, del njihove osebne integritete.

nova
Uredništvo priporoča

Brigita
Kako jaz merim ljubezen je čisto moja osebna stvar. O črncih in njihovi »dolgosti« vem premalo, da bi ti lahko odgovorila. Če te osebno zanima se kar prepričaj. O tej temi v svojem prispevku tudi nisem pisala.

Mogoče je za tebe nepomembno, zakaj je Urška izbrala Janeza. Tudi za mene ni. Torej zakaj si se tako razburila. Ali si »fauš« Urški, ali pa je kaj drugega od zadaj? Ali si mogoče,….

Pa vendar gre za javno osebnost, to je našega predsednika vlade. In o javnih osebah se ponavadi piše. Kdo se s kom druži, zakaj, kako, …. Ali še mogoče tega ne veš ali pa nikoli nič ne prebereš? In to še nič ne pomeni, najmanj pa to, da bi se na tak način vtikala v njihovo osebno življenje. Preberi si malo razlage raznih strokovnjakov, ki obravnavajo to področje. Kdo so javne osebe in zakaj se o njih piše.

Napačno si tudi ugotovila, da »skoz visim po forumih«. Prav nasprotno. Res pa je, da sem na forumu »vedno« v delovnem času. Si ga namreč sama določam in posledično temu tudi plačilo.

Če te še kaj zanima ali jezi, kar z besedo na dan.
L.p.

Sklepam,da imaš svoje podjetje.Imaš premalo dela,da se’sprehajaš’
po forumih?

Viva, jetvoj mož/fant fizični delavec?

In če ni, si ti torej tudi ko Melanija, da si z njim, ne pa s fizičnim delavcem?

je vsaka ženska, ki ne hodi s fizičnim delavcem, keš peechka?

Viva, moje sožalje. Favšija res boli 🙂

Janez in Urška sta najlepši par! Srečno!

Viva piše:
…Me prav zanima ali bi ta Urška postala njegova spremljevalka, če ne bi bil predsednik vlade, ampak navaden delavec.

…Me spominja na Melanijo Knaus, slovensko lepotico, ki je vzela Trampa. A bi ga vzela, če bi bil gradbeni delavec???

…Mogoče je za tebe nepomembno, zakaj je Urška izbrala Janeza. Tudi za mene ni. Torej zakaj si se tako razburila. Ali si »fauš« Urški, ali pa je kaj drugega od zadaj? Ali si mogoče,….

Vivanca, sama ne veš več, kaj flancaš tule gor. Pričakovala si drugačen odziv, kao da se je Urška nalimala na Janeza zgolj zaradi njegove funkcije. Heh! MON še zdaleč ni DIREKT, kot lahko vidiš po odgovorih na tvoje prazne marnje. Brigaj se zase!

No, če kdo, mene pobudnica tega posta ni presenetila. Po vseh njenih odzivih, je tole prav nič presenetljivo.

Se še komu dozdeva, da številka v imenu (12) asocira na njeno starost?

pa res klatiš prave neumnosti.uršika je namreč hčerka Janza Janše.Ni nobena lubicva.Janša je oženjen ima hčero Urško in sina.

Viva 12,

Pred leti je nek tehnični direktor peljal mlado sodelavko z zabave domov z avtom, pa je malo ustavil avto, pa se je pričel sliniti okoli nje, ona pa ni bila za to. Tehnični direktor ni mogel verjeti, da se je branila. Pa ji reče: “Kaj ti res ne veš kdo sem jaz. Sem tehnični direktor podjetja!”

Dekle pa jezična in pametna ga vpraša: “A res? Kaj me boš potem s tehničnim?”

Zato Viva 12, lahko z delavskim, tehničnim, vladnim, predsedniškim direktorskim, bogatim… Poiskusi pa nam napiši.

Hej, Viva,

Urško poznam osebno, in to zelo dobro. Iz prve roke ti lahko zagotovim, da se je urška do ušes in še čez zaljubila v Janeza, še preden je zvedela, da je on predsednik vlade. Slučajno je namreč kot gostja sodelovala na vaški prireditvi ob polaganju temeljnjega kamna za prizidek vaški šoli (nove sanitarije). Temeljni kamen je pa polagal g. Janša. In ko ga je videla, postavnega in mišičastega, s čelado na glavi in lopato v rokah, si je dejala: ta pa bo moj, pa čepravj je samo navaden fizični delavec. In res je uspela med prireditvijo govoriti z njim in ga povabiti k večernicam, po maši pa sta si s sodedovega skednja ogledovala prelepo nočno nebo. Urška se bila prvič v žiljanju tako zaljubljena, Janeza pa so tudi preplavila čustva, uza katera je menil, da jih ne bo več doživel. Romanca je trajala štirinajst dni, na petnajsti dan pa je Janez Urški priznal, da je predsednik vlade.

Urška je bila obupana, počutila se je izigrano in prevarano, saj se s predsednikom vlade nikoli, nikoli ne bi spustila v razmerje. Toda seme ljubezni je že pognalo svoje korenine, in Urška je Janezu njegovo prevaro po temeljitem premisleku odpustila. Konec koncec, saj niso samo fizični delavcu fejst fantje, ni hudič, da tudi kakšen predsednik vlade ni.

Kako lepa pravljica))))))))))).1s3c,res imaš talent).

Javna ali nejavna oseba. Briga mene, kdo se s kom dol daje. Moteče je samo to, da jo je začel vlačiti s seboj po svetu, kar seveda plačujemo državljani, saj gotovo ne plača iz svojega žepa, temveč obremenjuje že tako obubožani proračun.

Relika))))))))))))).temu bi se reklo brez dlake na jeziku).Pa še res je.

Najbolje bi bilo, da data v parlament pobudo, da se to spremeni, kajti prepričan sem, da je to nekje zapisano. In če je veljalo za prej, verjeto to velja še za sedaj. Dajta spremembo M. Širci v roke, pa jo naj prebere.

Bemtiš, jaz bi tud rad šel mal v politiko. A kdo ve, če ima tale Urška kakšno sestrco????

Imamko denar za preseravanje Romov,ne razumem torej, zakaj ne predsednik države obiskoval tujine,s svojo spremljevalko.

MON čvekarije press

z ozirom na to,da šef sedi za mojim hrbtom,ne zamerite,tipkovnim napakicam.

Prepričana sem, da je Janša sam plačal Urški to spremljanje saj dobro pozna svoj narod in natolcevanje v zvezi “s stroški na naš račun”.-)))
Saj ni neumen, da bi jim dal kost za glodanje! Relika najprej se prepričaj potem gobcaj!

mara napisal:

> Prepričana sem, da je Janša sam plačal Urški to spremljanje saj
> dobro pozna svoj narod in natolcevanje v zvezi “s stroški na
> naš račun”.-)))
> Saj ni neumen, da bi jim dal kost za glodanje! Relika najprej
> se prepričaj potem gobcaj!

popolnoma se strinjam z napisanim. Nekateri iščejo dlako v jajcu,saj
tiste,na jajcu samem,ne opazijo. Največ od njih, sklepa po sebi.
Slednje poznamo vsi.

Najbolj glupo je pa to, da so nekateri včasih vpili kaj bomo revčki s predsednikoma države in vlade, ki nimata prvih dam. Zdaj, ko pa le je na vidiku vsaj ena, je pa spet narobe. Kdo bi razumel nekatere.

Sicer pa, saj so tudi prejšnji predsedniki jemali svoje spremljevalke s seboj (saj se spomnite Štefkinih nasmeškov iz Lady, Jane itd.)

jaz se jih spomnim . Verjetno, ena redkih :)))

In kje si Ti dobila ta “uradni” in torej “preverjeni” podatek?

Najbrž tam kot ti tvojega.

New Report

Close