Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Primozevo mnenje

Primozevo mnenje

Ker vsi zelo dobro veste na kateri strani sem, bi rad to povedal, se pred rezultati, da mi ne bi kdo se tega ocital, da sem mnenje spremenil zaradi ze dokazanih rezultatov. Pa se ura, bo pripisana, da me ne bodo obsojali, kdaj sem napisal.

Ampak ja, ponavadi vi vse veste. Zal pa ne berete vseh sporocil in ne vseh natancno. KAjti ce bi, bi vedeli, da sem ze napisal, da sem podjetnik in da v tem poslu vidim moznost, da se kaj spremeni, samo ce to prevzamejo podjetniki, ki razumejo, kaj je to placati tudi wc papir ne pa samo cakati na placo. In kdo izmed kandidatov je najvecji podjetnik?
JA Jankovic, je zame najbolj primeren kandidat, ce pogledamo s strani, da je v LJ nujno da se kaj spremeni in da se to doseze, samo sestankovanjem se ne da dosti spremeniti. Ampak dejstvo je to, da vecina ze vsi v naprej vse ve, ne da bi se o dejstvih tudi pozanimala. Vsak ima slabe in pozitivne lastnosti. ce me vprasate, kdo bi bil glavni kandidat za zupana LJ, bi bil to Jarc, iz enenga preprostega razloga, zavzema se za cisto pitno vodo, ampak zal bi ostalo samo pri tem, ostalo pa Bog ve kam prislo.

Tako to je, tudi Arhar ima dobre lastnosti, predvsem financne in dobro zaledje. Ampak ko se je treba odlociti, med vsemi kandidati, bi izbral Jankovica, zal pa jaz ne volim v LJ. To sem napisal predvsem za tiste, ki tako radi namigujejo in pametujejo. ZAl pa sem v nehvalezni vlogi, moderatorja in mroam biti kolikor se da nepristranski. Drug zal noce biti, alipa vprasanje, kje dobiti cloveka, ki bo nepristranski.

Kakorkoli ze, kot sem rekel, vsi imajo dobre in slabe lastnosti, za eno pa se je vedno potrebno odlociti. Upam samo, da kdorkoli bo izvoljen, da bo tudi nosil posledice, ce ne bo dobro opravil tega dela, ne glede na to, koga smo izvolili.
Jaz jih tudi nosim, kadaj je neuspeh, seveda pa sem delezen tudi uspeha bolj kot drugi. In to je edina razlika med nami podjetniki in politiki, v veliki vecini, razen sedaj Ruparja (v doloceni vlogi ne v vsem), nihce ne nosi posledic, ce sprejme napacen ali skodljiv zakon, te posledice vedno nosimo mi delavci. Pri podjetnistvu pa je drugace. preberite si, kdo me je sponzoriral nekaj let nazaj??

Toliko o danasnjih volitvah, pokazalo se bo pa jutri, ko bom forum odprl.

primoz

No pa spet začnimo, za Jankoviča sploh ni presenečenje, je pa presenečenje njegova lista.

Primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

Jaz sem verjela, da bo zmagal v prvem krogu in jasno, če daš glas njemu, daš tudi njegovi listi. Tako da zame tudi lista ni presenečenje.

Čestitke Jankoviću in Ljubljančanom, ki so se tokrat presenetljivo pokazali politično pismenost s podporo Jankovićevi listi.
Sicer pa sem vseeno mnenja da je Jankovića škoda za župana.

Primož, pridružujem se tvojemu mnenju. Čas je za spremembe. Upam, da so današnje volitve šele začetek. Za nekatere stranke je bil to šok in prav je tako!

Vedno pravim, pustimo se presenetiti in vedno moramo med množico izbrati enega. Včeraj smos e hecali, da imamo državljani edino pravico in to je pravica do volitev, vse ostalo so dolžnosti.
No kako bo, bomo pa še videli.

Pirmož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

Z veliko mero cinizma gledam na svoje someščane, ki so pripravljeni prav po faustovsko skleniti pogodbo s hudičem, oziroma ne ,ne skleniti, temveč obnoviti. V ljubljanskem mestnem svetu skorajda ne bo novih obrazov, vi pa pričakujete spremembe. Od koga le?

Mene osebno je strah živeti v državi, ki ne nudi pravne varnosti za vse enako in enako hitro. TO je izvirni greh zaradi katerega nekateri kao lahko “ogromno naredijo”, drugi pa kasirajo “polena pod noge”.

Bog daj, da se motim…..

No, pa se Ti j euresničila želja. Imaš pa srečo, da nisi Ljubljančan, kajti nam se slabo piše. Če bo hotel uresničiti svoje megalomanske obljube, bo naredil iz Ljubljane delniško družbo. Ko pa ne bo več župan, jo bo prodal svoje delnice tujcem, tako kot je Mercatorjeve. In potem ne bo v ladti tujcev samo Trg republike, ampak celotna prestolnica za zdaj še Slovneije.

S tem, da bi moral biti župan podjetnik se pa nikakor ne morem strinjati. Župan mora biti politik.

In po možnosti moder politik. Ubogi Hribar se najbrž vrti v grobu kot propeler.

klementine napisal:

***V ljubljanskem mestnem svetu skorajda ne bo novih obrazov, vi pa pričakujete spremembe. Od koga le?****

Ne bo novih obrazov?
Verjetno ne veš, da vse kaže na to, da bo imela Jankovićeva lista večino v mestnem svetu, na prejšnjih volitvah pa sploh niso nastopali.

V jankovićevi listi so tudi npr. že vsem poznani LDSovci. Si to vedel ? Koga briga, na čigavi listi nastopajo. Ljudje so isti.

darius napisal:

> V jankovićevi listi so tudi npr. že vsem poznani LDSovci. Si to
> vedel ? Koga briga, na čigavi listi nastopajo. Ljudje so isti.

Tudi to vem, a takšnih je le 5 od 23, kolikor mest bo imela v mestnem svetu Jankovićeva lista. Se pravi, da bo 18 novih. Je res?

Primož,
Oglaša se tista, ki “rada pametuje in neguduje”.

Tvoje pisanje z dne 22-10-06 09:40 uri je po mojem osebnem mnenju “licemerstvo brez primere”.

Ne bom razlagala, zakaj mislim tako. Pač takšno mnenje sem si ustvarila v tem dobrem mesecu sodelovanja na tem forumu. Mogoče ti celo tako razmišljaš, kar si zgoraj napisal, deloval in sodeloval pa si po mojem mnenju popolnoma nasprotno.

Kar precej sem danes razmišljala o tem, ali naj to napišem ali ne? Vendar, ker sem pač človek “načel”, sama s seboj ne bi bila zadovoljna, če tega ne bi storila.
L.p.

klementine napisala:
>>>>>Z veliko mero cinizma gledam na svoje someščane, ki so pripravljeni prav po faustovsko skleniti pogodbo s hudičem, oziroma ne ,ne skleniti, temveč obnoviti. V ljubljanskem mestnem svetu skorajda ne bo novih obrazov, vi pa pričakujete spremembe. >>>>

uuuuuu zdaj me je pa res strah, kaj bo z mojo duso…sklenili smo pogodbo s hudicem jej je kako poeticne besede

kako ne bo novih obrazov mestnem svetu? si se sploh pozanimala al govoris nekaj na pamet? res da ima nekaj lds-ovih, ampak vecina pa ne pripada nobeni stranki in jih jaz do zdaj nisem videla v mestnem svetu…poglej si najprej listo pa potem pametuj

nisem neka oboževalka jankovića, sem pa vsela, da je zmagal on, ker so volivci s tem pokazali, da nam je dovolj levega in desnega sranja in vseh ostalih prazgodovinskih bedarij….jaz sem mlada in me zanima prihodnost, ne pa obracunavanje fanatikov iz ene in druge opcije

Neizpodbirno dejstvo je, da je mestna blagajna prazna, njegove obljube pa megalomanske. Si se sploh vprašala, od kod bo vzel denar za njihovo morebitno uresničitev?
Se močno objim, da boš zaradi tega prihodnost objokovala, namesto da bi se je veselila.

Menda se zaradi enega novega župana ne bo svet podrl. Saj ni vse odvisno od enega človeka. Da bi Ljubljančani jokali, no, ta je pa malo bosa…

So pa jokale Mercatorjeve delavke, ko se je moral Jankovič posloviti, to pa v firmah redkokje doživiš – razen v primeru smrti ali nesreče.

hahaha relika ma daj no pa kje ti živiš, če se že ti cmizdriš zaradi politike, to ne pomeni, da smo vsi tako neumni
jaz se veslim svoje prihodnosti ne glede na to, kdo mi bo županoval…saj nikjer ne piše, da bom na veke vekov živela v ljubljani…ah mentalni provincialci

Jokale so iz strahu za službe, ker so bile zmotno prepričane, da če v Merkatorju ne bo Jankoviča, bo Merkator izginil iz površja zemlje:-))))))))

Vidiš Eli, v kako veliki zmoti živiš. Nobena firma, niti Mercator, ki je zasnovana na zdravih temeljih, se ne more zamajati, če ji oblast skine direktorja. Vsaj v kratkem času ne. Zato najboljši menedžerji nikakor niso nezamenljivi.
Jokale so zato, ker so ga imele rade, ker jih je rad prišel pogledat med police, ker je našel prijazen nasmeh in besedo zanje… Novo postavljen direktor je drugačen.
Vem, rekla boš, da so bili delavci Mercatorja izkoriščani… Ja, vraga, v kateri firmi pa niso? Ampak, vsaj vedeli so, za kaj delajo!

menim, da ima ljubljana za župana pravega človeka na pravem mestu.

Viva, morda bi pa moral tebe postaviti za moderatorja? Ampak kaj ko ravno tako ne bi mogla biti nepristranska. Torej najdi mi nepristranskega kandidata. Tudi Jankovič je nestrankarski kandidat, pa vsi vedo kateri strani pripada.

V odbrem mesecu moderiranja nisem mogel prebrati vseh tem. Nisem mogel izločiti vseh tem. IN še enkrat ti povem, ja težko je biti objektiven in ne povedati na kateri strani si.Lahko povem, da nisem na nikogaršnji strani, vsaj trudim se biti ne. Jankovič je najboljša izbira za župana, Rutar je prav, da je odstopil, Virant ima prav z Zavodom za zaposlovanje. Drnovšek je poživitev za javnost, vendar slaba reklama za državo, mnogo stvari bi lahko komentiral in povem vam, da v vsaki strani najdem dobre in slabe stvari, problem v politiki je v tem, da preprosto nočejo sprejeti mnenja ali odločitve druge strani, pa čeprav je dobra.

V tem se razlikujejo podjetniki. MI moramo vse svoje odločitve tudi plačati, to pa je velika razlika med politiki in podjetniki. seveda med tistimi, ki imajo svoje podjetje in niso samo figure v njem.

In še enkrat, ja tako mislim, fino je napisal en član, če bo uresničil 11 ob 22 točk, potem naj kar vodi Ljubljano, v nasprotnem primeru naj odstopi. Se strinjam. Upam, dajih bo vedno več, ki bodo sprejeli vsaj takšno odločitev, kot jo je Rupar.

Pa še to, županska funkcija ni združljiva z poslansko. Vsaj ne bi smela bit. Županska funkcija bi morala biti 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} zaposlitev za izbranega.

No to je nekaj konkretnih mnenj, več pa jih ne smem govoriti, pač moja mnenja imajo drugačno vlogo in težo, zato se jih moram v veliki večini vzdržati, čeprav bi jih kdaj rad povedal. Nočem pa biti nekdo drug, samo zato, da povem. Hvla pa vsem za kritike.

Primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

Ravno toliko bosa kot izjava, da zaradi njega dožiuvlja orgazem.

Morda so pa jokale od sreče, ker je odšel. Sicer pa na podlagi tistih dveh ali treh, ki smo jih videli na TV pretakati solze ne moremo soditi o srečnosti ali nesrečnosti nekaj sto ali celo tisoč preostalih prodajalk.

New Report

Close