Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Janković, Auer…politični analfabeti

Janković, Auer…politični analfabeti

In to nevarni.

Ti fantje ne poznajo politike in sploh ne vedo, kako deluje.Glejte recimo tega Jankovića, vse obljublja, kot dedek Mraz.Ko da je župan nek diktator, ki lahko v mestu naredi vse, kar ga je volja.

Kaj pa MESTNI SVET?

Janković lahko reče, ja nardili bomo novi stadion, mestni svet pa reče, ne ne bomo ga naredili, pa stadiona ni.Si ga lahko Janković pred bajto postavi, če hoče, minaturnega.

Janković lahko reče, ja, tam pa tam bo đamija, ker bomo to pa to zemljišče…Metsni svet reče, ne ne bo đamije..In kaj zdaj?

Hočem rečt, Janković precej enspametno dost obljublja, pri tem pa pozablja, ali celo sploh ne ve, da izpolnitev teh obljub ni odvisna (samo) od njega.

Podobno Auer v Mariboru.

Janković se lahko ima za nadstrankarskega, ampak ob no kot morebitni župan Ljubljane zelo potreboval podporo politike.Župan je čisto politična funkcija, mestni svet je čisto politični organ..

To so te zagate, zakaj sem nezaupljiv do tipov ala Janković, Auer..Ker s espuščajo v politiko precej naivno in trdijo, da bodo plavali proti toku.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Če bi slučajno postal Janković župan, Ljubljana ne bo več mestna občina, temveč zasebno podjetje družine Janković, v katerem bo mestni svet zamenjal nadzorni svet, v njem pa bodo jasno samo njegovi zapriseženi privrženci.

Ali ni tudi Popovič počel enako preden je postal župan Kopra?
In uspelo mu je obljube tudi izpolniti …

nova
Uredništvo priporoča

Očitno so njegovi pristaši močni v mestnem svetu..

Kar pa sploh ni nujno, da je tako.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

****To so te zagate, zakaj sem nezaupljiv do tipov ala Janković, Auer..Ker s espuščajo v politiko precej naivno in trdijo, da bodo plavali proti toku. ******

To, kar počne Jankovič ni prav nič naivno. Naivni so tisti, ki mu nasedajo, in teh je večina kakor kaže zaenkrat.
To kar vidiš in slišiš so samo metode, kako prepričati volilce, ki jih uporabljajo vsi kandidati, ne samo zgoraj omenjeni.

Sicer kaj bo pa s stadionom, če zmaga jankovič in še njegova listav mestni svet, me najbolj skrbi.

Na zadnji tekmi državne nogometne reprezentance je blo dobrih 2000 ljudi. Zakaj že rabimo stadion za 25000 ljudi? Kaj bo pa s starim? Še obstoječega ne morejo vzdrževat, kako bodo potem oba?

Sicer pa primeren stadion Slovenci že imamo, v Celju. Zakaj pa mora bit glih vse v Ljubljani?

Si poslusal Jankovica, ko je govoril ,kaj bo naredil z Mercatorjem? Tudi tam ni bil glavni in odvisen popolnoma sam od sebe (nadzorni svet). Pa so ljudje in strokovnjaki govorili, da je to nemogoce itd. In je naredil iz Mercatorja vec kot je nacrtoval ob prihodu na celo podjetja.

Verjamem, da so obljube, ki jih je tezko izpolniti, verjamem pa tudi, da je med vsemi kandidati le Jankovic clovek, ki se bo trudil vse svoje nacrte izpolniti. Zakaj? Zato ker je clovek deloholik in uziva v lastnih uspehih, ki jih vidi celotno ljudstvo.
To, da pa “krade” in podpira podjetnost lastne druzine – a kdo drug je ne bi? Konec koncev me prav malo briga, koliko ima moj direktor dohodka in kaj vse je zrihtal svoji druzini, ce le meni tudi omogoci, da zasluzim in zagotovim financno varnost svoji druzini.

Ni pomembno biti popoln, pomembno je biti popolnoma to kar si.

V prejšnjih postih sem že napisal, da prodajalci solate, bankirji in tv spikerji nimajo pojma o pojmu.

Je pa zanimivo, na eni strani vsi mečete polena pod noge sedanjim županom, kako nič niso naredili, v naslednjih temah pa ugotavljate , da je v bistvu za vse najbolj odgovoren mestni svet.
Mogoče bi v bodoče morali s prstom pokazati pri kakšnih važnejših odločitvah v stilu : vi ste bili tisti, ki ste bili proti, da se neka stvar ni naredila, vi ste blokirali to in to zadevo v mestnih svetih.

New Report

Close