Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Rupar bo zmagal!

Rupar bo zmagal!

Tako, da veste.
Požvižgamo se na Direkt in vse tiste, ki nas omenjajo samo takrat, kadar pride do kakšne afere.

Imam samo eno vprašanje. Je tole provokacija, ali je res tako odličen župan in je za Tržič naredil toliko dobrega??

primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

Janšisti ste res obup(a)na podvrsta Slovencev. Celo takega gnoja, kot je Rupar še vedno podpirate. Vedno znova me razočarate…

nova
Uredništvo priporoča

Ja, res je tako v redu župan, da veste! Se lahko Direkt na glavo postavi pri svojem svinjanju po človeku. On je človek in župan na mestu, pa pika!

Ja , da je v redu župan, o tem bodo presodili prebivalci Tržiča. Da je pa u redu človek, o tem bi se pa dalo debatirati. ” U redu ” človek ima razvito etiko in moralo, kar pa mislim, da je G.Rupar bil odsoten, ko jo je Bog delil. Kajti če bi jo imel, ne bi naredil takšne sramote svojim bližnjim. Če se cela Slovenija naslaja ob njegovih sexualnih podvigih, vse lepo in prav; če bo na račun tega pridobil politične točke, tudi O.K….toda , da se jaz postavim v vlogo njegovega starša ali njegovega otroka…mi pa vsekakor ne bi bilo vseeno. Če ženo izločim iz te igre ( ona se pač loči in naredi epilog zadeve), otroci in starši ostajajo. In neki nepisani zakoni morajo veljati med ljudmi. Tudi med politiki. Naj ga serje, če ima viške. Z njimi vsak sam razpolaga….samo naj ga serje svojemu “činu” primerno. Zavedati bi se moral, da je veliko bolj na udaru kot smo mi, navadni smrtniki. Če navaden Janez eno podre naskrivaj, pač jo. Za njim se ne bo vsula horda novinarjev, ki kot mrhovinarji čakajo na svojo žrtev. V njegovem primeru je drugače in nihče ne bo rekel, da je P.R. tako neumen , da tega ne ve. In to mu jaz zamerim.

****************** Andreja, zavarovalni zastopnik 051-399-125

Se lahko še tako napenjate in mahate po Ruparju – Tržičani ga upoštevajo, ker ne tveze prazne slame in tudi kaj naredi za mesto. Svoje grehe je javno priznal, odstopil (kar razni drugi še hujši “nemoralni” poslanci niso) pripravljen je na sankcije.. Pravijo, da ti je že pol odpuščeno, če priznaš. Saj vem kam pes taco moli – SDS vam gre na živce in njihova premočrtnost. Stranka, ki edina do sedaj v dveh letih ko je na oblasti, vsaj poskuša in tudi kaj pametnega naredi iz tega zavoženega stanja, ki ga je dobila po 12. letih LDS-ove in SD (bivše Združene liste) obupne tatinske vladavine.

Saj ni afera, je le kršenje zakonov in z moralno etičnega vidika “posmeh” demokraciji!

Volilci imajo vedno prav in se jih ne da zamenjati, ker tam živijo in glasujejo. Temu se reče demokracija. Če ga bodo izvolili ponovno, je očitno dober župan. Res je, da se Tržič lepo razvija in je po tem nadpovprečna občina.

Da bi odstopil od kandidature s takšno podporo javnosti bi bila neumnost.

To je enako, kod da bi Janković odstopil od kandidature, ker je družinski firmi posodil 1 mio Meratorjevih EUR, da so kupili zemljišče in ga nato za dvestotisoč EUR dražje prodali Mercatorju. To je bila pa res svinjarija.

Upam se iti stavit, da bo Rupar izvoljen že v prvem krogu in da bo Janković popušil.

Treba je vedt, da so se teli Tržičani skozi stoletja predvsem med sabo *pajsal* v tisti luknji tam dol. Recimo da so en malček čudni in Rupar bo definitivno zmagal.

Res je pa tudi da kakšnega boljšega kandidata ni!

Ni provokacija, Primož.
Tržičani smo že navajeni, da se o nas po medijih samo slabo piše. So pa tudi redke izjeme med novinarji, ki znajo tudi kaj spodbudnega napisat.

Naj vas vse skupaj spomnim samo na Peko. vedno se ga je omenjalo, ko so ga pretresale afere (zdajšnji direktor Diners Cluba Lovše je imel pri vodenju Peka podporo takratne vladajoče stranke (LDS), pa se točno ve, na kakšen način je podjetje pripeljal na rob preživetja), kar se pa župana tiče, je dober župan in rezultati njegovega dela (skupaj z občinsko upravo so vidni.
Župan je zadnjič na otvoritvi glavne ceste izjavil, da dovoli medijem, da ga blatijo in pljuvajo, ne bo pa pustil, da se pljuva po Tržičanih in Tržičankah.
Če ste gledali zadnjič Trenja, dobro veste, kaj je mislil s tem.

Briga me, koga boste volili v Tržiču, mene skrbi za Ljubljano.

Ne morem verjeti,da lahko kdo podpira politika, ki se vsem v obraz laže. Sem res razočarana nad Slovenci, da ne znajo ločiti prav in narobe. S tako podporo politiku, ki se ni držal zakonov se res lahko vprašamo ali je tisti, ki je pošten pravi bedak. Sem mislila da ljudje znajo bolje presojati. Sama bi politika, ki bi si na nedovoljen način služil denar takoj kaznovala, ne pa da mu še nagradila.

Avtor: vlasta
Datum: 16-10-06 14:04

Ne morem verjeti,da lahko kdo podpira politika, ki se vsem v obraz laže. Sem res razočarana nad Slovenci, da ne znajo ločiti prav in narobe. S tako podporo politiku, ki se ni držal zakonov se res lahko vprašamo ali je tisti, ki je pošten pravi bedak. Sem mislila da ljudje znajo bolje presojati. Sama bi politika, ki bi si na nedovoljen način služil denar takoj kaznovala, ne pa da mu še nagradila.

_

Jaz pa ta paradoks odlično razumem. V parlementu sedi poslanec, ki mu je zastaralo ničkoliko pregonov za storjena kazniva dejanja zaradi poslanske imunitete, pa v evropskem parlamentu imamo tudi poslanca, ki je stisnil rep med noge in pobegnil s prizorišča prometne nesreče, ki jo je povzročil, pa državni svetniki tudi velikodušno razdeljujejo imuniteto svojim članom …

Ne bi želela bagatelizirati Ruparjevega nezakonitega ravnanja, toda za enkrat kaže, da njegova kršitev spada med prekrške …

Dokler ne bodo levi in desni verniki ugotovili, da vsak politični odpustek za protipravno ravnanje naših politikov na koncu udari prav njih, ni pričakovati izboljšanja politične kulture.

Vsekakor pa Ruparju za zelo pozitivno štejem njegov odstop.

Jah, če nimate bolšga, je pa Rupar čist dost dober za vas.
Sami iz sebe se norca delate… se vsaj drugim ni treba….

Pa velik sreče (pameti imate pa očitno zadost?)! ;))))

Živjo ohcet!!!

P.S. Ostalim se opravičujem za takle neumen izpad (je pa v stilu).

Never underestimate the power of very stupid people in very large groups

Evo, Primož – primer pokvarjenega politika – g. Rupar.

Kdosigavedi koliko časa je utajeval davke 🙂

Rupar je MARSOVEC!(ziher)

A je to po mami ali po atu?
Sicer pa, če je za glavno mesto dober Srb, je za Tržič verjetno tudi Marsovec čisto primeren.

Tržič ni več Tržič, ampak Rupa. (op. prev.: “luknja” za Slovence).

*****Vsekakor pa Ruparju za zelo pozitivno štejem njegov odstop. *****

Vlasta, jaz pa Ruparju negativno štejem njegov neodstop, in podporo SDS njegovemu kandidiranju za župana.

******Ne bi želela bagatelizirati Ruparjevega nezakonitega ravnanja, toda za enkrat kaže, da njegova kršitev spada med prekrške … ******

Zaenkrat kaže na korupcijo.

Le zakaj naj bi Rupar zatajil svoja stanovanja pred protikorupcijsko komisijo, če bi je kupil z legalno pridobljenim denarjem ????

Kako pa šteješ Jelinčičev in Kacinov neodstop ? Oba sta namreč klovna Ruparjevega tipa s precej masla na glavi. Rupar bo vsaj, če bo izvoljen, nadaljeval z neumnostmi na lokalnem nivoju, medtem ko bosta zgoraj omenjena klovna to počela na državnem oz. celo evropskem nivoju.

Saj nismo mi tukaj, da bi obsojali. Obsojali bodo drugi.

Darius, ne gre za to, da bo Rupar nadaljeval z neumnostmi na lokalnem nivoju. Rupar je goljufal državo, utajil davke, ni spoštoval predpisov, ki jih je sprejela vlada. In mi mislimo, da je še marsikaj hujšega v ozadju. Samo potrebno je raziskati (droga). In stranka SDS, katere predsednik je naš premier to podpira. Saj drugače si ne moremo razlagati, ker ga ni izključila iz svojih vrst, prav tako pa ni javno povedala občanom in občankam Tržiča, da Ruparja ne podpira. To je najmanj kar bi morali storiti. Vendar so si vsi skupaj opravili roke, Rupar je odstopil in vse je o.k. Še zdaleč ni res. Tisti, ki misli s svojo glavo ve, da se tako ne dela. In ker se tako ne dela, bodo pametni Slovenci to povedali že v nedeljo na volitvah in še posebej leta 2008 na državnozborskih volitvah. Potem pa bodo sedanji veljaki jokali in stokali. Pa saj smo hoteli najboljše, vendar ti Slovenci butasti tega ne razumejo. Pa takšno blaginjo smo naredili in delovna mesta zagotovili in dobre plače in ….. bla, bla, bla. Vse daleč od resnice. Pa bi mogoče bilo dobro vprašati še kakšnega prejšnjega člana SDS kdo je Janez Janša in kakšne so njegove metode. Predlagamo, da povprašate gospoda Iva Hvalico in še veliko drugih je. Kar pa se neumnosti tika, pa toliko: neumnost je nekoga udariti s časopisom po glavi, neumnost je ljubiti se z dvema ali več ženskami naenkrat, neumnot je, če rečeš, da boš nekomu pogledal med noge, …. Ni pa neumnost daleč od tega, goljufati, nekaj prikrivati,… Tukaj bi morala biti takoj preiskava in uveden kazenski pregon. In kaj od tega je bilo stojeno? Tako se namreč dela v pravni državi. No pa poglejte kakšna pravna država smo. Tudi odvetniki, ki so po zakonu zavezani (primer odvetnik Zdolšek) se veselo požvižgajo na pravo in zakone. Samo da je njim prav. In zato mi študentje zapojemo: jupajdi, jupajda, jupajdija, ja, ko študent na ražo gre, jupajdi, jupajda, ha, haha, ahahahahahah

No, kaj je Rupar počel ali ne bo potrebno najprej razčistiti na sodišču. Tudi Jankoviću se zadnje dni marsikaj očita, ampak dokler ne pride do sodišča, je potrebno zadržati take pavšalne sodbe pri sebi. Isto lahko rečemo za Popoviča, ki se muvseskozi nekaj podtika, toda dokler ne bo pravnomočne sodbe, morajo biti tudi bodoči pravniki zadržati pametovanja zase. No, še posebej bodoči pravniki bi to morali vedeti.

New Report

Close