Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Mb. župan-Milan Petek

Mb. župan-Milan Petek

Mislim, da je Milan Petek (tudi poslanec LDS v DZ) kandidat za župana mestne občine Maribor, človek z vizijo, izkušnjami in svojo veliko jasnostjo….
LDS, ga po moje pri pridobivanju večje podpore samo omejuje, žal je v napačni stranki….

…in zaradi tega bo popušil na celi črti. Pivec praktično sploh nima resnega protikandidata.

Drugi krog bo Pivec:Kangler.

Se pravi, totalen fiasko levice v MB.Zasluženo.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -
nova
Uredništvo priporoča

Volilci so razočarani nad levico in kaj drugega ni za pričakovati.

se mi zdi, da na lokalnih volitvah leva ali desna nimata ravno veliko vpliva, ker ljudje volijo osebnosti, ne pa politične usmeritve.
Sovič ne bi imel šanse, pa če bi ga sam Janša podprl.

Res je, da Pivec nima resnega protikandidata, ampak osebno dvomim, če je on res najboljši kandidat za župana.
Ne vem, meni je šlo pač malo na živce, kako so ga začeli prikrito ali neprikrito forsirati naprej dolgo pred samo predvolilno kampanjo.

Je nekako tako kakor pišeš, tudi Pivec meni deluje premilo in je tudi “ena poštenjačina” za taki brlog. Petek bi bil verjetno tapravi, kaže pa ne najbolje.

Pivec naj raje za SBM skrbi.
Potem pa že raje Kanglerja vidim kot župana.

Pivec bo zmagal, ker bodo zanj glasovali vsi iz SBM-ja….. samo da se ga znebijo 🙂

Pivec je še vedno boljši, kot Kangler.

Kangler sploh ne zna razpravljati, govori, kot da ima končane 4 razrede osnovne šole.Skoz je nekaj napadalen in kar ko navita plošča ponavlja samo, kako je Slovenija preveč centralizirana.

Sicer pa on sploh ni Mariborčan, temveč je iz Dupleka.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

SPIDER

Sedaj ima KAngler stanovanje na Lentu in to že kar nekaj časa.se pa strinjam, kot jer ena napisala, da bo za Pivca glasovala cela SBM: Baje je obupen.

Upam, da gre Maribor res gor, kot sam rad poudarja.

Slabši, kot Sovič ne more bit.

Jaz bi še opico imel raje za župana, kot Soviča.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Kusterja za župana, da bomo imeli zastonj internet…

ta stari pa zastonj avtobusne prevoze, pa bomo vsi srečni.

Kostja Bobnar je tud zanimiv model.
Idej mu ne zmanjka, vprašanje pa je kakšna bi bila realizacija, če bi mu uspelo….

Pivec se meni zdi samo druga varianta Soviča, Kangler je kot en s končano osnovno šolo, mislim, da ostane samo Petek.

No, someščani, kako komentirate izide’

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

XXL kar dobro komentira,

Dodal bi, da je Kangler imel dobro Osnovno šolo, ima pospravljeno in urejeno svoje podstrešje. On je res ljudski človek, praktičen in uporaben politik in njega si jaz želim za župana. On dobro in hitro reagira in nastopa brez predsodkov do sogovorcev.Mislim, ko ga bomo poklicali v “našo grabo”, bo tja tudi prišel, Sovič in dosedanjiki pa niti svoje občine nočejo in je ne poznajo.On(Sovič) bo še moral prehoditi povodja vseh mariborskih potočkov, ki se izlivajo v Dravo, tako bo vsaj vedel in spoznal, kje je dve leti županoval.

V bistvu je izhod v Mb.(Kangler), in Lj. primerljiv, da ljudje hočejo bolj “ljudsko” dostopne ljudi, kakor zategnjene “važiče”, npr. slab rezultat dokaj razgledanega in izkušenega politika Milana Petek-a.

Volitve so bile po pričakovanjih.

Bo pa drugi krog bolj zanimiv, ker je Petek že obljubil podporo Kanglerju, pa tudi za druge bi rekla, da imajo Pivca bolj v želodcu kot pa Kanglerja, tak da se zna zgodit, da bo policaj iz Dupleka novi župan maribora.

Matr, trije vici v enem, to pa že težko spraviš skup.

Petek je pameten človek.

Avtor: Ariadne
Datum: 23-10-06 14:08

Volitve so bile po pričakovanjih.

Bo pa drugi krog bolj zanimiv, ker je Petek že obljubil podporo Kanglerju, pa tudi za druge bi rekla, da imajo Pivca bolj v želodcu kot pa Kanglerja, tak da se zna zgodit, da bo policaj iz Dupleka novi župan maribora.

Matr, trije vici v enem, to pa že težko spraviš skup.

Jaz se izselim iz Maribora.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Ima da Kangler zmaga, če ne se preselim v Pesnico….

Petek je po moje človek in politik, ki bi z zamenjavo Kacina prinesel tej stranki neko svežino in naveličanost, saj takšnim Kacinovim vodstvom izgubljamo dobro opozicijo. Sicer niso “moji”, pa sem vseeno kao žalosten, saj vsaj dve garnituri zagotavljajo naš napredek.

Dovolj žalosti imamo že s samim predsednikom.

l.p.

New Report

Close