Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Direkt

Direkt

Gledam trenja. Ta direkt bi bilo treba ukiniti, ker na najbolj podel način skonstruira zgodbe in vse skupaj zelo napihne. Pa kdo to sploh bere.
Vem, da Rupar ni lih poštenakar, vendar so mu naštimal novinarko in ji narekovali kaj more početi in govoriti, da ga lahko uničijo. Pol pa naklada raste. Poden na kvadrat.

Je pa super bejba!!!!!!! za žur lih ta prava. Je pa Rupar danes v Trenjih Požara nategno, da se je kar kadilo. Bravooooooo!!!!!!

Pa ne morem verjet, da to res verjameš???? Gledam Trenja in se prav zabavam, kako se Rupar zaplet v svoje laži. A misliš, da je res tako pomemben, da bi mu šli kaj takega naredit? Pa ne njemu. On se sam od sebe zapleta v take afere!

nova
Uredništvo priporoča

Prav, da je odstopil, tudi sam mislim, da ima precej masla na glavi. Po hitrem postopku bi mu morala slediti še Jelinčič in Kacin (ki je sploh nacionalna sramota, on in njegov preboj v evropski parlament). Samo pri nas je to (z izjemo Ruparja) očitno še mentalno prevelik napor za naše politike.

Težko je iz videnega in slišanega ugotoviti kaj je resnica, kaj je bilo, če je bilo podtaknjeno, je pa res, da je čas pred lokalnimi volitvami in se zato sam nagibam k misli, da je bilo to načrtno podtaknjeno. Kakorkoli, prav je, da je odstopil kot poslanec. Kaj je resnica bodo že še ugotovili in tudi glede morebitne utaje.

Upam, da je njegov odstop naredil plus za celoten parlament in ne samo za stranko SDS, kajti, naslednji, ki ga bo podobno biksal (pa ni nujno, da ravno na tak način) in, če kaj da nase bo odstopil.

Če je Rupar z odstopom k temu pripomogel je naredil dobro delo za slovenski parlament in nas. No, sedaj pa počakajmo. Saj bo spet kmalu kaj na vidiku pa bomo videli iz kakšnega testa so v drugih strankah.

tale Direkt bi res mogl ukinat! Zbereš en kup nepomembnih podatkov, jih po potrebi fajn prirediš, vse skupi fejst napihneš pa rečeš da je to časopis! Točn to je Direkt. In folk to bere… Ne vem zakaj. Očitno smo Slovenc res neumn narod, da nasedemo vsemu kar napišejo in izjavjo neki kvazinovinarji in je objavljeno v medijih. Včasih se zdi da bi rabl cenzuro!

Rupar je car.

Un Perič iz direkta k je dubu na laži je bil pa tiho.

Meni je pa žalostno samo to, da se vsi ukvarjajo z Direktom namesto s tem, da je politik pretepel žensko in da zamolči stanovanja in utaji davke. Mene bolj to skrbi kot pa ljudje, ki berejo Direkt. No, če smo že pri laganju, mislim, da je evčeraj an Trenjih evidentno lagal Rupar. Tudi enega dokaza ni imel, da Direktova zgodba ni resnična. Aja, z enim pildkom razpadlim je mahal, pa po telefonu tipkal (mislim, a ne ve, da se da tudi z izpiski iz Mobitela dokazati smsje). V glavnem, cirkus…. Itak se pa mi razburjamo, profitirala pa bosta na koncu Rupar, ki bo spet župan in Direkt, ki bo pordal več izvodov.

Berem tole zgoraj, pravite da bi bilo treba ministre zamenjati, kar po vrsti, ampak imamo pač to kar smo želeli, to smo volili in to imamo, upajmo da bomo na naslednjih volitvah pametnejši. Prve bodo že prav kmalu, pa malo bolj premislimo, vsi skupaj. Direkt pa tudi sami vzdržujete s tem ko ga berete. Prenehajte s tem in Direkta kmalu ne bo več. Nikakor ne razumem zakaj sploh berete in gledate takšne oddaje, če se pa samo zgražate nad njimi in vidite da so, zelo milo rečeno, malo čudne.

Men vse skupaj diši po sladkem maščevanju ljubice, ki je dobila košarico.

Prvi del trenj je bil namenjen rajcanju tistih, ki jim sedejo krvavi politični linči.

V drugem delu trenj sem se pa spraševala, kdo vodi Kosovo komisijo, Kos ali javnost.

Se pa strinjam, da mora plačati za svoje grehe po ceniku iz zakonov, ki jih je kršil, če jih je kršil.

pa naj reč kdo da mediji mimajo moči. Sem presenečen.

Če ga ljudje ne bi brali, bi že sam od sebe propadel. Žal marsikomu pomenijo tuje zdrahe in škandali (pa sploh ni pomembno ali so resnični ali izmišljeni) pravi življenjski eliksir, ob katerem doživlja nesluteno naslado. Vsakemu vsaj povprečno inteligentnemu bitju pa je jasno, da je le malokaj napisanega res in niti nezgublja časa z branjem takšnih štorij.

Jaz tudi mislim, da so mu tole novinarko nastavili, ampak razmerje z njo in pretepel jo je pa sam, tako da , hvala bogu, je tudi on enkrat padel na mino. Pa da o kršenju zakonov ne govorim!
Če Direkta ne bomo kupovali, ga pa ne bo več, Če Tržičani Ruparja ne bodo volili, ga v politiki tudi ne bo več Ampak, slišim, da ga bodo Tržičani spet volili.

No, pa so nas enkrat ti veliki poštenjaki stranke SDS zopet dobro »nategnili«. Grdobije, ki se dogajajo v njihovih vrstah so tako obrnili sebi v prid. In ugled stranke se je tako še povečal (slišano po radiu). Polna usta hvale, to kar je naredil naš poslanec Rupar, ni storil do sedaj še nobeden – odstopil namreč. Odstop sprejet, zadeva rešena. Stranka nima nič več s tem. Nihče ne more nič očitati. Žalostno in bedno.

Res je, da Ruparju krivda še ni bila dokazana – vendar dejanja jasno kažejo, da je goljufal – utajil davek, ni izpolnil zakonske obveznosti in predložil podatkov komisiji. Ta zadeva diši po velikem kriminalu (od kod denar poslancu???). To pa sedaj nič ni važno. Nihče od pristojnih tako ne v stranki kot ne v vladi se o tem ni nič vprašal. Važno je, da je stranka oprana.

Ja, pa saj se nam lahko vsi smejijo. Taisti gospod Rupar še naprej veselo kandidira za župana, seveda ob podpori stranke SDS, še naprej ostaja član stranke SDS, niti besedice ni bilo o tem, da je osumljen storitve kaznivih dejanj!!! Nič. Odstop in to je to.

Za moje pojme daleč od tega.

Kot primer:
Podjetnik davčni upravi ne predloži neke listine (bilance, obračun DDV) takoj je kaznovan z milijon tolarji ali še več. In PRITOŽBA NE ZADRŽI IZVRŠITVE. To je to.

Podjetnik osumljen, da je goljufal davčno upravo. Takoj je priprt, policija izvede preiskavo tako poslovnih kot stanovanjskih prostorov.

Taisti podjetnik, ki je tudi človek (in ne samo nekateri izbranci) ne more npr. ustanoviti novega podjetja ali se prijaviti na nek javni razpis za dodelitev dela, skratka ne more nič (dokler zadeva ni rešena). Ker ne dobi potrdila, da zoper njega ni uveden kazenski postopek. Tako se dela z navadnim državljanom.

In kaj se stori z gospodom Ruparjem. Nič. Veselo se smeji in laže celi vesoljni Sloveniji (Trenja) ob podpori stranke SDS in kar je še najbolj žalostno predsednika vlade g. Janeza Janše.

Moj osebno mnenje. Vse skupaj je tako bedno, da je pravzaprav škoda besed.

Ali veste, da kar nekaj politikov ni oddalo tega popisa premoženja. Kaj pa oni? Čakam, da bodo v javnost prišli tudi ti podatki, kdo od politikov vse še ni oddal tega sranja Kosovi komisiji!

Pri naslednji oddaji dohodnine se bom tudi jaz sklicevala na nevednost: “žal nisem vedela, da je potrebno plačati davke….”
A mislite da mi bo uspelo?

Grdobije, ki se dogajo v njihovih vrstah (SDS)…. Naštej jih. Pa ne odgovori, da jih je preveč in, da jih zato ne boš naštevala.

Pa Kacinovo pretep v samem parlamentu, ki ni zasebni prostor, kot pri Ruparju, pa ograja, pa oponašanje iz slovenskega poslanca in njegovega prekmurskega dialekta…. bla, bla, …..

Ni ti prav, ker je odstopil. Ne bi ti bilo prav, če ne bi odstopil.

Odkod denar poslancu? Saj že vseskozi vpijete kako imajo visoke plače s Slakom vred, včeraj pa ga je Slak vprašal, kako je lahko z malo plačo poslanca lahko toliko privarčeval. Kaj je zdaj, in kakšna so Slakova merila.

Rupar, pa ga ne zagovarjam, pa se mi ni zdelo okusno tisto mednožje, je bilo pa humoristično, je kakršen je.

Vsa pohvala, da je odstopilz mesta poslanca. Morda je s tem dejanjem naredil premik v parlamentu in glavah vseh poslancev. S tem dejanjem je dal zgled ostalim.

Zanimivo da se nihče ne spotakne v to, da po enem letu lastnina stanovanja še ni vpisana v zemljiško knjigo. Zakaj ne delajo ob sobotah in nedeljah, če dela v rednem delovnem času ne zmorejo. Kaj so tam boljši od zdravnikov, medicinskih sester, strojevodij, prodajalk, policistov….?

Jankovića za župana pa bodo videli hudiča. Za pol plače bodo delali tudi ob nedeljah in praznikih.

Koga pegla in/ali tepe Pavle ? Čisti problem in/ali radost udeležencev ! Je bilo pa fino videti kako je gospodična popušila pri Pavletu in pri Direktu.

Utaja davka za dva stanovanja ? Če bi imeli vsaj za silo urejeno davkarijo in sodišča, bi bila kazen za dokazane nepravilnosti hitra in učinkovita ! Pa niso, torej vsi po malem goljufamo. Bi želela spoznati enega samega slovenčka, ki pošteno odda dohodnino ! Kdaj bomo pošteni davkoplačevalci – takrat, ko nas bo v to prisilila država ! Ne z zgledom – s sankcijami. Preizkušeno od starega rima, preko samoupravljanja, do današnje situacije.

Menim, da je Direkt povsem politično obarvan rumeni tisk, ki ga izdatno podpira ena rumena stranka, ki trenutno skrbi za oblast v tej državi. Državljan Pavle je milo rečeno dobro prodajana reklama, ki nas speljuje na led ravno tako kot prašek AVA in Pampers plenice. Ne dvomim, da je svoj skalp bogato prodal.

Bi si pa želela v Direktu kako zasedo za gospoda predsednika vlade. Muštrc ma bolj slab (ops, skromna pripomba gospe, ki v rokah rada drži kaj konkretnega) je pa bolj situiran (helikopterčki, jakuzi, konji…). Gospodična, ki ga trenutno spremlja ima podobno postavo in enako stopnjo izobrazbe kot Pavletova. Kaj počneta za zidovi skromnih domovanj, ki jih premore moj predsednik vlade ? Ne vem, Direkt noče slikati ! Pa tko me zanima !! Zakaj jima nihče ne prisluškuje. Doktorici bi Direkt lahko obljubil koncesijo ali vsaj brezplačno reklamiranje njenih storitev (službenih !!!) Saj sploh nebi hotela vedeti, kako je dotični gospod pisal dohodnino in kako mu je uspelo v 20 letih iz nastanitve v zaporih na Roški pridobiti toliko nepremičnin. Samo tisto zvečer me zanima, res ! Ženski firbec, pač !

MARA – Seveda ti bo uspelo. Če še nisi moraš takoj vstopiti v stranko SDS. Potem ni panike. Če pa nisi v stranki, potem boš pa šla na “gauge” in tudi bogec ti ne bo mogel pomagati. Zdaj pa razmisli. Ali pošteno napisati dohodnino ali pa v stranko SDS. ODLOČI SE PRAVILNO. Mi pravniki ti svetujemo: izpolni pravilno dohodnino. Boš imela bolj čisto vest.

naj vam bo vzor za koga volit barakarsko naselje v centru ljubljane ko zazigajo smeti kradejo starim mamicam torbice ko hodijo svojim pokojnim prizgat svece ali pa vam udirajo v avtomobila v neposredni blizini zal mislim sramotaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa in taki izvoljenci hahahahah

-:)))

Direkt je rumen cajtng.Ta tema ne spada v sklop Politika.

Pojav rumenega tiska, tako imenovanih revolver cajtngov je v demokraciji normalna stvar.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Poleg tega je, če s ene motim, direkt pred časom pisal zelo pozitivno o med.over.net in Primožu, tako da ne šinfajte Direkta.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

New Report

Close