Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek arhar podaril 2 milijona

arhar podaril 2 milijona

na teletekstu TV Slovenija naslov :

ARHAR PODARIL 2 MILIJONA

in potem se izkaše , da je on samo zročil 2 milijona, ki so jih zbrali z nogometno tekmo
bravo TV slo, bravo Goebbels !

in takoj spodaj seveda članek prosi jankoviču

čisti rasistični linč !

Takšen je pač marketing in PR tudi Jankovič je rekel,d a bo dal za svojo kampanjo 20 milijonov, ostalih 20 pa naj bi mu podarili dobri ljudje. Potem pa pogledaš prihodke, pa vidiš, da je v lasnkem letu zaslužil pol milijarde tolarjev.

Žal danes zelo malo ljudi daje svoj denar naokoli.

Primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

Kaj ima veze, koliko je Janković zaslužil in koliko bo dal za kampanjo? A si jo Arhar iz svojega denarja financira?

Hotel sem povedati, nihče ničesar ne da iz svojega žepa. Eni podarijo denar zbran na akciji, drugi pa denar drugih ljudi, v čem je razlika?

primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

Razlika je velika. Arhar se je moral sam poditi za žogo, da je bral denar, Jankoković pa je smao tajnici naročil, naj zavrti nekaj telefonskih številk.

Primož,

oprosti, toda zdi se mi, da te je ta predvolilna kampanja tokrat zanesla malce predaleč. Preveč očitno si se namreč začel postavljati na stran določene politične opcije, tega do sedaj nisi počel (ali vsaj jaz tega nisem opazil).

Saj razumem, vsak ima svoje mnenje, eden je za leve, drugi za desne, tretji spet za nikogar, ampak če se tukaj pojavljaš v vlogi moderatorja (pa magari neuradnega), potem bodi nevtralen in uporabljaj isti meter za obe politični opciji. Če pa izražaš svoje zasebno prepričanje, pa se podpiši kot PC ali kot CP ali kot Cimpr ali bilo kako drugače, pa piši, kako so eni mone, drugi pa skoraj bogovi.

Ma daj Primož, zdajle se pa prav butastega delaš.

V čem je razlika?
Če sišiš le, da nekdo PODARI denar, nekako razumeš, da podari svojega. Ja, saj v nadaljevanju piše kako in kaj, ampak naslov je definitivno zavajajoč!!! (saj Janša and company so se tako trudili za neodvisno RTV, ni vrag, da jim ne bi uspelo)

Tomažek govori o “neodvisni” RTV, ki poroča, kot poroča. Arhar denar kar deli naokoli, Jankovič ga še vedno krade, aneda?

In ti se naivno sprašuješ, kaj je tu narobe in napletaš o financiranju kampanj, kar nima niti najmanjše zveze s tem, o čemer govori tomažek.

primož, a tak je torej marketing in PR ?
na nacionalni “uravnoteženi”slovenski tv , ki jo vsi plačujemo, ponarejajo resnico in satanizirajo enega od kandidatov…

1s3c

V celoti soglašam s teboj. Moje osebno mnenje je, da je Primoža “kar preveč zaneslo”. Sploh pa mi ni jasno (glede na vse njegove objave in očitno pristranskost ter navijanje za določeno stran) kakšna je njegova vloga na tem forumu.

Če me spomin ne vara, je nekdo na tem forumu že zapisal: da gre iz njegove strani za vzpodbujanje nestrpnosti. Ali nekaj podobnega.

L.p.

Bom poiskušal vsem odgovoriti, meni je Jankovič izjemno sposoben podjetnik. Celo eden bolj sposobnih podjetnikov, tudi sam sem v tem poslu in vem, da je veliko odvisno od človeka, ničkolikokrat sem povedal, da je izjemno primeren za župana, povedal pa sem tudi, da poleg župana ne pride gor samo župan in da župan brez podpore ne more narediti ničesar.
V veliki večini pa to pomeni, da je tako ali drugače skorumpiran, ker mora biti, drugače ne prileze tako daleč. veliko je v človeku, vendar sam ne more voditi nobenega podjetja. Tako na žalost v tem poslu gre.

Zamislite, da bi jaz v službo vzel človeka, ki mi bi bil konkurenca. verjetno bi se nevede trudil in moje zdravnike zamenjal z drugimi. Razlog – denar.

Žal pa je tako v PR in marketingu, kot je rekla Madona – Nobena reklama ni slaba reklama, vse je reklama.

Vse kar se je dogajalo okoli nas, je pač tudi del nas, pa čeprav je preteklost, izhajal sem iz tega članka Tudi mene je zmotil ta članek, da je podaril denar Belem obroču, zakaj sem, verjetno zato, ker ima z državno tožilko večjo promocijo, če bi ga dal MON-u, takega odziva ne bi bilo.

Žal pa nisem na nobeni strani in se na tem forumu redno pojavljam iz enega samega razloga. Ravno danes sem pregledoval ene in iste uporabnike in njihove različne nicke. Teme pa vse v isto smer. Kaj bi šele bilo, če me ni bilo gor.
Trudimo se objektivno pokazati obe strani. Eni dajo denar tako drugi drugače, nekateri pa pridejo na sistem z točno določenim namenom in to me moti, pustimo možnost promocije vsem strankam, če pa to počne medij kot je RTV pa je potrebno kritizirati RTV.

Če je nekdo izjavil, da je to rasistični linč, ga naj še utemelji, tako kot so kritizirali Jankoviča pa sem ljudi pozval k obrazložitvi, dobil sem ogromno privat mailov in obljubil, da identitete ostanejo skrite. Se pa strinjam, da je naslov zavajajoč. Ampak tudi zadnji stavek v forumu je bil zavajajoč??

Da imamo boljšo sliko in ravno to je bistvo foruma, da si ustvarimo res pravo in čimboljšo sliko, je potrebno prebrati prav vse.

Žal se ne ena ne druga stran ni odločila, da bi odgovorila na vprašanja, ki so bili postavljeni na tem forumu.

Kot drugo pa imajo vsi enako možnost, da oglašujejo na tem forumu, ista cena enaki pogoji. Motijo pa me ljudje, ki mislijo, da se jih ne vidi.

Primož

p.s.
še to, ko je bil Jankovič na Mercatorju je bil Mercator sponzor, ko je odšel, ni bil več. Za mislite, da naj torej navijam. JA, jaz sem tudi podjetnik 🙂

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

Še nekaj zanimivih podatkov o neodvisnosti nacionalne RTV.

Minutaža pojavljanja na nacionalki 1. avgust – 30. september v oddajah Slovenska kronika, TV Dnevnik in Odmevi:

France Arhar ……….7:51
Jožef Kunič…………. 2:24
Danica Simšič ………1:48
Zoran Janković …….1:38
Ostalih 12 skupaj … 8:10

Vprašanje je, zakaj se je nekdo pojavljal več oz. manj. Zgolj neko statistično merjenje časa ne pove ničesar. Tudi Plut ima precejšno minutažo … to so pač oddaje, ki poročajo o raznoraznih dogodkih.

darius napisal:

> Vprašanje je, zakaj se je nekdo pojavljal več oz. manj. Zgolj
> neko statistično merjenje časa ne pove ničesar. Tudi Plut ima
> precejšno minutažo … to so pač oddaje, ki poročajo o
> raznoraznih dogodkih.

Tudi časopisi poročajo o dogodkih.

Zakaj je tam razmerje precej bolj izenačeno?

Arhar 8293 cm2
Janković 7996 cm2

Skoraj sem padel iz stola, ko sem videl,. da Viva12 očita Primožu pristranskost. In to Viva12, ena najbolj pristranskih debaterk, kar jih poznam (poleg Prababi). Ejejejej.

Madonca…..kakšno minutažo je pa mel šele Rupar..Pa še v vsaki reklami za Direkt ga omenjajo….pa na tv Slo in POPTV se je pojavil naenkrat….to je pa res krivica….

Wild

WildWind ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it.

Robi, normalno je,d a ne moremo biti vedno pristranski, ampak jaz sem v enih detajlih za Arharja, v drugih pa za Jankoviča, tako pač je, oba ima dobre in slabe strani in lastnosti.

Naprimer oba sta imela očitek, eden da se je prodal Avstricem, drugi pa da ni čistokrvni Slovenc. Obe opazki me močno motita, nič nista kriva, krivi so samo ljudje, ki ne znajo poiskati pravih argumentov.

JAz imam z nemci tudi dobre poslovne odnose, zakaj, ker brezproblema izgovorijo moj priimek. Vse ima svoje prednosti in slabosti. In tudi jaz ne morem biti vsem všeč to je normalno. NIti moja dejanja ne mroejo biti vsem po volji. Motijo me tisti, ki se skrivajo, da bi lažje ugajali in niso ne tič ne miš.

Primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

Primož.

tisti, ki želijo ugajati se ne bodo skrivali. Če želim ugajati moraš biti prepoznaven.

Mene osebno najbolj motijo tisti, ki niso NE tič in NE miš. Taki pa z ugajanjem nimajo nič skupnega. Vsaj po mojem osebnem mnenju.

L.p.

Koliko kvadratnih cm ima Jožef Kunič ?

Jaz še vedno mislim, da tisti, ki dela tudi dela napake. Seveda pa malokdo pride do takšnega položaja, če ni v določenem razmerju s politiko, tako ali drugače in če to počneš potem je tudi ugled vedno na prepihu, ker marsikomu ne boš všeč.

Poglej samo naše politike. Ga skorajda ni, o katerem ne bi vedeli kakšno sočno podrobnost.

Ta trenutek je Rupar en težek …da ne povem kaj. Kritizira ga Kacin in to javno, ki je pa ravno tako delal neumnosti in bežal s kraja nesreče. Samo eden odvisno v katerem trenutku si aktualen za javnost. O jankoviču bodo marsikaj našli o Arharju tudi, ampak vse je razlog ker je ta trenutek to zanimivo vedeti, čez en mesec se nihče ne bo več ob to obregnil.

Torej prepoznavnosti so različnih oblik. Četudi želim biti resnično pošten in objektiven, bi bilo včasih bolje, da ne bi nič naredil, ker bom v vsakem primeru spljuvan od ene strani. Vseeno od katere.

Eni pač preprosto naše dejanje ni všeč.

primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

ja, seveda , ampak, kako to, da vsi pišejo negativnosti o Jankoviču, nihče pa o negativnostih Arharja

Toni,
jaz sem napisala, da je g. Arhar LAŽNIVI KLJUKEC – to je bilo moje osebno mnenje.
L.p.

In jaz sem vprašal zakaj, pa sem dobil odgovor in še vedno je objavljen.

Primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

New Report

Close