Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Demokracija na slovenskih poštah

Demokracija na slovenskih poštah

Prav zanima me, kako to, da se po slovenskih poštah prodaja samo revija stranke SDS Demokracija. Zakaj pa ne tudi Brazde, revija SLS ?

Sicer govorim na pamet, ampak a si mogoče pomislil(a) na to, da je SDS pošti mastno plačal za to uslugo ?

Revija Demokracija NI revija stranke SDS. Stranka SDS nima nobene revije. Ima svoje glasilo Nova pot, ki občasno izide, kot ima SLS svoje glasilo Brazde. Kje si pa prebral, da je to revija SDS?

Zaradi nevednosti pride do “govorjenja na pamet”.

Tudi jaz ne vem,d a bi bilo to glasilo glasilo SDS, drugače pa je lahko na pošti resnično vse, kar se plača, zato je popolnoma vseeno, kaj se tam prodaja.

Primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

Haha, ni revija od SDS ?
A si jo kdaj odprl, ali govoriš na pamet ?

Zaqo pa so tam, kjer so, LDS, ker volijo tistega, ki bo najbolje naredil za občino,
rad pa bi videl enega črnega, ki bi volil LDS

Od katere stranke pa so sveče, pa obeski za ključe itd, ki se tudi prodajajo na poštah?

Dariius. Danes sem bil na pošti v vrsti in sem zato malo ogledoval okoli sebe, pa glej ga zlomka Drnovškova knjiga varno pod ključem.

Pa te vprašam: koliko pa je Drnovšek mastno plačal pošti, da se prodaja njegova knjiga?

New Report

Close