Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Kamničani, kaj porečete?

Kamničani, kaj porečete?

Kamničani, kaj porečete na to, da se danes zvečer na tv Pika ostali trije vabljeni kandidati za župana niso udeležili pogovora o kandidaturi?

Morda so se bali kaj povedati, še bolj verjetno pa je, da nimajo kaj povedati. Oziroma, kar povejo, lahko povem tudi jaz: dobili bomo novo (zahodno) obvoznico, več denarja bo namenjeno športu, obnovili in razširili bodo osnovne šole, naredile se bodo nove kolesarske poti, denar se bo bolj intenzivno vlagal v turizem, rešen bo problem z občinsko družbo Velika planina – zaklad narave d.o.o., zgradila se bo vsaj ena parkirna hiša, nekaj križišč bo preurejenih v krožišča, začela se bo graditi nova dvotirna proga proti Ljubljani, cedila se bosta med in mleko, vse to seveda le, če bomo volilci volili prav tega kandidata.

Do tu imajo kandidati vsi enak program, eden od kandidatov je še obljubil več možnosti za kamniško gospodarstvo, ostali pa so ostali brez drugih idej.

BTW, kateri od kandidatov pa so prišli na Piko? Žal nisem gledal.

Kaj pa vem kaj naj reče. Nisem gledal in niti ne vem razloga zakaj se niso udeležili, če je to res. Dvomim pa zato, ker sem jih danes vse štiri poslušal na Radio hitu na soočenju. lp

Ni kaj dvomiti, oddaja je bila v živo včeraj zvečer ob 20-h na TV Piki, vsak si jo je lahko ogledal, imeli so tudi odprt telefon za vprašanja gledalcev. Na oddajo je prišel samo g. Smolnikar in na vprašanje voditelja, zakaj misli, da se ostali kandidati na povabilo niso odzvali, korektno odgovoril, da ne ve.
Je pa škoda, da so si zapravili še to možnost. Mogoče pa s kandidaturo le ne mislijo tako resno.

Kamnik, itak! Se pa vidi da so volitve blizu, saj se zida, ruši, gradi, …. noro! Tako je to pred volitvami! Upam da se bo kaj spremenilo, ali pa sem preveč optimist?

Ko bi vedno bil cas VOLITEV, potem bi se VEDNO nekaj delalo oz.spreminjalo !!!
Tako pa se bolj malo dogaja oz.premalo !!!

Duhec, bravo. Jaz bi bil za volitve vsaj na dve leti.

Živjo.

Mene od županskih kandidatov ni prepričal še nihče, bom pa zagotovo svoj glas za občinski svet namenila Aktivni Sloveniji, saj je na njihovi listi, kar nekaj imen, ki jih poznam in cenim njihovo delo v preteklosti.

Ali ima ta AS sploh kakšen program ali je stvar volitev samo človek, ki ga poznam.

Jože

Ta AS ima program in si ga lahko ogledaš na http://www.aktivnaslovenija.si/kamnik

Lep pozdrav.

New Report

Close