Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Ustanavljamo stranko liberalne poligamije!

Ustanavljamo stranko liberalne poligamije!

Cenjene kandidate naprošam, da potrdijo svoje strinjanje! Sicer pa odpiram razpravo zakaj smo tisti, ki podpiramo poligamijo diskriminirani in prikrajšani osnovnih človekovih pravic!?

ker zdrava pamet govori, da je to hec ga pustim, vprašam pa se, če se vsako dejanje najprej ne zgodi kot ideja v mislih. Ko jo daš na papir se že začne uresničevati. Ali sem jaz kaj pripomogel k tej ideji, ker je nisem pobrisal?? verjetno! Zato bom raje deloval v drugi smeri. preveč je že trpljenja neuzakonjene poligamije, zakaj bi to še zakonsko uredili. raje jo prepovejmo.

Včasih bi tudi mene mikala poligamija, ampak kako bi se počutil, če bi moja žena to predlagala za ženske. In bi bili samo moški eden od poli?

primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

Nič hudega, dokler je v zakonskih ovkirih. Če bi tvoja žena hotela imeti več moških, bi morali vsi udeleženci (torej tudi ti) dahniti “večni DA”. Če bi tvoja žena še naprej trmoglavila, bi se ti lahko preprosto ločil. Nič drugače kot danes pri uzakonjenih zvezah.

nova
Uredništvo priporoča

Dokler je poligamija svobodna volja vseh udeleženih, se pravi, da vanjo ni nihče prisiljen, ne vem, zakaj bi morala biti prepovedana.
Veliko večjo škodo v družbi verjetno povzroča neuradna poligamija (t.i. ljubice). A naj se z zakonom prepove tudi to?

No, vsaj eden tuki z zdravo pametjo, hehe. Drugače bi bil tale form o politiki precej duhamoren.

Jaz zbiram interesente, ene 40.000 podpisov bom zbral in jih odnesel Cukjatiju. Kok jih rabim za ženo, pa še ne vem… 🙁

Saj zato se jaz ne strinjam s tem, ker nisem za.

primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

New Report

Close