Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Danica Simšič in LPP

Danica Simšič in LPP

Jst sem ji malo zameril, ker je obljubljubila podaljšanje avtobusa št. 6 do Gorjanca, pa ni o tem ne duha ne sluha.

Kdor koli bo župan mu svetujem, naj uredi, da bo mestni avtobus dostopen vsem meščanom. Kdo bo imel to v programu ima moj glas.

Če bodo podaljšali še kakšnpo progo, denimo do Škofljice kot je bilo že neštetokrat obljubljano, ima tudi moj glas!

To vam naj uredi vaš Škofljiški župan, oziroma se dogovori z LPP. Ljubljanski župan naj skrbi za ljubljančane, da bomo imeli vsi enake pogoje.

Mojega glasu ne dobi v nobenem primeru.

Žičnica na LG je pika na ‘i’. !

Žičnico nam je Vika zrihtala, res pa je, da je Stella ni skenslala.

Oprosti, Janez, od kod ti ideja, da jaz nisem prebivalka Ljubljane? Interes za avtobus imam iz drugih razlogov, glasujem pa v LJ.

V Zagrebu občina financira BREZPLAČNI prevoz z javnimi prometnimi sredstvi za dijake in upokojence, glede študentov nisem sigurna.
Pepermint

Nič ni brezplačno.

Vem.Lahko bi,kot si omenila,Stella to skenslala.
Zato adijo z njo 🙂

(Koliko denarja za nič)

Leta 2002 je Danica obljubljala, če bo županja, da vzpenjače ne bo. To se dobro spomnim.

Še vedno veliko obljublja .Žal svojih obljub ne izpolnjuje oz.jih izpolni zelo malo.

Kdo je Stella? Jaz Danice Simšič ne bom volil.

Pa avtobus do biotehniške fakultete, vsaj ta, k je do živalskega vrta, pa da bi šel bolj zgodaj, k so vaje včasih že ob 7.00. veliko je študentov vozačev, nismo vsi staršev s povprečnimi plačami in z avti.

Danica je tudi zvezda danica. Zvezda = stella, torej je Danica ljubkovalno naša Stella. Se mi pa zdi, da se bo kmalu utrnila. Čeprav nikoli ne veš, a ne?

New Report

Close