Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Janković je pošten in odkrit

Janković je pošten in odkrit

Je izjavila določena (očitno) someščanka, ki rada odpira teme na tem forumu.

Sem se smejal tako, da sem skoraj s stola padel. Draga moja, Arhar je pravi angelček v primerjavi z drekom, ki ga je Janković namešal vsa ta leta.

Ja podjetnik je lahko pošten , temu ne moremo oporekati, nakateri so re, da pa je gospodarstvenik odkrit, pa ne bi rekel, ker ne smemo vsega povedati, saj bi nas vsi skopirali in posla ne bi sklenili. Ogromno stvari moramo skriti, če želimo posel sploh speljati, aj veste, večina zadev se izve šele zadnji trenutek.

Primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

Smeh je pol zdravja.
Lep dan še naprej in predvsem dosti smeha.

nova
Uredništvo priporoča

Janković je Merkator popeljal v uspešno trgovsko podjetje,a ker ni bil v pravi stranki so ga preprosto odstavili seveda po tihem naročilu Janše.

Janković ni v nobeni stranki, je kao neodvisni. Vsekakor pa je njegov najboljši prijatelj plavoooki kučan, tako, da se ve kam spada.

Ne vem kako so ljudje sploh lahko tako bedasti, da se prepucavajo okoli držanja besede.

Politična igra v RS je igra kolektivnih političnih organov in različnih koalicij, zato nihče ni ravno avtonomen pri držanju svojih obljub. Za kaj takega bi morali imeti večinski sistem, iz volitev bi kot zamgovalka lahko izšla le ena stranka, potem pa bi se lahko pogovarjali ali je ali ni držala besede.

Ja , ne govorite o Jankovičovi poštenosti (slučajno ga dobro poznam) malo se zamislite in boste prišli do zanimivih zaključkov.

New Report

Close