Forum.Over.Net

Politični čvek

Kaj se dogaja na politični sceni? Če so že naši voditelji, se lahko o njih in njihovem delu tudi pogovarjamo, saj je politika del našega vsakdana in zaradi nje smo tam, kjer smo. Skupaj smo v dobrem in slabem.
Forum je nemoderiran in uredništvo ne odgovarja za komentarje, si pa pridržuje ppravico tudi do izbrisa tem brez obrazložitve.

donator

Default avatar

skeptična

tisti, ki menijo, da plačujejo še premalo davkov, lahko nakažejo denar za Drnovškove vragolije in kretenarije na njegov račun Gibanja

ne rabite zgubljat besed tukaj, lahko plačate preko Klika
Default avatar

ZSMS

Jaz bi pa helikopter na posodo. Samo tolk, da se zapeljem čez hišo od ljubimca in mu malo pomaham. Rdečo srajco mam že. Pa na FSPN sem tudi hodila.

Ne vem zakaj mi ni ratalo priti tko visok ? Verjetno nisem dovolj razumela Samoupravljanja s temelji marksizma !
Default avatar

Brigita

Saj jih tudi predavatelj in njegov asistent nista, ampak zbrana dela Marxa smo pa le morali kupiti, a se spomniš? Predavatelj je zdaj najbrž že v pokoju, asistent pa je kar visoko prilezel.
Farbe moraš znat menjat, pa boš zlezla višje. No, pri ženskah obvelja še ena druga taktika, ki deluje, saj veš katera?