Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Kdo za župana Maribora?

Kdo za župana Maribora?

Da ne bo samo Janković, Janković…kaj pa župan drugega največjega mesta, a, Mariborčani?

Jaz nimam pojma, pravzaprav vidim izbiro samo med Pivcem in Petkom, ostali se mi zdijo sami neki vozeki.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Vzemite Jankovića, vam damo še Danico za povrh.

Nekaj se mi zdi, da bo kandidirala trenuta podžupanja Melita Cimerman. Meni je simpatična.

nova
Uredništvo priporoča

Ali SOvič nič več ne kandidira?

Primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

Samo najhujši sovražniki privoščijo mariborčanom Soviča 🙂 Glede na trenutno javno mnenje in tudi dejansko stanje v mariboru, je brez veze, da sploh kandidira, ker bo dobil le en glas (svoj). Spider, maš prav, sami neki vozeki bi radi bili župani v MB. Od teh vozekov sem z dvema pred kratkim govoril in oba sta imela besedni zaklad na ravni vaške veselice (po polnoči). Da te srat pritisne. Še dobro, da nisem iz Maribora, ker bi si dal vrečko na glavo.

O, seveda Kandidira tudi Sovič….

Lep pozdrav in lep dan, Petra _______________________________________ Bolečina ni nič manjša, samo s časoma se naučiš živeti z njo. Cmok v nebesa, tvoja mami

Tukaj so tenutni kandidati (nekateri morajo zbrati še potrebne podpise): Gregor Pivec (neodvisni kandidat),
Franc Kangler (SLS),
Milan Petek (LDS),
Avgust Heričko (DeSUS),
Franc Piberl (Glas žensk Slovenije),
Stojan Auer (Lista za pravičnost in razvoj),
Stanislav Holc (Neodvisna štajerska stranka),
Jože Kuhar (Lista za skladen razvoj Maribora),
Rihard Kovačič – Modri (član Gibanja za pravičnost in razvoj, nastopil pa bo kot neodvisni kandidat) ;
Melita Cimerman (Zeleni Slovenije),
Milan Kuster (ki bo ustanovil Neodvisno listo svetle prihodnost)i

Sedanji mariborski župan Boris Sovič se še odloča o tem, ali se bo ponovno potegoval za županski stolček (po drugih virih bo zagotovo kandidiral).
lp, petra

Lep pozdrav in lep dan, Petra _______________________________________ Bolečina ni nič manjša, samo s časoma se naučiš živeti z njo. Cmok v nebesa, tvoja mami

Vsaj v Kopru se je izkazalo, da so izbrali dobro, ko so izvolili takega, ki je imel težave z represivnimi organi. Predlagam Auerja.

jah v kopru ni tako dobro kot se ti morda zdi

Zadeva je relativno enostavna!
Naj se vsak/a v Mb vpraša – kter dan v tednu je lep?! 😉
In odgovor: Končnooo!!! PETEK !

Pa poglejmo:
– Gregor Pivec – po eni strani ga je škoda, ker uspešno vodi bolnišnico in je priznan kirurg… po drugi strani pa je po moji oceni daleč najboljši kandidat,…
– Franc Kangler – ne se hecat,… to je čisto mimo… priporočal bi mu naj kar ostane prvi na vasi.. on že ve kje…. pa mislim, da bi lahko bil z mestom poslanca kar zadovoljen…
– Heričko – penzjonisti v penzijo… dajte plac mlajšim
– Franc Piberl … zavozil je tovarno akumulatorjev Vesna,… a to ni dovolj za maribor??? Še mora ostalo… pa kak ded pa je če kandidira na listi žensk??
Auer Stojan – dec ima karizmo,… nisem pa prepričan da je pravi,… je pa res, da bo znal medijsko obdelati zadevo in navdušiti kake mamice…
– Jože kuhar – ne poznam
– Rihard Kovačič – ne poznam
– Melita Cimerman – ne poznam
– Milan kuster – ma tile padalci brezveze zgubljajo energijo in kratijo svoj čas??

Sovič … dost heca… on je že zaje… kar se je v mestu ob dravi dalo zajeb…. saj si je celi sistem podredil… vso gospodarstvo uničil,… skadroval samo svoje (SD)… bože pomozi nam, če dobi še en mandat??

New Report

Close