Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek O čem pa naj bi mi razpravljali?

O čem pa naj bi mi razpravljali?

TA forum je namenjen razpravi o dogajanju v našem političnem prostoru? Županske volitve so repd vrati, kmalu bodo spet nove volitve, pa erferendum, pa sprejemanje zakonov, pa korupcija in posamezni odbori. Navsezadnje vse kar nam določa zakon določijo naši politiki v parlamentu, ja te politike smo pa mi izvolili.

NAj posebej poudarim, da izjave kot so Politika je kurba in podobno ne bomo tolerirali.
Še vedno velja bonton pisanja. Ko politika kot javno osebo nazivate z imenom, prosim, da ste bolj spoštljivi, kot so oni v parlamentu in povejte in dodajte tudi argumente, če že povemo kakšno slabo o kom.

Torej, naj se volilni krog začne.

primož

p.s.
pa še to, naj forum ne postane lobiranje za posamezno stran, ker bomo tudi to brisali. Tukaj je čvek in naša mnenja in prav je,da so čimbolj različna, da vidimo vse plati medalje.

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

Najbolje da o ničemer. Politika in denar pogosto sprejo ljudi.

Meni je naprimer zelo žal, da bo sprejeta tako mila davčna reforma. Ne vem kako misli vlada nadomestiti izpad proračunskih prihodkov.
Zmagala je želja po zmagi na lokalnih volitvah.

nova
Uredništvo priporoča

Še vedno se sprejo ljudje, zato jih potrebno naučiti, kako se pogovarjati o tej temi. Zato pa smo mi tukaj, mar ne?

Primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

Meni je tudi žal, ampak tu so sindikati, pa falirani študenti, pa obritoglavci pa …..Bo pač trajala agonija dalj časa, saj je bilo tako razloženo že ob predstavitvi reform, da se lahko naredi spremembe hitro in bo Slovenija hitreje splavala , ali pa reforme vlečemo leta in težko dihamo še leta. Lahko pa vlada sploh ne naredi nobenih reform. Pa bo volk sit, koze pa tudi ne bo več. Kaj pa potem??? Reforme izvaja cela Evropa in to zelo hitro, saj so nujne. Mi Slovenci pa smo pametni. Dajte ljudje malo mislite nase in na svoje potomce.

Davčna reforma sploh ni premila, za proračun bo denarja dovolj, če bomo davke plačevali vsi in se ne bo več dogajalo, da plačaš sorazmerno visok davek od stanovanja, neobdavčenih pa je ogromno razkošnih vikendov ali pa so obdavčeni enako kot skromne vikend barakice.
Podobno je pri prometnih prekrških. Prejšnji minister, g. Bohinc, je na TV izjavil, da več kot 70{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} kazni ni izterjanih. Zakaj hudiča jim je uspelo od mene izterjati prav vsako!!! Ko bodo tako uspešni še pri ostalih ne bo potrebe po povečani davčni stopnji.

New Report

Close