Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Monty Phyton po slovensko

Monty Phyton po slovensko

Spomnim se nega skeca od Monty Phytonovcev, ko so tekmovali, kdo je bolj revno zivel kot otrok. V stilu: ” mi pa nismo imeli hise, ziveli smo v skatli za cevlje – Srecni vi, mi se skatle nismo imeli..”
In to se gredo zdaj neutrudni sdsovski propagandisti. Mojca Skrinjar se je fajn osmesila, revcka ni dobila ne sadnega jogurta (ti so bili v posebej skladiscih samo za komuniste) , ne ostalih dobrin, zdaj se je javil se Joze Jerovsek, ki kot “razredni sovraznik” – kmet, revez ni prisel do morja prej, kot pri dvajsetih. Jaz to spet razumem tako, kot da so hodili na morje samo otroci komunistov? Resno? Komunisti so krivi, da ga starsi niso prijavili v kolonijo? Da je moral namesto tega delat na kmetiji?
Pa oba nista takoooo stara, sta po moji oceni rojena v sestdesetih, osrascala sta v sedemdesetih.
Cemu sluzi tako mastno laganje? Kot da je cela Slovenija kolektivno izgubila spomin?
Pri cemer se prikladno pozablja, da ima stranka sds NAJVEC bivsih komunistov od vseh strank…

Čemu služi to laganje?

Da se ti sedaj ukvarjaš z jogurtom namesto z miljonskimi posli, ki jih sklepa vlada.
A so že našli krivca za rdeče elastike namesto belih, pri počivalškovih prtičkih za 0,8€ na kos ????

Ja, imas prav.
Clovek se vprasa, cemu tak stevilcen propagandni stroj, zakaj tako ocitne lazi, sokantne izjave, na pol nori twiti, zalitve, norenje nasploh.
Vse je spuscanje megle.
Samo se bojim, da ne bo ostalo pri miljonckih, so tu se agende, ki krepko spreminjajo Slovenijo v bananastan. Za obvezno sluzenje vojske je dovolj navadna vecina v parlamentu, policisti bodo sami presojali kateri protestniski transparent je “zaljiv za javne osebe” in poljubno dolocali kazen, vodo smo izgubili, Slovenijo kar na lepem uvrscajo med evroskeptike, nasa druzba so orban, erdogan in bosanska mafija, cerkev dviga glavo jn dobiva privilegije, pod sliko “drzavni vrh” v cajtengu so jajo in stirje farji.
In tako naprej. In ja, mi pa debatiramo o jogurtih.


Le kakšne bi bile Butale, če bi Milčinski živel danes?
Ne, tadva sta bila rojena v petdesetih. Jerovšek 1950 in Škrinjarjeva 1955. Hudega ni bilo nikomur, zlasti njej ne.
Pa saj Škrinjarjeva dobro ve, da se je sodelavke še kako spomnijo tam iz 80. let. Pa samih osemdesetih tudi. Enkrat je izjavila, da zaradi neudeležbe v KPJ ni smela delati v šolstvu do leta 1991. Dobro ve, da v 70. in 80. niso bili vsi učitelji člani KPJ pa so vseeno lahko delali, tudi ona.
Sem že zapisala nekje drugje, člani te stranke najbrž niso tako neumni kot izgledajo, se berejo in govorijo. Po mojem mnenju gre za preizkus do kje še lahko gredo s svojimi pritlehnimi, primitivnimi in skrajno neinteligentnimi provokacijami.
Mislim, da so do sedaj že dobili dokaz, da je slovenski narod tako zabit, da celo njih prekaša.


Le kakšne bi bile Butale, če bi Milčinski živel danes?
Ne, tadva sta bila rojena v petdesetih. Jerovšek 1950 in Škrinjarjeva 1955. Hudega ni bilo nikomur, zlasti njej ne.
Pa saj Škrinjarjeva dobro ve, da se je sodelavke še kako spomnijo tam iz 80. let. Pa samih osemdesetih tudi. Enkrat je izjavila, da zaradi neudeležbe v KPJ ni smela delati v šolstvu do leta 1991. Dobro ve, da v 70. in 80. niso bili vsi učitelji člani KPJ pa so vseeno lahko delali, tudi ona.
Sem že zapisala nekje drugje, člani te stranke najbrž niso tako neumni kot izgledajo, se berejo in govorijo. Po mojem mnenju gre za preizkus do kje še lahko gredo s svojimi pritlehnimi, primitivnimi in skrajno neinteligentnimi provokacijami.
Mislim, da so do sedaj že dobili dokaz, da je slovenski narod tako zabit, da celo njih prekaša.
[/quote]

Aja, pol sta starejsa. Ok. Se vedno ne vidim moznosti, da je vesoljna Slovenija dozivela kolektivno izgubo spomina in da bodo njuni zapisi cemu podobni?
Sem vprasala starse, v njunih kolektivih so bili v KP dva ali trije. Od vseh. Pa obstaja velika verjetnost, da so danes v sds.
Ima megaboy prav, to je spuscanje megle, da se folk s tem ukvarja, namesto da bi sli z buldozerji na Trg republike.

Mene pa sedanja situacija z zaprtjem države spominja na sceno iz filma Underground, ko ima en človek zaprto množico ljudi v podzemlju, da bi jih zavaroval pred vojno, ki divja zunaj… in to še desetletja po koncu vojne. Še dobro, da je nato majmun sedel v tank in z granatami odprl pot na svobodo.

https://www.youtube.com/watch?v=WULizOmChjk

Katastrofa!

Internet memes v živo; to je verzija Hans mit nebelwerfer – kot je lepo izpostavil že WD v eni drugi temi.

Še dobro da pri nas nihče ne posluša ali gleda teh traparij… take izvem šele naslednje dni tule.

ehhh, kdo pa bilo kaj verjame tem s(d)s ovcam, razen njih samih sami seb. Dela pa njihova propaganda pljuvanja po ex državi neumorno 25ur na dan. Sicer pa…, jst sem prvič videl morje, ko mi je bilo 12 let, ker doma ni bilo denarja za to razkošje.
Jaka muda, ker sem itak ob reki živel, polet se kopal, pozimi drsal, v plavanju sem bil pred vsemi sošolci, ki so bili vsako leto na morju,
Samo je bila pa fora, ker sem obvladal domačo reko sem si mislil, bom pa še jadransko morje preplaval, ko sem ga prvič videl ampak, evo priznam, mi ga še do danes ni ratalo, sem šel raj po jadranski magistrali z avtom..

Pljuvajo po jugi. A obenem bi nas pa radi porinili pod velerazvite madzare, da se navadnega jogurta ne bo vec, kaj sele sadnega.
Kdo bi to razumel.

Jaz čakam, kdaj si bodo napisali imuniteto. Za naprej.

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

Popay, si hotel bit kot Veljko Rogošič? 😉

haaa, se ga dobro spomnim. V sportskih novostih je bil vedno kakšen članek o njemu..,živa plavalna legenda bivše juge.

repljik saj veš, da je bilo tako, saj te najbrž albanski foter ni vozil na morje?
ti svojih otrok tudi ne, če se prav spomnim.
tako da zate je vse isto.

New Report

Close