Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Ustavna obtožba

Ustavna obtožba

Prvič v zgodovini Slovenije je(bo) vložena ustavna obtožba. To je skrajni mehanizem za preprečitev kršenja ustavnega reda.

Grem po čips 🙂

Bi v komunajzarski ZDA temu rekli ‘Janša gate’?

Sem bila prepričana, da bodo KULovci vložili včeraj, ko so praznovali rojstni dan…
Ampak zgleda, da so preveč “žurali”, pa ni nobeden našel časa, da skoči do parlamenta…

nova
Uredništvo priporoča

Sem bila prepričana, da bodo KULovci vložili včeraj, ko so praznovali rojstni dan…
Ampak zgleda, da so preveč “žurali”, pa ni nobeden našel časa, da skoči do parlamenta…
[/quote]

Bolj pomemben je žur na koncu. Kdo bo žural je pa vprašanje. Vsekakor bo imel Počivalšek žulj na prstu od pritiskanja glasovalnega gumba v dz. Kot bi rekli Črnogorci: ‘Za isto delo, pol manj denarja’

Neverjetno, kako jim gre za oblast. Že eno leto, scenarij za scenarijem. Res, da ta vlada dela z veliko hitrostjo in možno, da jih to motivira, da opozicija tudi z enako hitrostjo miga. Ko je na oblasti druga opcija, gredo stvari po polžje naprej ali nazaj in še vstran oziroma na veliko mahajo z rokami, da je občutek, da se premikamo.

Po mojih podatkih je bilo ustavnih obtožb v Slo že kar nekaj, vse s strani SDS in nobena ni šla skozi, kot tudi ta ne bo šla. Next, please!

New Report

Close