Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Levičarji začeli politično segregacijo po vzoru nacistov

Levičarji začeli politično segregacijo po vzoru nacistov

Noro kam smo prišli. Levičarji na knjižnice in lokale začeli lepiti prepovedan vstop tistim ki smo volili SDS. Noro kaj počnejo. Dejansko sem mislil da smo zadeve iz 30ih let 20. stoletja prerasli.

Kaj je naslednji korak? Nas boste pobili. Evropa bi morala nemudoma urgirati!!!!

Nima Evropa za kaj urgirat. Je vaš vodja lepo povedal, da je Slovenija urejena pravna država brezhibne svobode in demokracije.

Si SDS reklamo dela?

Si SDS reklamo dela?
[/quote]
Kalimero taktika.

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

To je zaradi varnosti, nočejo kriminalcev, ki bi uničili prostore. Bolje preventiva, kot da ti kaj zmanjka oziroma kak prizadet štalo naredi.

Ah daj no, ne travmiraj. Ljudje samo povejo, da pri njih SDS ni zaželjen. Saj pri večini ni, wake up. Jaz na primer nikakor nisem nikakršen levičar, pa so mi tele nalepke prav simpatične. Janša je uničil desnico v Sloveniji. Pa tudi desničar nisem, jaz vzamem od vseh tisto, kar je dobro in zbrcam tisto, kar ni. SDS pač ni, no.

We are the Borg. Lower your shields and surrender your ships. We will add your biological and technological distinctiveness to our own. Your culture will adapt to service us. Resistance is futile.

Zanimivo bi bilo videti kakšna bi bila reakcija, če bi se nekje pojavil napis “pedrom in volivcem Levice vstop prepovedan”

Le kdo bi bil Kalimero potem?

No ja, saj bi že zadostovalo, če bi enostavno napisali “pedrom vstop prepovedan”. Itak to velja tudi za volivce Levice.

Haaa, dobra, končno nekaj zabavnega na sceni.. Pa saj jajatovi verniki ne hodijo v lokale. Oni se držijo doma in čakajo ankete in volitve, da disciplinirano odgovarjajo in volijo kot voli. Princ teme je rekel, da ne dovoli soliranja.. Zdej že vsem ukazuje, diktator manira… Morajo bit isti vatli kot pri njegovih ovcah tudi v drugih strankah, ss disciplina..
Spet je prijavil eno hudo, da mu je žal da niso bile volitve lani po odstopu sarca.. Gargamel, laže da sam seb verjame.. Stalno je nabijal o prvi možnost sestavi vlade, itak se je prej dogovarjal s počivalskom in pivcevo, kako bodo furali naprej…

Me pa ti spominja na dogodek v času pred osamosvojitvijo Slovenije..
Gremo s fanti po spilu na pivo v bližnjo gostilno, bilo je poleti.. Pride za sank gradbinec, naš človek v delavni obleki, kot se temu reče, pa reče…, pač tipu za šankom, lastniku…, daj pivuu…, tip ne jebe pet posto…, možakar čaka..,, pa spet, daj pivuu… Tip čisti ignor.., možakar pač popizdi.. Pa zakriči.., daj pivuu, jebo te bog.. In vrže denar na sank.. Tip za šankom reče zapiram ob 8 zvečer, hehe. In kje je bila fora. Kolega ki je bil tam večkrat mi je povedal, da ni lastnik hotel pijačo prodajat v njegovi gostilni tistim, ki so govorili po naše, torej ne Slovencem iz ex juge.. Pa takrat se mi bilo jajatove stranke…
Možakar je pustil tist denar na šanku in rekel , briši si dupe sa Tim in šel. Tud sam nisem šel več v to gistilno, tip je bil čisti naci, še pred tem je vedno grdo gledal ko je pijačo prinesel na mizo, mi je šele po tem dogodku kliknilo.. Kdo ne pozna modele, kot je avtor te teme, pač jajotovo propagandno masinerije, nora24tv, demokracija, zdej se požar sranje jih drago plača, takle mamo, oni buče prodajajo o nacizmu, heh.., komedijanti..
Samo iz te komedije ne bo nič dobrega na koncu za nobenega od nas. .. Jajatova stranka ima črko d v svoji kratici itak samo ta kamuflazo
Oni so od demokracije tako daleč 46ko vsak od nas od potovanja na luno..

A ni Levica rekla, da bodo oni zapirali in ograjevali mejo za srnjad in jelenjad?

Lahko si ustvarite svoje ozemlje na 50m^2, kjer bo lahko Kordiš nacionaliziral po mili volji, Sukička pa bo jemala stvari, katerih nihče ne uporablja že več kot teden dni. Bi bila takoj lepša Slovenija.

Kaviar levičarji pač ne morete iz svoje kože, si slišal, da si je Pikalo privoščil predsedniški apartma na stroške davkoplačevalcev?

Ima se može se, bi rekel Popay, vendar to lahko samo levaki, če bi to storil Hojs, bi bil pa pogrom po medijih, kajne?

Tako je, lastniki lokalov nalepite nalepke psom in pedrom vstop prepovedan pa da vidimo reakcijo, spet bo grdi IJJ na tapeti.
Lepo se vidi levi fašizem, vsak dan bolj se razkrivajo.

A ni Levica rekla, da bodo oni zapirali in ograjevali mejo za srnjad in jelenjad?

Lahko si ustvarite svoje ozemlje na 50m^2, kjer bo lahko Kordiš nacionaliziral po mili volji, Sukička pa bo jemala stvari, katerih nihče ne uporablja že več kot teden dni. Bi bila takoj lepša Slovenija.

Kaviar levičarji pač ne morete iz svoje kože, si slišal, da si je Pikalo privoščil predsedniški apartma na stroške davkoplačevalcev?

Ima se može se, bi rekel Popay, vendar to lahko samo levaki, če bi to storil Hojs, bi bil pa pogrom po medijih, kajne?
[/quote]

A veš, men so levičarji tako mimo, da jih res redko poslušam… Sem pa poslušal enkrat to Sukič in je govorila ok., pol sem pa poguglal in videl da je kao lezba.., tako, da, jebi ga naj bo itak ni jebozovna, kar se mene tiče. Priznat ji pa morem, da je govorila odlično in na tak preprost način o kaznih, ki ji bi vi jajastihojsisti dali protestnikom, kolesarjem, to je 15.000€ za kolesarjenje, šoder jajcast…. pa je rekla, kako pa boste dobili od teh ljudi ta denar…., jim boste stanovanje vzeli…, ženska odlično govori, pol je več nisem poslušal, ker, če ni nekdo po moji filozofiji življenja, pač več ne poslušam tega človeka.
Rad pa poslušam oz. bolj berem cinizem in pretvarjanje resnic po vaših jajatovih vatlih, kako delate iz miši slona…
Kar se mene tiče se bom prej našel v delu od zore do mraka z možakarjem, ki ima svojo kmetijo, doma svojo mehanizacijo in upravlja z njo pa voli obvezno jajata in obožuje domobrance, če ne bova debatirala o politiki in če ne kaže psihičnih motenj, kar je pa redko videno pri vernikih s(d)s stranke (v njih je pač preveč sovraštva in tako je bilo tudi v tem primeru, ki sem ga opisal), kot z vsemi umetniki na levi strani, ki so tam nekje v rogu al metelkovi…, isto se mi jebe za ex jugo kot neko skupnost, begunce in še je tega… Obožujem pa jugo rock pop muziko, ta je bila svetovna ob boku z angleško za moje pojme…
Sem vedno za to, da je na svojem terenu tist gospodar, ki si je pošteno kupil ta teren in na katerem živi od pamtiveka in, da se domorodcem ne vsiljuje tuja kultura. Jst s tem nimam nobenega problema.. ampak, ko vidim, da je človek psiho je pač za mene psiho… Psiho je človek, ki menja obraz, enkrat je komunist, pol domobranc, pol pa vse skup, fašist, nacist in komunist.
Vidiš jst nikoli nism bil nič od tega.
Edino v sindikatu sem pa bil…, si bil ti kdaj v sindikatu papak… To je namreč organizacija ljudi, ki delajo v firmah in v teh firmah moreš zjutrej ob šestih, popoldan ob dveh ali zvečer ob desetih startat z delom in oddelat najmanj 8 ur minimalno pet dni v tednu.
No, tudi s tem kako si ti zaključil v mojem imenu ti lahko pišeš kar v svojem, pri meni to ne gre…. jst zaključim tako… tujega nočem, svojega ne dam.

Sem slišala, da to počnejo, videla pa ne. Kje je to nalepljeno?

Sem slišala, da to počnejo, videla pa ne. Kje je to nalepljeno?
[/quote]

https://twitter.com/BojanSkec/status/1371403797268942850?s=20

https://twitter.com/aleshojs/status/1370757619158294529?s=20

Odtegnitveni sindrom je močan, saj so bili levi dolgo pri koritu in sedaj so popolnoma zbezljali, kje so sedaj pravičniki in mediji, da bi tovrstno početje obsodili?

Se res vračamo v trudeseta leta preušnjega stoletja in se bo ponovno izvajal genocid?

Najprej ti je super, da se takšni napisi pojavljajo, nato pa se zgražaš, da je oštir zavrnil postrežbo nekomu, ki je govoril “po naše”. Konsisteten pa nisi ravno.
Oziroma si s prvim odstavkom pokazal, da si isti gnoj kot tisti oštir, katerega kritiziraš in baje ne hodiš več v njegovo gostilno.
Ali pa misliš, da je “tvojim” dovoljeno več kot “njihovim”.
Sicer pa mislim, da si se gladko zlagal.
Ker ne poznam nobenega oštirja, pa jih poznam kar nekaj, ki bi zavrnili postrežbo nekomu, ki ne govori slovensko. Sem že bil prisoten, ko je oštir zarnil pijačo vinjenemu gostu, pa tistemu, ki ni od zadnjič poravnal pufov, pa tistemu, ki mu je metal kozarce po tleh, a prav nobenemu, katerega edini greh bi bil, da ni slovenec.
Prav tako ne pozam nobenega gosta, ki bi oštirju vrgel denar na mizo za nepostrežbo.
Tako da ja, mislim, da lažeš in nabijaš neke zgodbice za lahko noč.

Včeraj si lepo razprl ritnici.

Povej ime gostilne in kraj ali pa lahko rečemo da lažeš na polno

[img]https://shrani.si/f/2G/mx/3jyfMrG8/nazism-at-its-finest-1.jpg[/img]

Hohohoh, dobro si jih. Saj Lukec je itak na drugo stran, zato je ostal brez punce, ki je končno poštekala sceno.

Ej ni čudno da te komunisti sovražijo, če si volil komunista ki se pretvarja da je jahvetova ovčka oz. katolik pa prasloven, ko nič od tega ni še zdaleč.

Ej, ni čudno ej. Komunisti so kul

Najprej ti je super, da se takšni napisi pojavljajo, nato pa se zgražaš, da je oštir zavrnil postrežbo nekomu, ki je govoril “po naše”. Konsisteten pa nisi ravno.
Oziroma si s prvim odstavkom pokazal, da si isti gnoj kot tisti oštir, katerega kritiziraš in baje ne hodiš več v njegovo gostilno.
Ali pa misliš, da je “tvojim” dovoljeno več kot “njihovim”.
Sicer pa mislim, da si se gladko zlagal.
Ker ne poznam nobenega oštirja, pa jih poznam kar nekaj, ki bi zavrnili postrežbo nekomu, ki ne govori slovensko. Sem že bil prisoten, ko je oštir zarnil pijačo vinjenemu gostu, pa tistemu, ki ni od zadnjič poravnal pufov, pa tistemu, ki mu je metal kozarce po tleh, a prav nobenemu, katerega edini greh bi bil, da ni slovenec.
Prav tako ne pozam nobenega gosta, ki bi oštirju vrgel denar na mizo za nepostrežbo.
Tako da ja, mislim, da lažeš in nabijaš neke zgodbice za lahko noč.
[/quote]

Nemški Peter
16 Mar 2021 12:49

bom odgovoril obema. sanjajta, da bom povedal ime gostilne, cicibana…. jst tukej nikoli ne lažem in vinko č, postajaš čedalje večja opica, a to prav iz jajtovega anusa pišeš al kako ti brezvezen politični analitik.. Kaj se zdej dogaja v Ameriki ko si tako not padel zaradi tistih protestov in mešal petkovo kolesarjenje s tistim razbijanjem tam pa antifa (za katero sem jst sploh prvič prebral, ko si jih men napopal) pa podobne pizzdarije…, vidiš ti brezvezen politični analitik za vse to se men jebe…, men bi bilo isto tud če bi trump zmagal in ti si mene mešal v to tvoje sranje, zaradi česar imaš očividne travme v glavi.. Jst pišem iz svojga življenja, kilometrine kar sem doživel v življenju. Ti si pisal pa o politični situaciji v Ameriki v kateri verjetno nikoli niti nisi bil..

Ne bom jst javno nič tukej pisal, kje je ta gostilna, ker s tem lahko dosti povem tudi o sebi… samo nakazal vama bom. V Lj., ko so gradili veliko blokovsko naselje še v jugi in je bila ta gostilna edina na dohvat ruke kot se temu reče… Gradbinci so hodili verjetno tja k njemu na pijačo in jih je imel po domače poln qurac.. pa je mogoče reagiral v stilu.. ne čujem dobro, če ne govriš slovensko…. Zdej pa študirajta kje bi to bilo. jst sem v življenju kar dosti nacionalistov spoznal, slovenskih, hrvaških in srbskih, da se razumemo posebej v vojski in seveda tudi v okolju v katerem sem živel proti katerim so tej na levi strani danes, ki jim vi podtikate nacizem obični vajenci.

Sicer pa ti vinko č si tudi pisal in nabijal da noben predstavnik političnih stranke ni pred volitvami obljubljal svojim volivcom, da ne bo njegova stranka sodeloval z jajatom.
Po sem ti napopal posnetek, ki se ej zgodil dva dni pred volitvami 2018, kako je jaja šel iz studia ven, očitno užaljen glih zato ker so vsi jasno odgovrili, da z jajatom ne bodo sodelovali po volitvah. No napisal si, da se ti ni dalo brati niti poslušati, Evo ti še 1x

https://www.rtvslo.si/slovenija/zadnje-soocenje-predsednikov-strank-pred-volitvami-na-radiu-slovenija/456760

Sorry Popay, ampak jaz do nacistov nikoli nisem čutil nekega spoštovaja, zgolj prezir. In za mene ste tisti, ki se sedaj hahljate ob teh napisih isti naciji kot tisti, ko so se pred 80-timi leti drli “Juden Raus”.
Nadalje: jaz te nisem spraševal, kje je ta gostilna, ker me boli qurac. Trdim zgolj, da lažeš, ker je prvič reakcija oštirja nelogična in drugič je še bolj nelogična reakcija gosta. Kdo pa plača oštirju za pir, ki ga ne dobi?

Pa če greva še naprej: saj nisem trdil, da niso predsedniki strank obljubljali volivcem nesodelovanje z Janšo. Govoril sem o strankah, katere sestavljajo članstvo, upravni odbori, predsednik in poslanska skupina. In dva od teh predsednikov sta že bivša (Ehjavec že drugič), ker so ju v stranki nagnali. Očitno zaradi preveč radikalih stališč in škodovanju stranki.
Če si pa ti verjel na besedo predsedniku, torej enemu samemu članu stranke, je pa to tvoj problem.

Jaz razumem tvojo živčnost, ker biti naci pa dandanes res ni kul, ampak povej mi kaj naj si mislim o nekom, ki odobrava iste vrednote in metode, katerih so se posluževali nacisti.
Če nekaj kvaka kot raca in hodi kot raca, bo najbrž raca, se ti ne zdi?

Mimogrede: a veš v čem je razlika med mano demokratom in tabo?
Jaz niti pod razno ne bi šel tudi v lokal na katerem bi npr. pisalo “Članom in volivcem Levice vstop prepovedan”. Ker niso vredni mojega denarja, pa tudi če imajo najboljšo in najbolj poceni uslugo na svetu. Še manj bi pa tako početje odobraval.

Kdorkoli je začel to akcijo, je imel napačen pristop. Namesto nalepk bi morali lepiti jumbo plakate.a Ampak glede na to, kako zelo prav jim pride kot priročen material za obračun z opozicijo, celo dvomim, da je to delo nasprotnikov SDS.

Sorry Popay, ampak jaz do nacistov nikoli nisem čutil nekega spoštovaja, zgolj prezir. In za mene ste tisti, ki se sedaj hahljate ob teh napisih isti naciji kot tisti, ko so se pred 80-timi leti drli “Juden Raus”.
Nadalje: jaz te nisem spraševal, kje je ta gostilna, ker me boli qurac. Trdim zgolj, da lažeš, ker je prvič reakcija oštirja nelogična in drugič je še bolj nelogična reakcija gosta. Kdo pa plača oštirju za pir, ki ga ne dobi?

Pa če greva še naprej: saj nisem trdil, da niso predsedniki strank obljubljali volivcem nesodelovanje z Janšo. Govoril sem o strankah, katere sestavljajo članstvo, upravni odbori, predsednik in poslanska skupina. In dva od teh predsednikov sta že bivša (Ehjavec že drugič), ker so ju v stranki nagnali. Očitno zaradi preveč radikalih stališč in škodovanju stranki.
Če si pa ti verjel na besedo predsedniku, torej enemu samemu članu stranke, je pa to tvoj problem.

Jaz razumem tvojo živčnost, ker biti naci pa dandanes res ni kul, ampak povej mi kaj naj si mislim o nekom, ki odobrava iste vrednote in metode, katerih so se posluževali nacisti.
Če nekaj kvaka kot raca in hodi kot raca, bo najbrž raca, se ti ne zdi?

Mimogrede: a veš v čem je razlika med mano demokratom in tabo?
Jaz niti pod razno ne bi šel tudi v lokal na katerem bi npr. pisalo “Članom in volivcem Levice vstop prepovedan”. Ker niso vredni mojega denarja, pa tudi če imajo najboljšo in najbolj poceni uslugo na svetu. Še manj bi pa tako početje odobraval.
[/quote]

jst sem tukej že večkrat napisal, da življenje jemljem kot zajebancijo in te nalepke so men bolj zajebancija kot zares. Moram pa priznat, če bi jst imel svoj lokal in bi videl to nalepko, da jo bi z veselejem gor nalepil z dodatkom, da vernik rumene stranke lahko pride v lokal ampak naj ne pametuje o politiki na mojem terenu…, jst mislim da je stvar korektna in daleč daleč od primerjave tega kar dela propaganda jajatove stranke PODTIKANJE s primerjavo v Nemčiji v 30 tih letih..
Tudi tukaj na tem forumu so fanatiki s(d)s stranke sami provokatarji, večinoma zelo zoprni ljudje. Več ali manj pod xy niki.. Niti z enim s(d)s vernikom se ni možno normalno pogovarjat.
Ene dva trije očividni simpatizerji jajata ste kolikor toliko normalni za pogovor o politiki.
Amapk, kaj teb pomaga, če jst napišem, da volim ljudi, ki mi delujejo skulirani in normalni.. in v stranki s(d)s vidim samo ljudi, ki sovražijo in vsem državljanom nekaj grozijo…, jaja, mahnič, gorenjak, logar, grims, tomc, zver itd.. Noben od njih se ne pogovaraj normalno z ljudmi, da ne spodjebva med besedami, šoder pač.

To vojno na forumih je naredila NORA24TV oz. jajatovi sateliti..
Jaja je prišel na to ablast s pomočjo prevare dela volivce dveh strank, (eno od njih sem tudi jst volil, ker je vodilni mož te stranke obljubil, da ne bo njegova stranka sodelavala z jajatom) In kaj zdej…, bil sem nategnjen ampak tip je na tem položaju tudi s pomočjo mojega glasu, pa če je ta 0,0001{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} je preveč in imam pravico protestirat, pokazat slabo voljo, ker tip pljuva po meni, ker sem šel v trenirki na volitve (dobro veš, da on tako naziva volivce, ki ne glasujejo za njega), istočasno pa jst ne smem pljunit nazaj na protestih, ker so prepovedani…
A štekaš ti poanto zakaj sem jst to napisal.. ti to nalepko tako smrtno resno jemlješ, da jo primerjaš s propagandno iz 30 let nacističnih cajtov proti židom…, men je pa zabavna..
Jst pa isto nateg stranke za katero sem volil smrtno resno jemljem, ker sem bil krepko nategnjen, ko sem glasoval za njo na volitvah, teb je pa nateg človeka brezvezen oz. zabaven…, torej smo na istih vatlih…
Za Levico nikoli ne bi volil ampak, če bi na zadnjih volitvah volil za njih mi vsaj ne bi bilo žal za glas, ki sem ga dal SMC in je pomagal jajatu na ta položaj na katerem nas vse buzurira več kot leto dni na 29 let podlage.., žalostno ampak resnično.

jst sem tukej že večkrat napisal, da življenje jemljem kot zajebancijo in te nalepke so men bolj zajebancija kot zares. Moram pa priznat, če bi jst imel svoj lokal in bi videl to nalepko, da jo bi z veselejem gor nalepil z dodatkom, da vernik rumene stranke lahko pride v lokal ampak naj ne pametuje o politiki na mojem terenu…, jst mislim da je stvar korektna in daleč daleč od primerjave tega kar dela propaganda jajatove stranke PODTIKANJE s primerjavo v Nemčiji v 30 tih letih..
Tudi tukaj na tem forumu so fanatiki s(d)s stranke sami provokatarji, večinoma zelo zoprni ljudje. Več ali manj pod xy niki.. Niti z enim s(d)s vernikom se ni možno normalno pogovarjat.
Ene dva trije očividni simpatizerji jajata ste kolikor toliko normalni za pogovor o politiki.
Amapk, kaj teb pomaga, če jst napišem, da volim ljudi, ki mi delujejo skulirani in normalni.. in v stranki s(d)s vidim samo ljudi, ki sovražijo in vsem državljanom nekaj grozijo…, jaja, mahnič, gorenjak, logar, grims, tomc, zver itd.. Noben od njih se ne pogovaraj normalno z ljudmi, da ne spodjebva med besedami, šoder pač.

To vojno na forumih je naredila NORA24TV oz. jajatovi sateliti..
Jaja je prišel na to ablast s pomočjo prevare dela volivce dveh strank, (eno od njih sem tudi jst volil, ker je vodilni mož te stranke obljubil, da ne bo njegova stranka sodelavala z jajatom) In kaj zdej…, bil sem nategnjen ampak tip je na tem položaju tudi s pomočjo mojega glasu, pa če je ta 0,0001{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} je preveč in imam pravico protestirat, pokazat slabo voljo, ker tip pljuva po meni, ker sem šel v trenirki na volitve (dobro veš, da on tako naziva volivce, ki ne glasujejo za njega), istočasno pa jst ne smem pljunit nazaj na protestih, ker so prepovedani…
A štekaš ti poanto zakaj sem jst to napisal.. ti to nalepko tako smrtno resno jemlješ, da jo primerjaš s propagandno iz 30 let nacističnih cajtov proti židom…, men je pa zabavna..
Jst pa isto nateg stranke za katero sem volil smrtno resno jemljem, ker sem bil krepko nategnjen, ko sem glasoval za njo na volitvah, teb je pa nateg človeka brezvezen oz. zabaven…, torej smo na istih vatlih…
Za Levico nikoli ne bi volil ampak, če bi na zadnjih volitvah volil za njih mi vsaj ne bi bilo žal za glas, ki sem ga dal SMC in je pomagal jajatu na ta položaj na katerem nas vse buzurira več kot leto dni na 29 let podlage.., žalostno ampak resnično.
[/quote]

Faaak, pozabil sem največjega klovna hojsa med tistimi imeni. Uhhh, pa sej jih je toliko, da se jih sploh ne da naštet…..


Lej Popaj, nimaš prav, pa če se razpočiš od togote.
Zakaj dajem primerjavo z naci Nemčijo?
A misliš, da so začeli Žide kuriti v krematorijih tisti moment, ko je Hitler postal kancler?
Ravno s takimi forami se je začelo. Goebelsova propagandna mašinerija je začela delovati, ker je bilo treba narod preparirat in pripravit na to, da je bil sposoben svinjarij. Žaba se počasi skuha. Miloševičev režim je do potankosti naštudiral Goebelsev model in pripravil Srbe na svinjarije, ki so jih potem počeli v Vukovarju, Srebrenici, Goraždu, itd.
In začelo se je natanko s takimi forami. Tebi se morda to zdi imenitno in zabavno, a se že iz aviona vidi, da si prešprical ure zgodovine, ali pa si se zgolj na pamet napiflal letnice, ki jih je učiteljica zahtevala od tebe.
A se ti bi še kar zdelo zabavno, ko se bodo podobni napisi pojavili tudi na drugi strani? Se ti bo zdelo zabavno, ko bo v to izložbo priletel kak kamen in se bodo začele medsebojne obtožbe kdo ga je vrgel? Se ti bo zdelo še kar zabavno, ko bodo nekoga zaradi tega pretepli? Kaj pa, če bodo pretepli ali morda celo ubili nekoga od tvojih? Ti bo še kar smešno?
Takrat bo pa kaj? Zopet vpitje in demoniziranje tvojih političnih nasprotnikov.
Oprosti izrazu, ampak isti bumbar si kot feministke, ki mislijo, da bodo z demonizacijo čisto vseh moških kaj dosegle. Dosegle so pa samo razkol med spoloma, problemi so pa še naprej ostali in še celo eskalirali, ker vsaka akcija sproži reakcijo nasprotne strani.
Prekleto naiven si, če misliš, da so Janša, Pahor in ostali politiki tako zelo sprli narod in da je Nova24 vir vsega zla. Mi smo sprti že 30 let, Nova je pa na sceni koliko? Par let. A par let nazaj smo se pa imeli radi?
Jaz ti ne morem pomagati, če ne sprevidiš, da so generator razkola naša msm pod kapitalskim vplivom tajkunov, kateri v Janši vidijo tekmeca za krajo premoženja.
Kdo pa misliš, da v Ameriki kapitalsko obvladuje 80{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} medijskega prostora. 3 firme s kapitalskimi povezavami s Kitajsko. Zato je bilo treba Trumpa tudi umakniti, ker jih je motil in hotel znižati davke in narediti am. delovno silo konkurenčno Kitajcem in s tem znižati profite multinacionalk.
Staro pravilo pravi: “Follow the money” , ampak brez veze, da ti razlagam detalje, ker se te nič ne prime.

New Report

Close