Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Romana Tomc – dobitnica bruseljskega oskarja na področju sociale!

Romana Tomc – dobitnica bruseljskega oskarja na področju sociale!

Bruselj – Evropska poslanka Romana Tomc je bila na včerajšnji svečani spletni razglasitvi izbrana za prejemnico letošnje nagrade MEP Awards, ki jo podeljuje The Parliament Magazine. Nagrada je namenjena izjemnemu delu poslancev na posameznih področjih, s katerimi se ukvarjajo: od okolja, do mednarodnega delovanja, sociale, digitalizacije, kmetijstva in tako naprej. Romana Tomc je nagrado prejela za svoje delo v Odboru za zaposlovanje in socialne zadeve, so zapisali na spletni strani poslanske skupine ELS v evropskem parlamentu.

V zahvalnem nagovoru je Tomčeva poudarila: “Nagrada je zame veliko presenečenje in še večja čast. Je dokaz, da Evropa tudi v teh težkih časih ni pozabila na svoje ljudi. Dokaz, da je naše delo na področju socialnih zadev, zaposlovanja, starejših in demografije zelo pomembno. Je tudi zaveza, da bodo te teme na vrhu naše agende tudi v prihodnje. Evropska unija mora ostati kraj, kjer je pomemben vsak posameznik in kjer je zagotovljena najvišja kakovost življenja.”

Svoj nagovor je zaključila: “Zato iskrena hvala reviji The Parliament Magazine in evropskemu komisarju za delovna mesta in socialne pravice Nicholasu Schmitu, da so opazili moja prizadevanja. Nagrada je veliko priznanje mojemu minulemu delu ter delu moje ekipe, kot tudi velika vzpodbuda za naprej. Iskrena hvala!”

Bravo. Mi Slovenci. 🇸🇮

Doktorirala je, kako človeka pokopati brez pokojnine, je tudi napisala kako ga zavezati v vrečo.

.

Še en dokaz, da SDS v resnici ni desna stranka in se v resnici gredo socialdemokracijo.
Mogoče jih SD prav zato ne mara, ker jim stalno hodijo v zelje. 😉

no ja. če se v s(d)s stranki že išče kakšen normalen človek je mogoče to glih ona. Seveda so pa vatli v tej stranki totalno enostrani, so že izračunali na kakšen način bi naj imeli korist. Pri njih ljudje niso enakopravni tudi v teoriji ne, trenirkarji, zombiji, prostitutke za 30€, vsi oni stojijo za temi besedami, poslanci, kar pomeni, da se imajo za nadljudi, tako nekako kot Nemci pred in med 2.s.v. do židov, jst jim nič ne verjamem, kdo jih ne pozna jih drago plača.

Romana Tomc (EPP, Slovenia)

“This award came as a big surprise and a great honour for me. It’s also proof that Europe didn’t forget about its people during these difficult times. I strongly believe that the EU must remain a place where every individual matters. This award is a recognition of my work so far and an incentive to strive on”

Dajte to Zlatkotu povedat.

Kaj pa je naredila na področju sociale?

očitno več kot Fajonova. In to je še EU opazila . Kakšna brca za SD 🙂

očitno več kot Fajonova. In to je še EU opazila . Kakšna brca za SD 🙂
[/quote]

Torej, kaj konkretno?

očitno več kot Fajonova. In to je še EU opazila . Kakšna brca za SD 🙂
[/quote]

Ne, bo bolj brca za SDS, ki SD ves čas očita tisto, kar očitno sama dela. :)) Se bori za ilegalce, socialce in marginalce. :))

Meni je to malo sumljivo. Glede na reakcije iz EU zaradi čestitk edinemu pravemu predsedniku ZDA ter na zavzemanje za edine demokratične dežele v EU Poljske in Madžarske s strani gospoda Janeza Janše upam, da ni tu v ozadju kakšna zlonamerna agenda. Recimo poskus vnašanja razkola v SDS ali obračanje naših poslancev proti gospodu Janezu Janši.

Mene tudi zanima, kaj konkretno je naredila na področju sociale?

Nedolgo nazaj je namreč odmevala njena izjava: “Težko se zgodi, da bi otroci v Sloveniji stradali”.

In za nagrado dobi tedenski ogled z Ogulinovo???

Torej, kaj konkretno?
[/quote]

ne mene sprašvat, ji nisem jaz dal nagrade :))))
dejstvo pa je, da je EU dala nagrado njej, Fajonki ki se razturava za albance in azilante, pa pač ne…

ne mene sprašvat, ji nisem jaz dal nagrade :))))
dejstvo pa je, da je EU dala nagrado njej, Fajonki ki se razturava za albance in azilante, pa pač ne…
[/quote]
Pa saj Fajonove ni več v Bruslju, kako naj sploh konkurira?


Pa saj Fajonove ni več v Bruslju, kako naj sploh konkurira?
[/quote]

Hahahahahah! :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))


Menim ,da je zadnja v vrsti,ki bi lahko prejela priznanje, saj za slovenske otroke ni naredila nič!
S polno ri..tjo je lahko sr..t po drugih!

Tudi jaz bi rada izvedela kaj konkretno je naredila za to nagrado?

New Report

Close