Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Vam je všeč pesmica, ki jo je spesnil Janez Janša pod sliko, ki jo je objavil na IG?

Vam je všeč pesmica, ki jo je spesnil Janez Janša pod sliko, ki jo je objavil na IG?

https://www.instagram.com/p/CILjJy-lvPJ/?utm_source=ig_web_copy_link

Pred vrati je zima,
v bolezni je svet.
A vsemu navkljub cveti
tale božični cvet.
Na nebu je luč,
ki ne sveti od včeraj.
Ohranja življenje in upanje.
Za Tebe, za jutri, za zmeraj. [hashtag=advent]#advent[/hashtag]

Zanimiva pesmica, komu mislite, da je bila posvečena, njegovi ženi Urški ali kakšni skriti fantaziji?

Meni je všeč 🙂

Meni je všeč, mislim da jo je spesnil za kakšno simpatijo, morda celo zame, ker sem veliko fantom zelo všeč, hihi. Čeprav je prestar zame. 🙂

Pa kje ta človek najde čas?

25 ur na dan dela za Slovenijo, piše twitte, piše pesmi, smuča, pleza…

Pa kje ta človek najde čas?

25 ur na dan dela za Slovenijo, piše twitte, piše pesmi, smuča, pleza…
[/quote]

Gre za lep primer vogonske poezije.

Najbrž kar samemu sebi 😉

Pa kje ta človek najde čas?

25 ur na dan dela za Slovenijo, piše twitte, piše pesmi, smuča, pleza…
[/quote]
Neron…

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

Seveda nam je všeč. Saj je celemu svetu poznano, da je gospod Janez Janša tudi velik pesnik in literat. To je letos že druga Njegova pesnitev, ki bo sigurno prišla v anale svetovne poezije.

Komaj čakam, da tudi ta pesem dobi melodijo in da jo bom lahko zapela – stoje in ‘mirno’ seveda.

Amnesia Haze.

Komaj čakam, da tudi ta pesem dobi melodijo in da jo bom lahko zapela – stoje in ‘mirno’ seveda.
[/quote]

Ob tebi bi Janezu še kaj drugega stalo. 😁

Skrajni čas, da se mu vzame status PV, ker čisto preveč časa namenja drugim dejavnostim, konkretno tvitanju, pesnenju, pisanju pisem… Naj zaprosi raje za status kulturnega delavca, ni vrag, da mu ga Simoniti ne odobri, s plačanimi prispevki vred. Bo precej manj škode za slo.

Podprimo Janšo da nam bo še lepše in da bo še več takih lepih pesmic napisal, če mu uspe biti na oblasti do konca življenja.

O moj bog.

V zaporu je največ napisal, mogoče je bolje za njegovo pisateljsko/pesniško kariero in navdih, da se vrne kar tja.

New Report

Close