Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek ali je število žrtev v DSOjih načrtovano s stani vlade?

ali je število žrtev v DSOjih načrtovano s stani vlade?

Zanima me vaše mnenje.

Vlada se je pred dvema mesecema hvalila, kako je pripravila načrt za drugi val Covida in pri tem izpostavila DSO-je.

Zanimivo, da se je Urška s pozivanjem da vzamejo starše iz DSO-jev, oglasila zgolj marca – Vaš link, ko smo prvi val še uspešno obvladovali (cca 5 mrtvih prebivalcev DSOjev je bilo do tistega dne), medtem ko tega ni ponovila jeseni, ko se je začelo množično okuženje stanovalcev (cca 6000 od 19.000ih) in veliko število smrtnih žrtev (približuje se 1.000).

pa ne da se vsi Janše že bojite?

važno da smo prvi na svetu kajne?

če bi bilo res.

Jaz sem po naravi optimist in upam, da Janša vseeno ni povsem pokvarjen in serijski morilec.

Po moje je samo nesposoben in zato je toliko mrtvih v DSOjih.

Par dejstev:

1. predolgo se je zanemarjalo priprave na drugi val,
2. nihče ni reagiral na navodilo, danaj v DSO-jih delajo tudi okuženi, če ne kažejo znakov obolenja
3 zanemarjanje dela komisije za pripravo na drugi val

in še marsikaj bi se našlo. lahko bi šli po vzoru Avstrije in Nemčije, ki je pošiljala v karanteno vse okužene in tiste, ki so bili z njimi v stiku ter sofinancirala plačo do 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}, vendar niso. denar pa se je našel za vse drugo.

Ta vlada potrebuje izredne razmere in lockdowne, da se lahko obdrži in nadaljuje s svojimi rabotami. Zdaj spet beremo kako bomo vstopili v nek poljski sklad bili z izposojenim denarjem celo prvi ali med prvimi z vložkom ipd.

Žal si človek kaj drugega kot to ob vsem ne mora misliti.

Totalno nelogično in skregano z zdravo pametjo je to, da so varovance hermetično zaprli v domove, jim preprečili stike z domačimi ter nato uvedli testiranje samo za medicinsko osebje. Virus pa je v sobe k varovancem na posteljo prinesla delilka hrane ali snažilka. Pomembno je, da smo prišparali na 100 testih na teden.

Pa prišparali bomo še cca 1000 pokojnin vsak mesec, vse to na račun dobrega dela Janševe vlade, ki je tako lepo poskrbela za stanovalce v DSO-jih – mrtvi pač ne dobijo pokojnine.
V letu ali dveh bomo tako za kak madžarski oklepnik privarčevali.

New Report

Close