Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Stranka SD razpada?

Stranka SD razpada?

Zelo povedno je večrajšnje dogajanje v parlamentu, ko določeni člani stranke SD sploh niso bili navzoči na glasovanju glede referenduma, pa tudi javnih kontriranj politkomisarskemu vodenju stranke s strani Fajonove je vse več, zagotovo je je zelo neprimeno, da stranko vodi oseba, ki je hkrati evropska poslanka. V primeru Rojc se je izkazalo, da celo SDS naredi več za nekatere lokalne zadeve, kot za ude SD njihova lastna stranka. Vse bolj je jasno, da je podiraje JPD za mandatarja fail, ampak od vsega je najbolj povedna zgoraj omenjena obstrukcija glasovanja s strani nekaterih poslancev SD.

Dogaja se točno to, kar sem ob izvolitvi Fajonke napovedal in upam, da ostane na čelu stranke. Ona je navečji možen dar nam, normalnim državljanom.

Samo še Jenull stranka manjka, ki bi kanibalizirala glasove Levici in SD, pa je zmaga. 🙂 Zmaga normalnosti.

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

Dva župana sta jim že ušla od zadnje menjave na vrhu SD. Fajonova in njeno koketiranje z globalističnim kapitalom in odmikanjem od malega človeka je garant, da bo SDS še dolgo časa vodilna stranko v Slo. Plus tega ribarijo v istem volilnem bazenu kot Levica in ta bazen ni neizmerno poln.

Drži, Fafonka je primernejša za Levico kot za bolj umirjeno in razumno SD, kar pomeni odmik zmernih kadrov od SD in boj na skrajni levi za glasove.

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.
nova
Uredništvo priporoča


Zanimiv intervju na to temo:
https://www.youtube.com/watch?v=DQs2KT8Y_os
Ampak si je treba vzeti čas, ker traja eno uro. Me pa tale Ernecl čedalje bolj pozitivno preseneča.

SD postaja stranka elit. Pa saj se je že na teh protestih videlo kdo protestira. Sami neki profesorji, pravniki, lokalni mafijci, preprodajalci mamil, itd. Zgornji sloj v glavnem. Edino kakšne kvazi umetnike, socialne podpirance in nevladnike, ki so se jim tudi pridružili, bi bolj težko štel v zgornji sloj.
Delavcev se mi zdi, je bilo bolj malo tam.

Popolnoma prav imata, se vidi, da trezno razmišljata, ravno tako kot jaz. Mi trije bi lahko enkrat skupaj nesli rože gospodu Janezu Janši, sta za? Kdaj se dobimo?


Mičkeno še počakaj …


Mičkeno še počakaj …
[/quote]

spet groziš!!!

Upam, da Fajon ostane do volitev, po njih je ziher ne bo več v naćelništvu stranke

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

New Report

Close