Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Jenul spet napoveduje antijansevske proteste

Jenul spet napoveduje antijansevske proteste

pestrroo

Tokrat na je Policija pripravi in razsuje te norce, prvo na kup sterat, potem namočit z direktnim curkom iz topa , potem pa pustiti celo noč na mrazu…. Zjutraj bodo vsi pohlevni !


Marš govnaru, tebe i take kot ti brez grižnje zavesti ubi-jem

ps. če Jenul napoveduje proteste nas dojo odprl. Sodeuje z vlado, Preverjen idi-ot.


Marš govnaru, tebe i take kot ti brez grižnje zavesti ubi-jem
[/quote]
Res si ludi, očitno te že daje abstinenčna kriza oblasti, račun je prazen, še dobro da imaš Janšo na oblasti da dobivaš pomoč, drugače bi tudi v želodcu imel že pajčevino, ne le v glavi.

Tipično janševikarsko pozivanje k nasilju nad drugače mislečimi. Hkrati boste pa jokali o komunistični diktaturi in povojnih pobojih.

Po novem bodo protestirali kar z avtomobili. Kul, zato je potreben bencin in tako bodo državi prek trošarin direktno vrnili nekaj nezasluženega denarja. Podpiramo. Naj bo čim večja udeležba, merjena v številu avtov! Pa Vizjak bo dobil dividende, ne da bi mu bilo treba migniti s sramno dlako. Kaj češ lepšega…..


Res si ludi, očitno te že daje abstinenčna kriza oblasti, račun je prazen, še dobro da imaš Janšo na oblasti da dobivaš pomoč, drugače bi tudi v želodcu imel že pajčevino, ne le v glavi.
[/quote]
Grozim. Branim se. Opozarjam na to kaj se bo zgodilo če se ne prebudite. Dost mam. Braz šihta sem ostal, brez vsega kmalu, kaj mislite da se ne bom javno ispostavil in se maščeval? O ja… Bom, ker nimam kaj za izgubit.


Grozim. Branim se. Opozarjam na to kaj se bo zgodilo če se ne prebudite. Dost mam. Braz šihta sem ostal, brez vsega kmalu, kaj mislite da se ne bom javno ispostavil in se maščeval? O ja… Bom, ker nimam kaj za izgubit.
[/quote]

Hahaha zabit majmun se je hvalil da je izgubil službo ker ni hotel nosit maske, zdaj so pa vsi drugi krivi. Ne more človek verjet kakšni zabiti debili hodijo po svetu, res.

marš majmun, se dobimo da te utišam? Mamu ti je-bem i tvoje celo pokoljenje.

Take kot ti dobesedn oz veseljem režem kos po kos, ma govno jedno pi-čka, se dobimo daj da te roknem krvi ti se NAPijem. Joj šta ču da vam radim. Uh. Komaj čakam da se pobi-jemo.. Take kot ti uhhh… njam njam

Ja kako? A boš socialo zapravil za taksi namesto za makarone? Hahahahahaha.


Grozim. Branim se. Opozarjam na to kaj se bo zgodilo če se ne prebudite. Dost mam. Braz šihta sem ostal, brez vsega kmalu, kaj mislite da se ne bom javno ispostavil in se maščeval? O ja… Bom, ker nimam kaj za izgubit.
[/quote]

A res nimaš časa izgubiti? A nisi pisal, da imaš hči? Imaš ženo? Otroke?

Ne brini ima Ludi oruzje in bencin. Nimam socijale.

Nima pa pismenosti in pameti.

Uh, če bo zdaj dobil globo, bo 12.000 €!!! Pa da ga vidim, kako bo to plačal…

Nima pa pismenosti in pameti.
[/quote]
Pič-ko jedna idiotska 071232218 javi se da se dobimo tu pises že nekaj casa mi sledis , klices z skrite stevilke, majmun jedan, daj mi reci to v ZIVo 1 na 1 če upaš kre-tenčino


Pič-ko jedna idiotska 071232218 javi se da se dobimo tu pises že nekaj casa mi sledis , klices z skrite stevilke, majmun jedan, daj mi reci to v ZIVo 1 na 1 če upaš kre-tenčino
[/quote]

Ne upam. In kaj zdaj? Še vedno si nepismen in zabit.

Ti si pi-čka ki upa samo pisat, nobenega argumenta še nisi nikjer dal, nič od nič. Samo žalit znaš, provocirat n upaš se pa pokazat v živo človeku ki ga žališ. Taki si v real lajfu, ne upaš nič povedat kaj misliš u živo, samo za hrbtom in anonimno prek foruma. Nisi vreden nič.Taki kot si ti streljajo ljudem v hrbet. Ti si najgore smeče.

Hahahahah, kreteni se bojo spet zbirali. Evo, izvoliste, zdaj je mraz in nas briga za vaše proteste. Do spomladi se pa skulirajte in pejte delat, ker želim spet mesto zase ne pa da serjete po ulicah.
Aja, pa srcno upam da policija uporabi vodni top! Hahahahahahhaahhaahahahhaa
Srecno zmrzovanje.

Aja p.s. sem mislila, da se vam gre tudi za okolje. Ocitno vas bolj malo briga. Kao neki levaki, vsi enakopravni in zeleni. Navadni troti zabiti.

Srečno bebci hahahahah

Slovenska verzija nacistične SA “koraka”. Prej na biciklih, zdaj v avtih.
Kdo jih bo zaustavil? Bo treba kakšno “Noč dolgih nožev”?

Argumente smo ti nekateri pisali, ampak si preveč zabit da bi se kaj poznalo. Tako kot pri službi, preveč zabit da bi jo obdržal. Drugače pa je argumentacija za tvojo nepismenost dejstvo da pišeš napol v enem, napol v drugem jeziku, poleg vse polno besednih napak, ki niso pogovorne ampak kažejo na neznanje jezika. Argumentacija za to da si zabit je pa dejstvo da zanikaš znanstvena dejstva in jih nadomeščaš z nekimi pravljicami iz interneta.
Dovolj dobra argumentacija glupi?

Nobenega dokaza nisi dal ne ti ne nihče drugi. Virus nikoli ni bil izoliran, Ne covid ne aids ne bilo kateri drugi izmišljeni lažni !!!virus!!. Ti je dovolj jasno PIČ_KO?

stari ne trudi se, Butalci nimajo inteligence

Argumente smo ti nekateri pisali, ampak si preveč zabit da bi se kaj poznalo. Tako kot pri službi, preveč zabit da bi jo obdržal. Drugače pa je argumentacija za tvojo nepismenost dejstvo da pišeš napol v enem, napol v drugem jeziku, poleg vse polno besednih napak, ki niso pogovorne ampak kažejo na neznanje jezika. Argumentacija za to da si zabit je pa dejstvo da zanikaš znanstvena dejstva in jih nadomeščaš z nekimi pravljicami iz interneta.
Dovolj dobra argumentacija glupi?
[/quote]

New Report

Close