Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Zlatko Zlatko

Zlatko Zlatko

Zlatko Čordić in njegov “kulturni” performance z direktorjem NIZJ sta živ dokaz, kaj pomeni njegov status samostojnega umetnika.

Ne vem , če je sploh smiselno komentirati to njegovo dejanje, vendar mislim, da je vsega obsojanja vredno.

Njega bi moral policist dobro s pendrekom “nagraditi”, da bi dosadio, kaj pomeni se delati norca z zdravjem.

Nekateri si očitno lahko privoščijo vse. tud če ga kaznujejo, mu socialcu nimajo kaj vzeti. Tako kaže hvaležnost Sloveniji, ki mu je dala vse. Marš Zlatko


Post novi primitivizem. Realnost priseljenjske subkulture v Slo. Rabi kontra performance: mars nazaj v Bosno. Kaj sploh tukaj dela? Parazitira in prezira naso drzavo. Zivimo to zavito in podivjano muslinjad v subvencioniranem stanovanju. Kaj si ti nor. Izgnat takoj. Pa kdo se tako obnasa do roke, ki ga (in vso njegovo stevilno zalego) hrani??? Brez spostovanja, manir, civiliziranosti. Jaz pa tega ne morem prenasati. Pa stepat muslice in otroske dodatke iz nasega zepa vlect? Pa socialko za zeno, ker muslicke ja ne delajo. A je to skupaj s tem podivjanim orangutanskim obnasanjem vredno tolerance?!?

Nisem ga maral poslušati, vendar sem mislil, da mladi imajo to radi, sedaj pa sem videl, da je en velik prevarant, ki še ni obračunal s preteklostjo.


Post novi primitivizem. Realnost priseljenjske subkulture v Slo. Rabi kontra performance: mars nazaj v Bosno. Kaj sploh tukaj dela? Parazitira in prezira naso drzavo. Zivimo to zavito in podivjano muslinjad v subvencioniranem stanovanju. Kaj si ti nor. Izgnat takoj. Pa kdo se tako obnasa do roke, ki ga (in vso njegovo stevilno zalego) hrani??? Brez spostovanja, manir, civiliziranosti. Jaz pa tega ne morem prenasati. Pa stepat muslice in otroske dodatke iz nasega zepa vlect? Pa socialko za zeno, ker muslicke ja ne delajo. A je to skupaj s tem podivjanim orangutanskim obnasanjem vredno tolerance?!?
[/quote]

!!! točno tako.

V stiski in ko si ogrožen z zdravjem spoznaš človeka. In njega smo imeli spoznati kot najprimitivnejšega, zlobnega zajedalca s tem svojim dejanjem.
Če je Marko Potrč kritiziral sistem in odšel, je tega “žvakača” kar izgnati treba.

To njegovo obnašanje je nedopustno. Namesto, da bi se ukvarjal z otroki bluzi in teži.

Menda je hodil v posebno šolo. Je moral bit kr moteč že kot otrok, pa hudo inteligenten tudi ni, če je le urar. Nekdo mu je le ego nabil do neba, pa misli, je frajer, če dela izpade v javnosti. Boste videli, bo prišel ven z idejo, da on kot kulturnik dela te izpade, kao performans, ker neke razlike od Jenulčka jaz tu ne vidim. V resnici je le bednik. Revček. Palica pa ima dva konca za vse. Ne bo mu lahko.


Torej zakaj komentiraš nevredno??

Neodraslo, moteče in hudo ponižujoče dejanje za zdravstveni sistem v Sloveniji.

Če je to kultura, potem naj bo take kulture čimmanj.

Najbolj noro je, da je (pred covidom) nastopal že na vsaki osnovni šoli v Sloveniji, da mu država plačuje izjemne denarje, ko pa vidim ta izrodek, res ne vem, ali si naši otroci zaslužijo v času pouka hoditi na njegove koncerte v šolske telovadnice. Človek jih uči arogance, nesprejemanja in agresije.
upam, da ga po tem ne najame nobena OŠ več!!!!
Pa v PIL-u in vseh otroških revijah ga non stop objavljajo, z njim posliljujejo osnovnošolske otroke, to je res za bruhat, kakšna je kulturna aroganca države do slovesnkih otrok, naj poslušajo samo jugoviče, domačih umetnikov se pa sramujejo, kam gre ta država!???

Jaz bi ga samo po burek poslal.

https://youtu.be/IQGJZa7iDcs


Neciviliziran. Brez vedenja kaj pomeni practice what you preach. Sarlatan. Brez spostovanja do zdravja Slovencev, do stroke, do vlade, do starejsih. Brezsramen. Tega je treba vrst iz vseh playlist, nastopov v drzavnih institucijah OBVEZNO in vzeti otroske doklade ter drzavno subvencionirano stanovanje. Jaz ne zelim in zahtevam, da moj denar skozi noben kanal ne odteka k njemu. Pa otroke vzeti, ker muslic plus neciviliziran je slaba kombinacija. To so bodoci teroristi. Kaj sploh tukaj dela?!? Sranje? Je to to? Ga rabimo gostiti za to???

To je primer skrajno neinteligentnega, primitivnega obnašanja.
Da smo si na jasnem, tudi meni Krek ni bog ve kaj, a tak način, kot je ta fant ubral, je milo rečeno , totalno nesprejemljiv. Kreku dam prav, da ga bo prijavil.

Upam samo, da po vsem tem ne bo imel vstopa v nobeno oš, v nobeno telovadnico.
Naj zahtevajo denar nazaj in dajo otrokom, ki so na socialnem dnu.

Kaj pa je Zlatko vprašal Kreka, da ta ni znal takoj odgovorit?

Imel Krek dovolj izkusenj z narkici torej socialnim dnom kar je tudi tale Zlatan tako, da ni bil tak orangutan zanj popolen kulturni sok. Vseeno pa srcno upam, da bo v poduk vsem -in koncno ukrepom socializacije,ki je Cordobana obsla- zoper njega naredil prijavo in sprozil civilno tozbo. Najboljs, da jaz enga ubijem, se pokesam in potem je vse v redu,ker mi je kot pravijo cifici ”puko film”. E moj decko. Ne ide to tako. Ne ide. Jedi sad svoja govna.

Upam samo, da po vsem tem ne bo imel vstopa v nobeno oš, v nobeno telovadnico.
Naj zahtevajo denar nazaj in dajo otrokom, ki so na socialnem dnu.
[/quote]

Tudi vrtenje njegovih “pesmi” bi lahko ukinili na ra in tv. Pravzaprav, morali bi.

Ja, tale atej je res bogi.

Še vedno je precej bolj kulturen od primitivcev a la Boris Tomašič in podobni jajoboti.

Kje ste pa to gledali in kdaj ?

Zlatko svoj denar služi na prostem trgu. S totalno svojimi rokami. Ali intelektom. Mislim tako, ker se ne ukvarjam s trači. Če berete besedila nekaterih njegovih pesmi, so odraz inteligence, duše in razumevanja. Vsaj tiste, ki sem jih jaz brala/poslušala.
In tudi Zlatko živi v Sloveniji. In s svojo rahločutno dušo pesnika je veliko bolj podvržen razumevanju subtilnega radikaliziranja, ki nam ga vsiljujejo politiki novega kova. Na žalost tudi preko tako imenovane stroke. Krek je tipičen predstavnik take stroke, ki je v spregi s politiki novega kova. Tega gospoda in vse omenjene, pa dejansko živimo mi. Če kaj naredi ali ne, njemu vsak mesec kane davkoplačevalski denar. In ker ga plačujemo davkoplačevalci (tudi Zlatko), zanj ne veljajo isti gabariti kot, npr. zame. In ker je njegov položaj tak, da je plačan za to, da daje javnosti (davkoplačevalcem) odgovore, je odgovore dolžan dati in če so vprašanja postavljena na neprimeren način, za to obstaja tudi protokol. In to ni to, kar sedaj on in politiki, zganjajo nad človekom.

Še enkrat. Tip na takem položaju, kot je Krek, je dolžan odgovoriti ali se primerno odzvati na zastavljeno vprašanje. Če bi bil sposoben, bi bilo Zlatkovega “nastopa” hitro konec. Ker pa ni in je bežal, je pa sedaj to to.

Komentarji so, kakršni so. Vsak naj zase razmisli, kako bi reagiral on. Po bitki smo pa itak vsi generali.

In še to. Spomnimo se na Galeta in ostale žvižgače. In poglejte si Tarčo z dne 01.10.2020. Ni čudno, da kdo odreagira na realnost na rahlo neprimeren način. Naše ladje so potonile. Vse.

Bogi je tudi božiček z belo brado, sta kar oba boga.

Kdo plačuje Zlatkota sedaj ko je vse ustavljeno? To kar je naredil, je blo zlo nesramno in ne odobravam takih stvari.

New Report

Close