Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Dovolj imamo raznih mesečnikov, serpetinškov

Dovolj imamo raznih mesečnikov, serpetinškov

Dovolj imamo raznih prevarantov ala mesečnikov, serpetinškov, pa dovolj imamo lažnivk ala alenk, fajonk…..

Prej so bili proti vsem ukrepom, nošenju mask v šolah,…. sedaj pa vpijejo, da so ukrepi prepozni. Kdo jim še kaj verjame. Hodili so na proteste, pozivali k protestom, ko so se pa okužbe razširile, pa južnjaki napadli policaje, so se pa skrili in se kao ogradili, da nimajo nič z njimi….
Ni važno kdo je na vladi, sam da janša ni…. boli njih za ukrepe, smrti od covida, boli njih za slovenijo….zaboli njih za slovence… pripeljali pa bi imigrante in za njih poskrbeli vse…

nisem za nobenga volil, ampak naslednjič grem volit in volim za janšo al pa zmagota

“Pred Gospodom bomo odgovarjali za vsako od teh žrtev,” je opozoril.

Obsodil je tudi voditelje, ki “svoje sovraštvo usmerjajo proti namišljenim sovražnikom, da bi odvrnili pozornost od resničnih težav”. “Fantazija nacionalnega populizma v državah s krščansko večino je obramba ‘krščanske civilizacije’ pred domnevnimi sovražniki, pa naj bo to islam, Judje, Evropska unija ali Združeni narodi,” je bil oster papež.

Soza znort.
Imaš prav, v krvi jim je zdraha!!!
Naj spokajo že.

Dobro se ve, kdo mora spokat v tej državi.

[img]http://shrani.si/f/1P/rk/dRjzZxk/maske.jpg[/img]
ve se

Nobena oblast ne daje nikomur pravice, da mi izsesava še tisto malo pameti, ki mi jo je bog dal. Od marca sem se že gremo neke ukrepe (z milijon izjemami za bogatune), ljudje pa cepajo kot muhe. In kaj če bi samo živeli, dokler lahko? Pockrkali bomo od korone ali od lakote.

samo butelj se zdaj spotika ob opozicijo. Jaz imam škodljivca Janše dovolj, ki vodi državo, ne pa tistih, ki sedijo v kotu.

Bravo in še enkrat bravo . So pa vsi našteti na vrvici starejših tovarišev . Oblast in večna oblast , tudi za ceno žrtev . Pa ta strategija ni od včeraj . G. Janša ni božanstvo , je pa daleč najbolj sposoben in dobronameren , že ga. Irglova je to povedala , ki ga pozna leta in leta .

Potrjujem gospe Irglove, Janez Janša je daleč najboljši vodja Slovenije, pa tako gospa Irgl kot jaz nimava nič s politiko in sva popolnoma objektivna in nepristranska.

Dajte to še malo objavljat, sploh ob obveznih maskah v celotnem prebivalstvu in vedno novih in novih rekordih okužb in smrti. Nekaj s to sliko ne štima, ne? Pa ne, da maske niso tako vsemogočne, kot trdijo?

Če so ti štirje pajaci od usatvnega loka, vse kar imamo, je bolje, da smo brez vlade.

Upam, da se ne bo nikoli več ponovil, da nam ti štirje pajaci vladajo.

V poštev ne pride nihče drug kot gospod Janez Janša. Če bi kdo drug vladal, bi bilo to nedemokratično.

Ne volim nikoli take prizadete stranke, kot je SDS.

Vidim, da te je sram povedati, katerega pajaca si volil ha-ha-haaa
Ostanejo ti samo štirje pajaci, zmaho, arjavec, pa cemrarjeva stranka.

Sem prepričan, da ni niti enega med njimi, da bi ponosno rekel, tega pa tega sem volil!

New Report

Close