Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Leljak popušil, Titova ulica ostaja

Leljak popušil, Titova ulica ostaja

Očitno s preimenovanjem ne bo nič (ali pač, če natančno beremo, samo še ne takoj), kakšna psihopatologija pa je v glavah oseb, ki želijo poimenovanje ulice po pravnomočno obsojenem teroristu, morilcu in pedofilu, je pa vprašanje za psihiatrično stroko.

https://www.24ur.com/novice/slovenija/titova-cesta-v-radencih-ostaja-titova.html

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

Hahaha, pravilno. Si že pogoltnilo pest tablet?

Hahaha, pravilno. Si že pogoltnilo pest tablet?
[/quote]

Jaz ne goltam, niti ne vzamem v usta ali roke, ti pa očitno to redno delaš. 🙂

Dokler imamo ulice, trge in podobno poimenovanje po komuističnih zločincih, ni mogoče govoriti o normalni demokratični državi.

Morda pa imajo rdeči paranoiki prav in bo dejansko nya stormtrupperna korakala po ulicah, in bomo imeli grims ulico. 😀

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

Jaz ne goltam, niti ne vzamem v usta ali roke, ti pa očitno to redno delaš. 🙂

Dokler imamo ulice, trge in podobno poimenovanje po komuističnih zločincih, ni mogoče govoriti o normalni demokratični državi.

Morda pa imajo rdeči paranoiki prav in bo dejansko nya stormtrupperna korakala po ulicah, in bomo imeli grims ulico. 😀
[/quote]

Še malo, ko pade sđs sekta, te priklopijo na aparate.

Še malo, ko pade sđs sekta, te priklopijo na aparate.
[/quote]

sds nikoli ni bila moja opcija, imajo precej premali volumen v jajcih (če si sposodim verz od Drilla).

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

Jaz ne goltam, niti ne vzamem v usta ali roke, ti pa očitno to redno delaš. 🙂

Dokler imamo ulice, trge in podobno poimenovanje po komuističnih zločincih, ni mogoče govoriti o normalni demokratični državi.

Morda pa imajo rdeči paranoiki prav in bo dejansko nya stormtrupperna korakala po ulicah, in bomo imeli grims ulico. 😀
[/quote]
Glede na to, da si sam priznal, da si topli bratec, očitno jemlješ v roke in usta nekaj drugega, potem pa še goltaš.:)))


Glede na to, da si sam priznal, da si topli bratec, očitno jemlješ v roke in usta nekaj drugega, potem pa še goltaš.:)))
[/quote]

Po tej logiki ni razloga, da ne bi kakšno ulico poimenovali po Adolfu Hitlerju. Ali Musoliniju itd….


Glede na to, da si sam priznal, da si topli bratec, očitno jemlješ v roke in usta nekaj drugega, potem pa še goltaš.:)))
[/quote]

No, v bistvu ti jemlješ tjakaj mojega in še goltaš, dokaz je že tvoj vzdevek , s katerim priznavaš, da te redno nabijam v rit. Včasih celo brez vazelina. Jutri imam čas in si te bom spet vzel. 🙂

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

No, v bistvu ti jemlješ tjakaj mojega in še goltaš, dokaz je že tvoj vzdevek , s katerim priznavaš, da te redno nabijam v rit. Včasih celo brez vazelina. Jutri imam čas in si te bom spet vzel. 🙂
[/quote]

Kako si lahko tako butast? A ne vidiš, da ti priznavaš, da si topli?

700 neuravnovešencev terorizira večino!

Če se proti Titovi cesti bori obsojeni goljuf in prevarant na županskem mestu, potem naenkrat Titova cesta izpade veliko bolje kot sicer.

Še v Italiji imajo Titove ulice, mi jih pa naj ne bi imeli?

Po poročanju Radia Slovenija v Italiji obstaja več ulic, ki nosijo ime nekdanjega jugoslovanskega predsednika. Poleg Parme imajo ulico s Titovim imenom v omenjeni pokrajini tudi v mestu Reggio Emilia ter krajih Campegine in Montecavolo. Ulice, ki so poimenovane po Titu, najdemo tudi v drugih italijanskih deželah, in sicer na Sardiniji, Siciliji ter v Kampanji in Kalabriji.

https://siol.net/novice/svet/titova-ulica-ostaja-del-italijanske-zibelke-parmezana-in-prsuta-503965

Tu pa cel seznam vseh poimenovanj ulic in trgov po Titu, po celem svetu:

https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_places_named_after_Josip_Broz_Tito#Streets_and_squares

Kako si lahko tako butast? A ne vidiš, da ti priznavaš, da si topli?
[/quote]

Pa saj sem napisal, da ga redno zabijam ritopikuletu v rit, tudi ti ga rad fašeš na tak način, torej?

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

Vprašanje, koliko jih je res po Pedobrozu, koliko pa recimo po Titu Santani. Možno pa, da so se namesto odškodnine za gorje, ki so ga fašisti povzročili v Jugoslaviji, zmenili, da bodo po tistemu attention whore debeluhu raje poimenovali nekaj ulic?

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

Vprašanje, koliko jih je res po Pedobrozu, koliko pa recimo po Titu Santani. Možno pa, da so se namesto odškodnine za gorje, ki so ga fašisti povzročili v Jugoslaviji, zmenili, da bodo po tistemu attention whore debeluhu raje poimenovali nekaj ulic?
[/quote]

Vsaj tri v Italiji se imenujejo “via Josip Broz Tito” ali “via Marescieallo Tito”

Malo zagrenjen deluješ.

Lahko vidimo to pravnomočno sodbo?

Vseeno mi je, kako se imenuje moja ulica!
A da se kdo spomni, da jo preimenuje, potem od njega pricakujem tudi kritje vseh stroskov v zvezi z menjavo dokumentov in se dnevnico za cas, ki ga bom prezivela na UE!

Ej, piku, let…… 👹
Prav je, da se Radenci ne pustijo enmu goljufu, da dela po svoje, mi je pa čudno, da so ga sploh izvolili za župana.

V to sama ne verjamem, kdor se v slo. bori proti koministicnem leglu sledi medijsla likvidacija. Saric je ustvaril Radence, Tito ga je likvidiral, da so jih lahko ukradli.


Tito je vsaj mrtev in ne dela nobene škode, za razliko od trenutne lopovske bande.

Lahko vidimo to pravnomočno sodbo?
[/quote]

Ja, v žepu jo nosim, lol. Zraven šoping centra v Mb imaš zapor oziroma njega ostanke, kjer je kumrovški pedo robijal nekaj časa.

Če te sodba res tako zanima, bi jo morali imeti tule -> http://www.arhivyu.gov.rs/active/sr-latin/home.html

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

Vseeno mi je, kako se imenuje moja ulica!
A da se kdo spomni, da jo preimenuje, potem od njega pricakujem tudi kritje vseh stroskov v zvezi z menjavo dokumentov in se dnevnico za cas, ki ga bom prezivela na UE!
[/quote]

Saj Leljak je nudil pokritje vseh stroškov s strani občine, pa se prebivalci Tito Strasse niso dali prepričati.

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

Čudno se zdi tudi meni…

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

New Report

Close