Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Razkrite laži RTV, varuh ČP ne bo nadziral dela policije na protestih, kot je poročala RTV!

Razkrite laži RTV, varuh ČP ne bo nadziral dela policije na protestih, kot je poročala RTV!

https://www.facebook.com/1491183201099829/posts/2612739305610874/

Potem imamo pa še obvezen prispevek, da plačujemo 2300 uslužnencev, ki trosijo laži in korono po Sloveniji?

Zanimivo, da o koroni v svojih vrstah niso tako glasni, kot so glasni z lažmi.

Včerajšnji odmevi so bili vrhunsko zavajanje in laž, očitno na RTV dozoreva spoznaje da je začela biti zadnja ura, zato gredo na vse ali nič, dobili bodo sicer nič, to sicer dobro vedo, ampak poizkušajo pa še vedno.

To so zadnji izdihljaji, sedaj so tudi najbolj slepi uspeli spregledati, delajo si samo medvedjo uslugo.

Je res tako težko objektivno poročati?

Žalostno, kako nizko je padlo naše novinarstvo, pred leti je bilo na res visokem nivoju, tole sedaj je pa čista polomija.

Uf, kakšna greznica, ali Tanja Strič oz, tisti, ki ji pišejo vprašanja, res misli, da so pred TV sami tepčki. No potem ji je lahko, samo ji povem, da je negledljiva. Kakšne grimase, kot bi na sejmu reklamirala nove torbice. Upam, da si kdaj zavrti svoje posnetke.Kakšno pačenje. Pa ali nimajo nobenega učitelja, ali tečaja nastopanja. Tako se sili biti všečna, da mi želodec obrača. O vsebini so pa že drugi povedali. Njihov program je le še za dementne.


Ko se pojavi na ekranu T. Starič, obvezno ugasnem, ker ni kredibilna. Bergant in Rosvita sta čisto nekaj drugega.


Ko se pojavi na ekranu T. Starič, obvezno ugasnem, ker ni kredibilna. Bergant in Rosvita sta čisto nekaj drugega.
[/quote]

Žalosti me, da je tako malo dobrih novinarjev ostalo.

Senzacionalizem ne spada na RTV, nepreverjene senzacionalistične novice so domena Slovenskih novic.

Ko bi vi vedeli, kako so ti novinarji ubogi? Pritiski, grožnje..
Nihče si več ne upa povedat in napisat izven okvirjev.
V Sloveniji ni več nobenega pravega novinarja, ki bi bil aktiven. Ti ko delajo, so pisci po nareku. Ali pa bodo lačni.

A to en kletar pod več nicki skače tukaj, al jih je več tako zblojenih, da se bodo zadušili z lastnimi besedami?

Stavim na enega kletarja.

ta dripec ni varuh človekovih pravic, ampak zlorabitelj človekovh pravic
Moja PRAVICA je, da mi država zagotavlja zdravje, zdravo življenje. PROTESTNIKI pa mi to pravico ne samo kratijo, ampak UNIČUJEJO !!
Varuh ČP bi moral preprečiti proteste, ker nimajo organizatorja, niso prijavljeni in ŠIRIJO KORONA VIRUS !! – smo ga zaradi hčere, ki je šla na te proteste, fasali v familiji

Kako, da si pustil svoji hčeri, da je šla na to maškarado?

Jaz bi ji v narmalnih razmerah pustil, da se malo zamisli nad seboj, v kakšni družbi je, ko bi protestirala.

V trenutnih razmerah pa je ne bi pustil, ker ne ogroža samo sebe, vendar celotno družino in predvsem mojega očeta in mamo, ki sta že starejša in v rizični skupini.

Ponovno ujeti na laži, pa to je že tragi-komedija, saj bi bilo res smešno, samo kaj, ko v žep pospravijo 150€ mojega denarja na leto, da lahko potem tako zavajajo in pišejo take nebuloze.

New Report

Close