Politični čvek

Kdo bo premier: Luka Mesec, Tanja Fajon ali Marjan Šarec

Default avatar
40+ bo dobil je napisal/a:
SDS matematika: 100 % - 50 % = 0. Podobno verjetno v Severni Koreji računajo.
Default avatar
Ravnokar sem prebrala, da je imela Fajonova raka ali nekaj, če je tako, pa naj kar gre za premierko, če smo lahko podprli Krisa, bomo tudi njo.
Default avatar
Fajon, ekstremna levičarka, ljubiteljica rdeče zvezde, migrantov zasluži 8600€ na mesec, zraven prejema še dnevnice v vrednosti 300€ na dan. Povrnejo se ji tudi potni stroški, poleg tega pa prejme še 4416€ mesečnega nadomestila za stroške pisarne v matični državi.
Default avatar
Škoda, da Matevž Krivic ni opcija izbire.
Default avatar
Od teh treh je primeren samo Šarec.

Mesec niti ne ve kaj je DDV
Fajonka pa sovraži Slovenijo vse kar je v EU delala je bilo za Albanijo in kako čim več migrantov spravit v EU in Slovenijo.

Kdo bo : Nov obraz
Default avatar
Če hočete migrante potem Tanja Fajon

Tudi Slovenci smo ekonomski migranti. Vedno smo bili in vedno bomo. In tako kot mi lahko pomembno prispevamo v tujemu okolju, tako lahko tudi migranti pomembno obogatijo našo družbo. Ob mednarodnem dnevu migrantov želim, da ostanemo moderna, odprta in tolerantna družba.
Default avatar
Princesa it Albanije je napisal/a:
Če je Fajonka princesa Albanije, kaj je potem Janša?

Slika
Default avatar
resnici v oči je napisal/a:
A Romana Tomc dobi kaj manj? Ker njej zaslužek ti pa ne gre v nos, se zdi...
_____________________________________________________________________________________________________________
V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...
Default avatar
Senza je napisal/a:
*njen
_____________________________________________________________________________________________________________
V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...
Default avatar
gagagaga je napisal/a:
Nič ne palamuti in imej iste standarde tudi za Janšo, če ona lobira za Albance, on za Kosovo.
Default avatar
Senza je napisal/a:
Tega jim v "kleti" niso sporočili. Naši še nimajo te sposobnosti, da bi tako kot Rusi, poslali v boj avtomatične spletne bote. Naše uboge sirote morajo lastnoročno pisat propagando in tipkajo po navodilih vrhovnih komandantov.
Default avatar
Senza je napisal/a:
Se mi ne zdi, da Romano Tomc pušajo za premierko
Default avatar
resnici v oči je napisal/a:
Moj komentar se nanaša na očitek Fajonovi glede prihodkov. In ti naj bi bili za enake funkcije enaki, zato me zanima, zakaj očitki zgolj na račun T. F., ostalih evropskih poslancev in poslank pa nihče ne omeni...
Default avatar
Senza je napisal/a:
Tomc naj bi bila manj škodljiva za Slovenijo.
Ni je bolj trajne stvari, kot so začasne rešitve.
Default avatar
wd40 je napisal/a:
Bo delala za ljudi, tako kot trdi, da počne to zdajšnja...
Default avatar
Senza je napisal/a:
Vsi delajo samo zase. Gre samo za to kakšno škodo spotoma naredijo tistim, ki naj bi jim služili.
Jaz kakšne večje razlike ne vidim.
Ni je bolj trajne stvari, kot so začasne rešitve.
Default avatar
Albanska princesa raznaša virus po Ljubljani

Default avatar
Boljš izbira bi bila Jaka Racman, Miki Miška ali Pepe.....
Default avatar
Princesa it Albanije je napisal/a:
Ne si zmisljevat, tolerantna druzba do cesa, koga, brezposelnih kriminalcev in nasilnezev?
Default avatar
Felina 2 je napisal/a:
Slika