Politični čvek

Kdo bo premier: Luka Mesec, Tanja Fajon ali Marjan Šarec

Default avatar
Fajon mi ni ok. zaradi migrantov in Kosova, Šarec je pač odpovedal z odstopom, tako, da mu ne bi več dal šanse, saj je izpadel zelen v poliitiki in ni skontal mutne posle jajata in počivalška in prodanega Desusa s Pivčevo. Naivno je verjel v nove volitve z odstopom.
L. Novak bi bila taprava, če pa ona ne bi hotela, pa Bratovškova, ne vleče jo v levo, v desno pa tud ne dokler jaja tam kraljuje, je glih prav na sredini.
Kilometrine ima dosti, kiksi iz preteklosti se lahko zbrišejo, če se jajatu vse sranje briše, ki ga dela vsa leta, se lahko tud njej blamaža z angleščino.
Default avatar
Na levi je napisal/a:
A vse to ti je povedala Nataša?...ojej
Default avatar
Popay je napisal/a:
Ah, če bi bila samo angleščina problem.
Hitro pozabljate, volivci, saj zato pa lahko eni in isti že desetletja vedrijo na stolčkih.
Glup narod.
Default avatar
Meni bi bila najbolj ok LJudmila Novak. Razumna in pametna.
Default avatar
Naiven Mesečnik? Njega vsakdo okoli prsta zasuka. Fajonka? Še ena, ki nima s stika z realnostjo, nobenga načrta, populistična, sicer olepšana retorika, ki pa kaže, da ni nič drugačna kakor Šarčevi zajčevi dvotipi. Šarec je na nivoju kmečkeg Trumpa, samo rtvšola mu je zgladila retoriko, v bistvu pa spet prazen in brez načrta za naslednjih 30 let.

Evo, JJ pa je te dni dokazal, da je izkoristil in napihnil Korono krizo, da se je usidral na prestol in ne zaradi altruistične skrbi do "Domovine".

V Sloveniji nimamo državnikov, ampak navadne kmetavzarske dolgoprstne oportuniste in dokler ne uredijo zakonodajo in sankcionirajo korupcijo v svojih vrstah, sploh ni važno kdo je na prestolu, pa če se še 10x zarotirajo in prebarvajo, preimenujejo.

Čeferin se mi zdi zanimiv kandidat, zaradi tega, ker ima denar, ugled in je tako tak tip osebe, ki nikomur nima kaj za dokazat, s takimi pa je težko manipulirat.
Default avatar
Gor je en predlagal sodelovanje Novakove Ljudmile in Bratuškove Alenke - ja, s tem bi se tudi sama strinjala in podpišem takoj. Bi znali zelo dobro sodelovat in pametno zadeve čez peljat.

Sam kaj, ko Ljudmile v naši politiki ne marajo več, Bratuškova pa se druži z napačnimi ljudmi...

Čeferin - a, dajte no, pa kaj on ve o politiki... mi rabimo nekoga, ki ve, zakaj se gre in bo lahko takoj začel delat.
Default avatar
Seveda Janez Janša, edini primeren.

Še najmanj si želim neplodne Tanje. Mesec do parlamenta ni imel dneva delovne dobe, čisti teoretik, Šarec pa je tako kopija burkeža Damjana Murkota. Še Murkec bi bil boljši.
Sploh pa, če kdo omeni kobilo Bratušek, pa takoj dobim alergijo.

Če sem iskrena, komaj čakam volitev, da volim Janšo.
Default avatar
ona pa res je napisal/a:
Najbolj bi bilo vse zamenjat, ali najti neko tehnično vlado brez jajata ampak, če jajo in jelinčič bluzita lahko že 30 let v parlamentu, zakaj ne bi ona dobila še ene šanse, od teh, ki so na sceni.. V zadnjih njenih komentarjih nastale politične situacije je bila na nivoju izkušenega politika.
Seveda pa, najboljše so nove volitve ampak kako priti do njih, ko jajata drži pokonci stranka SMC, ki je praktično ni več na politični sceni glih zarad tega, ker se je počivašek spajdašil z njim.
No in tah volitvah bi/bo jaja normalno (v bistvu pa nenormalno) spet kandidiral... Vprašanje novinarjev bi moralo bit jasno...
Sodelovanje z J.Janšo, Da ali NE, če se zgodi recimo zamenjava predsednika v vaši stranki in vas nekdo zamenja v naslednjem štiriletnem mandatu!?
Pol bi treba pa zelo zelo pozorno poslušat, kaj bi rekel predstavnik določene stranke. , tistim, ki bi volili to stranko.
To bi bila realna slika politične scene v Slo. in seveda čim večja udeležba volilcev, ker s(d)s zmagije takrat, ko je udeležba med 50 in največ 60%.
Default avatar
Jaz volim Fajonovo 100 %
Default avatar
Novakova, pa Bratuškova? Prva je stara zastarela pokroviteljska klerikalka, brez hrbtenice in kimajoča cerkvenim lobijem, ki ni imela integritete, da bi se jasno postavila Janši po robu, ampak je kar lepo stopicala v njegovem zavertrju, dokler je imela ugodnosti. Potem pa vsa užaljena, ker jo je mamin sinko Tonin izgral.

Bratuškova pa sicer manj stara, ampak še vedno navadna komolčarska oportuniska, ki je poskušala izkoristiti položaj premierke (po padcu vlade), da bi se ustoličila kot EU komisarka.

Mi rabimo vizionarje in operativce. Torej mlade, ne pa stare od partije blagoslovljene fosile.
Default avatar
Tisti/a, ki bo zbral najmanj 46 glasov podpore izvoljenih poslancev.
Vsi zgoraj omenjeni imajo to možnost.
Default avatar
Ni mi všeč nobena stranka, ampak ti mediji nam res stalno forsirajo "leve" stranke in nove nesposobneže.
Zdaj forsirajo Fajon, prej so Šarca, še prej Cerarja ...
Default avatar
Če spremljate svetovne razmere, veste, da k čemu teži večina ljudi. Novi premier bo Janez Janša - ostal bo v tem mandatu do konca in bo v naslednji vladi tudi. Ponovno.
Default avatar
Noben Šarec je bil pa je odstopil Janša bo še naprej vlada dela dobro....
Default avatar
SDS bo dobila med 40 in 50 %, torej za vas levake ne bo ostalo nič.
Ratzultati izpred 14 dni, danes ima vsaj 5-8% več.

Slika
Default avatar
nthgmzg je napisal/a:
Ja, v Polju bosta skupaj, bo ostal tvoj vladar. 😁
Default avatar
5 procentov je napisal/a:
Kaj si reko tebi je Ceferin okej?? Ki je resil Jankovica pred 45 mio vrnitve v drzavni proracun in nas s tem za tolko okradel! Psihopat!
Default avatar
jaz nom je napisal/a:
Si Albanc? Sem pravkar gledala posnetek, kako Fajonka prosi Albance, naj volijo zanjo (takrat, ko so bile volitve)
Default avatar
viharni jezdec je napisal/a:
Nič v Polju, kar na glavnem parketu.
Default avatar
40+ bo dobil je napisal/a:
Ja, če bi jih še manj vprašali kot 319 in vse iz SDS, bi kazalo na 100 % podporo.