Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Marjan Šarec: " Dokler so protestniki na trgu, se proslave ob dnevu državnosti NE BOM udeležil!"

Marjan Šarec: " Dokler so protestniki na trgu, se proslave ob dnevu državnosti NE BOM udeležil!"

Prvak največje opozicijske stranke LMŠ in bivši premier Marjan Šarec je danes napovedal, da se sredine državne proslave ob dnevu državnosti ne bo udeležil.

Kot je pojasnil, bi se bilo nedopustno udeležiti proslave, ko del prebivalcev tedensko protestira.

Se še komu zdi, da je to obnašanje malo otročje?

On pravzaprav roti protestnike, da se umaknejo s trga.
Da se bo lahko udeležil proslave. Fanta je strah.

Meni se zdi več kot malo otročje. Vse politike bi bilo treba poslat nazaj v vrtec.

nova
Uredništvo priporoča

le koga ne bi bilo strah potomcev črne roke???

Jah, pol pa nič ane. Sicer pa se mi kakršenkoli nastop vaškega komedijanta ne bi zdela ravno posrečena izbira; navsezadnje gre le za proslavo državnosti in ne za neko lokalno gasilsko veselico. Naj kar lepo doma ostane in peče krofe.

Na otročji način. ko je on vodil vlado so tudi protestirali ljudje druge opcije, pa je bil vseeno na proslavi. Tak da taki izgovori so butasti in bebavi.

Če ne bo prišel, pa ne bo. Tak je to pri serpentinšku.

Na evo, pa je spet pobral svoje lego kocke in šel v kot mulo kuhat. :-)))

Nihče ga ne bo pogrešal…

Ko bi se vsi zgledovali po njem.

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain


Potem je on idealen politik. 🙂

ker, da objavljaš (resen medij, ne MON ☺) , kaj bleje nek luzer … moraš biti pa hudo moten

Kar nazaj ga vzemite v vaše mesto!

Pri igri z Janšo je kar sam stopil na svojo potičko, zdaj se pa noče več igrat.
Pa lopatko in ajmerček bo tudi vzel s seboj domov v Šmarco, tako da veste.

Kar nazaj ga vzemite v vaše mesto!
[/quote]
Šmarca ni mesto, niti ni naše.

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

Pri meni je zgubil točke, ker se gre prepucavat v istem stilu z jajotom , ko je jasno, da svetovni prvak v manipulacijah jajo, kroge dela okrog njega. Če se spustiš na bedakov nivo, te premaga z izkušnjami, to ja vsak ve.
Ne rabmo še enga jajota, še tega se ne mormo znebit.


J.J. je pač kar je – že od kar vemo za njega.
Šarči pa pi.zdi, ker je sam popusil in odstopil … ccc to pa res ni zasluga od J.J.
btw: ko J.J. imenuješ “jajo” – kaj meniš kaj vzbudiš pri njem in njegovih volilcih? Da mene kdo poniževalno kliče, jih dobi s kijem za bejzbol po tintari, ženske pa še tak kij v pi-zdo.
Nekako je treba poniževalcem povedati, da so prešli mejo.


J.J. je pač kar je – že od kar vemo za njega.
Šarči pa pi.zdi, ker je sam popusil in odstopil … ccc to pa res ni zasluga od J.J.
btw: ko J.J. imenuješ “jajo” – kaj meniš kaj vzbudiš pri njem in njegovih volilcih? Da mene kdo poniževalno kliče, jih dobi s kijem za bejzbol po tintari, ženske pa še tak kij v pi-zdo.
Nekako je treba poniževalcem povedati, da so prešli mejo.
[/quote]

jajo si je sam priboril vzdevek, ker ga nihče ne spoštuje. In spoštovanja z grožnjo z kijem ne boš priboril. In mnogi so mišljenja da je jajo še predobro zanj.

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain


J.J. je pač kar je – že od kar vemo za njega.
Šarči pa pi.zdi, ker je sam popusil in odstopil … ccc to pa res ni zasluga od J.J.
btw: ko J.J. imenuješ “jajo” – kaj meniš kaj vzbudiš pri njem in njegovih volilcih? Da mene kdo poniževalno kliče, jih dobi s kijem za bejzbol po tintari, ženske pa še tak kij v pi-zdo.
Nekako je treba poniževalcem povedati, da so prešli mejo.
[/quote]

Imaš tudi ti eno mesto za kij zabit, nč se bat primitivc.

Ha ha, peče krofe. S takimi ultra dokltorji twiteraši je čudn vsak, ki bo na tej proslavi.

jajo si je sam priboril vzdevek, ker ga nihče ne spoštuje. In spoštovanja z grožnjo z kijem ne boš priboril. In mnogi so mišljenja da je jajo še predobro zanj.
[/quote]
nick so mu dodelili totalni idijoti (si med njimi!!): J.J. v obeh imenih in priimku nima črke “O” ☺ btw: 23{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} volilcev ga spoštuje … in je po {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} daleč pred naslednim ☺ – pa ga ne volim – spoštujem sodržavljane, ki ga volijo !!
pri meni pa ne gre za spoštovanje ampak za to, česar ne prenesem in imam pravico braniti svoj prav ☺


nick so mu dodelili totalni idijoti (si med njimi!!): J.J. v obeh imenih in priimku nima črke “O” ☺ btw: 23{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} volilcev ga spoštuje … in je po {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} daleč pred naslednim ☺ – pa ga ne volim – spoštujem sodržavljane, ki ga volijo !!
pri meni pa ne gre za spoštovanje ampak za to, česar ne prenesem in imam pravico braniti svoj prav ☺
[/quote]
Evo in kdo ti dovoli klicat vse ostale z idijoti? A vidiš, kreten, če ne gre, ne gre. mimogrede ko boš začel, budalo, opletat z kijem, pazi da ga ne boš,tepec, domov,nesel v riti. Bedak.
:-DDDD
Evo tako to gre:-D In kaj zakaj gre tebi, ostalim ni nujno pomembno. Moje mnenje pa je, da dokler folk ne začne zbirat bencin za politike, je še upanje. Spoštovanje so si pa že zdavnaj zapravili. Folk je sprevidel da so samo gnoj. In če bodo hoteli dosečt kaj spoštovanja jih čaka mnogo dela. Sploh tile tepci, ki drugega kot grozit in drekat ne znajo.

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

Pa Sarec res misli, da se bo kdo sekiral, ce ga ne bo. Dejansko se vede kot petletnik. Tip mi je od nekdaj bebav s tistimi skeci…ko je stopil v politiko pa je mislil, da ga bo kdo sploh resno jemal!? Pa ta njegov nestrpen cinizem…mah skoda besed…je pa zalostno videt, da obstaja folk ki kupi neinteligentne fore in ga celo voli…

Tole proslavo bo ignoriralo cel kup ljudi, ne samo Šarec. Pač tako, kot je Janša ignoriral proslave v tistih letih, ko ni bil on na ablasti. Sploh ne vem, zakaj se janša in janševci toliko sekirate. Pač se drugi ravnajo po vaših vzorih. Saj to menda že ves čas hočete, a ne.

Šarec je omogočil Janši, da je sploh lahko sestavil vlado in to samo zato, ker je hotel ostalim strankam pobrati volilce, da bi mel sam 30+ sedežev v parlamentu in absolutno oblast, vendar se je močno uštel.

Sedaj tega ne more preboleti in se obnaša kot petletnik, kateremu nekdo ukrade liziko.

S takim obnašanjem si bo zapravil še volitve 2022 (ali prej) in bo kmalu odpadel, SD pa mu lepo pobira volilce.

New Report

Close