Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Antidesničarji, povejte mi, zakaj hočete spet levico, če pa z njo do sedaj ni bilo nič?!

Antidesničarji, povejte mi, zakaj hočete spet levico, če pa z njo do sedaj ni bilo nič?!

Resno, zakaj?
Pa ne nabijat fliskul, konkretne alineje in argumente dajte.

Neoliberalizem ni levičastvo. Sam’ tolk.

Kdo hoče spet levico? Samo vi opranomožganski desničarji mislite, da hočemo levico, če protestiramo proti vladi.

Hočemo vlado brez korupcij in basanja v lastne žepe. Ker pa to ni mogoče, naj bo tehnična vlada. Hočemo spremembe! Ker ti vidiš samo desno desno desno… to ne pomeni, da smo ostali usmerjeni v levo. Mi vemo, da je oboje golazen.

nova
Uredništvo priporoča

Ker ljudje volijo manjše zlo. V bistvu pa izbirajo med utopitvijo in razčetverjenjem. Izbira v trpljenju, posledice so pa enake.

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

Če ta vlada pade in ne bo izvoljena še enkrat, bo naslednja vlada levičarska. To je menda vsakemu jasno. Ne razumem pa ravno dobro zakaj bi si kdo (razen kulturnikov in socialcev) levičarsko vlado želel.

-Ker smo mi zmagali vojno.
-ker smo ta belih premalo pobili pa so spet prišli na oblast.
-Ker delu pripada čast in oblast !
– Ker so socialno čuteči in imajo posluh za težave malega človeka.
– Ker ne bomo dovolili da spet pride cerkev na oblast.
– ker imamo edini dolgoletno tradicijo vladanja, ostali se sicer nekaj učijo ampak to ni to.
– Ker samo mi znamo gospodariti z državnim premoženjem.
-Ker nam desničarji umetnikom ne bodo dali dovoljšne finančne podpore za ustvarjanje-
-Ker so desničarji proti priseljevanju drugih ljudstev v boljše življenje
-Ker desničarji ne marajo multikulturnosti.
– Ker ne marajo teorije spola in LGBT skupnosti.
– ker so fašistoidni
-Ker so proti zeleni naravi !
– ker ne dovoljujejo legalizacije drog.
-Ker ne znajo pravilno razporejati denarja iz proračuna.
– Ker zagovarjajo neka varčevanja , mi pa vemo da se da s krediti lepo živeti, poglejmo Jugoslavijo, vsi smo vse imeli, plačali pa zaradi inflacije nismo kaj dosti.
-Pa še je tega

Zakaj bi si pa kdo (razen pobožnjakarjev) želel desničarsko?

Ker je neprimerno bolj operativna, v včerajšnjih odmevih je Pribac, pa vemo kakšen levak je jasno in glasno povedal da se je vlada s korono odlično spoprijela in zmagala, predstavljaj si katerokoli drugo vlado v taki situaciji ko si vržen v izredne razmere že prvi dan, stoti dan je bil včeraj, tudi to je povdaril Pribac, 100 dni je zgodilo pa se je toliko stvari da ima človek občutek da je pol mandata.


ker se je “odlično spopadla s korono”, je to dobra vlada. Hahahahhaha, ne me smejat. To je zdaj imperativ?

Kaksni antidesnicarji. Hocemo samo tega psihopata dol vrect. Seveda pa potem ne novega gor dat.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Marko, in kaj boste potem?
koga boste potem namestili?

In zakaj ni bilo protestov tudi prej, ob vseh nestetih aferah, krivicah, nedokoncanih projektih in izgubljenih milijonih zadnjih 10 let?


ker se je “odlično spopadla s korono”, je to dobra vlada. Hahahahhaha, ne me smejat. To je zdaj imperativ?
[/quote]

Pa ja ne trdiš da Pribac nima pojma, je morda janšist, latentni janšist?

Kaksni antidesnicarji. Hocemo samo tega psihopata dol vrect. Seveda pa potem ne novega gor dat.
[/quote]
koga pa bi dal na oblast, morda satanistko ?

zakaj bi človek sovražil takoimenovane desničarje…., normalen človek nima sovraštva v sebi, desničarji so čist ok., dokler nepokažejo svojo agresivno naturo, to so večinoma privatniki, ki služijo s svojim znanjem in rokami, ni pa ok. stranka s(d)s in njihov Fürer.
Pazi to, jaja, grims, gorenjak, mahnič.., pa to ti še tako okusen sočen žar pokvari ob prekrasnem dnevu in vremenu, ko jih vidiš ali slišiš, skratka neprebavljivo v vseh pogledih..

Hja, ja…Šarec je bil vsaj pošten….zakaj pa je odstopil, ve vsak otrok; ker ni mogel naprej plavat z morskimi psi.

Ejjj, čaaaki mal. A češ rečt da je firer naci?
https://www.youtube.com/watch?v=zvgZtdmyKlI

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

Tole si res mimo usekal. Ce je kdo agresiven, je to levica. Ker kakor se pa njeni predstavniki obnasajo v zadnjem casu, je pa to prav bolano. Kot da jih je nekaj obsedlo. Jaz jih ravno zaradi tega obnasanja vsak dan bolj preziram.

Njihova baza ne bo več dobila transferjev, ne bo več posedanja in modrovanja, bo treba dvigniti leno debelo rit in malo pobrskati za hrano, dela tako niso sposobni.

Hja, ja…Šarec je bil vsaj pošten….zakaj pa je odstopil, ve vsak otrok; ker ni mogel naprej plavat z morskimi psi.
[/quote]

Ja res, blazen postenjakar … kar angelski sij mu visi nad glavo

Ker hočemo vlado naravnano v zahodno Evropo ne Madžarsko in njene kompanjone. In LMŠ niso bli levičarji btw. Levica ima 7-8{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}

dej speeezdi, samo provociraš tukaj, zanima te kooorac

Ejjj, čaaaki mal. A češ rečt da je firer naci?
https://www.youtube.com/watch?v=zvgZtdmyKlI
[/quote]

hehe, dobra, ma ne, on ni naci, on je komunist..

Zanima mee
20 Jun 2020 11:34

Popay je napisal/a: ↑

Tole si res mimo usekal. Ce je kdo agresiven, je to levica. Ker kakor se pa njeni predstavniki obnasajo v zadnjem casu, je pa to prav bolano. Kot da jih je nekaj obsedlo. Jaz jih ravno zaradi tega obnasanja vsak dan bolj preziram.

jst ne vidim njihove nobene agresivnosti.., če je to kar vidim agresivno pa hvala bogu da je agresivna, to je pač odgovor na s(d)s agresivnost, diktaturo sredi civilizirane Evrope.., napad na rtv, pop, a kanal, delo, dnevnik, pevca magnifica, kaj morejo ljudje zdej samo kimat, po tvoje… smo pa videli dosti več agresivnega obnašanje s(d)s poslancev, ko so bili v opoziciji v teh letih.. Pa tako mimo grede, se mi prosto jebe za levico, sm normalnega politika bi rad vidil na kot predstavnika Slovenije pred svetom, kar pa jaja in borči ziher nista..

hehe, dobra, ma ne, on ni naci, on je komunist..

Zanima mee
20 Jun 2020 11:34

Popay je napisal/a: ↑

Tole si res mimo usekal. Ce je kdo agresiven, je to levica. Ker kakor se pa njeni predstavniki obnasajo v zadnjem casu, je pa to prav bolano. Kot da jih je nekaj obsedlo. Jaz jih ravno zaradi tega obnasanja vsak dan bolj preziram.

jst ne vidim njihove nobene agresivnosti.., če je to kar vidim agresivno pa hvala bogu da je agresivna, to je pač odgovor na s(d)s agresivnost, diktaturo sredi civilizirane Evrope.., napad na rtv, pop, a kanal, delo, dnevnik, pevca magnifica, kaj morejo ljudje zdej samo kimat, po tvoje… smo pa videli dosti več agresivnega obnašanje s(d)s poslancev, ko so bili v opoziciji v teh letih.. Pa tako mimo grede, se mi prosto jebe za levico, sm normalnega politika bi rad vidil na kot predstavnika Slovenije pred svetom, kar pa jaja in borči ziher nista..
[/quote]
Popajče, kaj pa babe, nič več lezenja v rit, samo politika še?😁 Si tisto Šifrerjevo poješ, “je toliko ura, da mehka je cura” ali nekaj podobnega?😁 Še malo pa boš dober za šiptarja, belo polutko na lubenico, pa si kompleten.😁

Dokler so ukrepi sredinski in napredni, meni dol visi na kateri strani je kdo.
Edin za jajota misim, da je psihopat in upam, da ga bo desnica sama pospravila

New Report

Close