Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Janševiki hodijo po hišah zbirat podpise v podporo vladi

Janševiki hodijo po hišah zbirat podpise v podporo vladi

Dobra taktika. Medtem ko nasprotniki protestirajo, janševiki hodijo po hišah zbirat podpise v podporo vladi. Na vasi, seveda. Sem aktivista ven vrgla iz hiše. Bedak.

Kdo je Banda in kdo Bedak?

Mene samo skrbi, da ne dobiš kakšne oznake na seznamih.
Tudi tega so sposobni. Popis “naših” in “izdajalcev”.

nova
Uredništvo priporoča

Nihče ne hodi po hišah, je pa že množica podpisov zbrana na spletu. Kdo pa ne bi bil hvaležen taki vladi???

Kakšni levaki ali bedaki.

Hvaležen za kaj že? Da so v službi naroda, obnašajo se pa kot da je narod tam zaradi njih?

Zbirajo podpise podpore kateri vladi?

Komikovi? Kobilini? Cmerarjevi? Boratovi?


ti imaš pa hude privide in nedojemanje ☺
To so bili protestniki proti JJ vladi. S 100.000 podpisi pravijo, da lahko vržejo JJ vlado ☺

Če so tako prepričano v svojo podporo, jih ne bi smelo biti strah. Takoj bi zahtevali volitve.

Tako pa vejo, da so še svoje stalne privržence začeli izgubljati.

Je njihova praksa hodit takole, so tudi pred volitvami, je npr prisel v blok,pozvonil , prepriceval, kako je jansek oh in sploh, naj volijo zanj in podobno? Zato rabijo denar? A ne?


ti imaš pa hude privide in nedojemanje ☺
To so bili protestniki proti JJ vladi. S 100.000 podpisi pravijo, da lahko vržejo JJ vlado ☺
[/quote]

Vaš link
Vaš link

Fehtajo podpise in keš.
Vaš link

Niso. Imaš pa ti paranoidno shizofrenijo. Poglej, da ni Janša pod posteljo, haha.

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.


Ne pripisuj tistega, kar so sposobni tvoji, pripisat komu drugemu!
Levemu se je še slabše zamerit!

Niso. Imaš pa ti paranoidno shizofrenijo. Poglej, da ni Janša pod posteljo, haha.
[/quote]

Bo že res, zadnje čase se še konzerve ne upam odpret, da kaj ne twitne ven 😈


Ne pripisuj tistega, kar so sposobni tvoji, pripisat komu drugemu!
Levemu se je še slabše zamerit!
[/quote]

Kdo so moji? Naštej .

Samo na tak nacin so sposobni do oblasti priti inali z zahrbtnim dogovarjanjem o novi koaliciji.

najbolj gnilo pa je, ko ti v cerkvi župnik govori, kako je novi odrešenik prav janžek :)))

[img]http://web.vecer.com/portali/podatki/2009/12/21/slike/online_081633-300.jpg[/img]

Uuuuuu, kakšen ekstremist! Vem, od svojih se učiš.

Uuuuuu, kakšen ekstremist! Vem, od svojih se učiš.
[/quote]

Keri so to “moji”? Da slišmo, ker jaz ne vem.

Kdo so moji? Naštej .
[/quote]
Replika nagačenega Lenina na moskovskem Rdečem trgu


Replika nagačenega Lenina na moskovskem Rdečem trgu
[/quote]

Eh. Sem mislila, da znaš kaj pametnega spraviti skupaj.

najbolj gnilo pa je, ko ti v cerkvi župnik govori, kako je novi odrešenik prav janžek :)))
[/quote]
Lepo, da hodiš k sveti maši!

Eh. Sem mislila, da znaš kaj pametnega spraviti skupaj.
[/quote]
Prekosim te v poznavanju socializma!


Motiš se. Je tole desničarstvo: Nationalsozialistische Deutsche Arbeiterpartei?

New Report

Close