Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Janez Janša je marsikomu nalil čistega vina s svojo objavo na twitterju:

Janez Janša je marsikomu nalil čistega vina s svojo objavo na twitterju:

https://twitter.com/JJansaSDS/status/1234171542625554432?s=20

https://twitter.com/JJansaSDS/status/1234535580643610625?s=20

Res odličen zapis, ki da človeku misliti.

Hahahaha!!!
Vse se mu vrača pod nos!
Kar je sejal, to bo zdaj žel, zlobec črni!!!

Pa na Depalo vas naj se spomni, hahaha! Kako ga še vedno žuli, da so ga takrat zalotili in ga brcnili v rit!!! Večna travma bivšega Titovega pionirja in današnjega Orbanovega ritolizca!!!
KONEC JANŠISTIČNEMU ZLU!!!!

Hahahaha!!!
Vse se mu vrača pod nos!
Kar je sejal, to bo zdaj žel, zlobec črni!!!

Pa na Depalo vas naj se spomni, hahaha! Kako ga še vedno žuli, da so ga takrat zalotili in ga brcnili v rit!!! Večna travma bivšega Titovega pionirja in današnjega Orbanovega ritolizca!!!
KONEC JANŠISTIČNEMU ZLU!!!!
[/quote]

Točno tako.
Pa upam,da bodo tudi to temo prestavili na Politični čvek.
Ne da se mi tu skoz brat od jajota.Ste že dosadni z njim.

nova
Uredništvo priporoča

paa, nobenemu ni prijetno, ko sliši, da nekdo kriči njegovo ime tako kot ga je ta model ampak kaj je to, proti tistemu kar se piše na nora24tv, zanemarljivo, tisti, ki pišejo tako tud govorijo, kričijo, kdo pa stoji za tistim medijem se pa ve…
Mogoče se na levi strani najde ene par takih upaljenih posameznikov, na desni strani je takuh večina…

Spet se zbujajo morilci iz leta 45

Hahahaha!!!
Vse se mu vrača pod nos!
Kar je sejal, to bo zdaj žel, zlobec črni!!!

Pa na Depalo vas naj se spomni, hahaha! Kako ga še vedno žuli, da so ga takrat zalotili in ga brcnili v rit!!! Večna travma bivšega Titovega pionirja in današnjega Orbanovega ritolizca!!!
KONEC JANŠISTIČNEMU ZLU!!!!
[/quote]
A je zate to janšistično zlo, če boš moral končno enkrat začet pošteno delat?

Samo naj uvede obvezna javna dela za vse zmožne prejemnike socialne pomoči in ga volim na naslednjih volitvah.

Samo naj uvede obvezna javna dela za vse zmožne prejemnike socialne pomoči in ga volim na naslednjih volitvah.
[/quote]


A je zate to janšistično zlo, če boš moral končno enkrat začet pošteno delat?
[/quote]
So se že oglasile “delovne” monklje!
V sosednji temi o najemninah stanovanj se pa kurči, kako ima 3 stanovanja, ki jih oddaja, baba gnila! Živi od tatvine, ki se ji reče najemnina, tlele se pa pizdaka, kako bi ona vse “lenuharje” sterala delat! Nihče ne bo šel delat za tvojo debelo rit! NIČ PREJ, DOKLER VAM NE UKINEJO NEZASLUŽENO LOPOVSKO RENTNIŠTVO!!

SMRT JANŠIZMU!!!


A je zate to janšistično zlo, če boš moral končno enkrat začet pošteno delat?
[/quote]

A si ti sploh kdaj kaj delal/a?
Janša in njegova kamarila do danes ni oddelala enega poštenega delovnega dneva, poštene državljane bi pa oni in ti gonili delat??
Svaljkajo se po parlamentu, od njih ni nič, mi bi pa morali delati še več?
Ko bodo oni pokazali kakšne otipljive rezultate svojega dela, mi smo svoje rezultate že pokazali.
Pa da me ne boš napadal/a, da sem levičarka, nisem.


So se že oglasile “delovne” monklje!
V sosednji temi o najemninah stanovanj se pa kurči, kako ima 3 stanovanja, ki jih oddaja, baba gnila! Živi od tatvine, ki se ji reče najemnina, tlele se pa pizdaka, kako bi ona vse “lenuharje” sterala delat! Nihče ne bo šel delat za tvojo debelo rit! NIČ PREJ, DOKLER VAM NE UKINEJO NEZASLUŽENO LOPOVSKO RENTNIŠTVO!!

SMRT JANŠIZMU!!!
[/quote]

Hehe, kaj boš pa zdaj, ko ti bo Janša vzel borčevsko penzijo katero dobivaš po svojih prednikih? Papa proračunski privilegiji.

A si ti sploh kdaj kaj delal/a?
Janša in njegova kamarila do danes ni oddelala enega poštenega delovnega dneva, poštene državljane bi pa oni in ti gonili delat??
Svaljkajo se po parlamentu, od njih ni nič, mi bi pa morali delati še več?
Ko bodo oni pokazali kakšne otipljive rezultate svojega dela, mi smo svoje rezultate že pokazali.
Pa da me ne boš napadal/a, da sem levičarka, nisem.
[/quote]
Kaj se pa toliko sekiraš pol? 75 let so na vladi rdečkarji.


Kaj se pa toliko sekiraš pol? 75 let so na vladi rdečkarji.
[/quote]

Že zaradi korita je dobro, da se vsaj na vsakih 8 let zamenjajo jedci, da se malo počisti in padejo okostnjaki iz omar, pri nas pa se že 12 let niso zamenjali jedci, je bil že skrajni čas, da se ga malo počisti.


Kaj se pa toliko sekiraš pol? 75 let so na vladi rdečkarji.
[/quote]

A niste primitivci leta 1991 zlomili komunizem in pregnali rdečkarje?

… ta bele morilce? ki so vsa 4 leta vojne izdajali in pobijali nasproti misleče? Ja, res se zbujate in odločno preveč vas je!

A niste primitivci leta 1991 zlomili komunizem in pregnali rdečkarje?
[/quote]

Kot vidiš ne.
“Primitivci” smo se komunizma odrekli z demokratičnimi volitvami, vi “ta napredni” ste po vojni prišli na oblast pa tako, da ste svoje nasprotnike v jame metali.

… ta bele morilce? ki so vsa 4 leta vojne izdajali in pobijali nasproti misleče? Ja, res se zbujate in odločno preveč vas je!
[/quote]
A se ti ne zdi čudno, da je nas “izdajalcev” več kot vas “poštenjakarjev”, pa čeprav ste “poštenjakarji” vse slovenske jame napolnili z “izdajalskimi” trupli.

Hehe, kaj boš pa zdaj, ko ti bo Janša vzel borčevsko penzijo katero dobivaš po svojih prednikih? Papa proračunski privilegiji.
[/quote]

Ne pozabi da JJ že celo življenje živi od proračunskih privilegijev

Kiri butci…. :/

Kot vidiš ne.
“Primitivci” smo se komunizma odrekli z demokratičnimi volitvami, vi “ta napredni” ste po vojni prišli na oblast pa tako, da ste svoje nasprotnike v jame metali.
[/quote]

In kako si se ti lahko izogibal jami vseh teh 75 let? Nekam preveč korajžno ropotaš, glede na to, da si še vedno v komunizmu. Se obnašaš, kot da bi bili tvoji beli mesarji na oblasti. A ti je Kučan zrihtal imuniteto, da se tako napihuješ sredi rdeče Slovenije? Si kakšen tajni sodelavec udbomafije?

Tokrat ima popolnoma prav in tudi povedal je na ok način.

Točno tako.
Pa upam,da bodo tudi to temo prestavili na Politični čvek.
Ne da se mi tu skoz brat od jajota.Ste že dosadni z njim.
[/quote]

To sodi na Politični čvek. Komu se da cele dneve brat o Janši. Kogar zanima, bo šel tja (tja take politične teme sodijo) in si bo vse prebral in komentiral po želji.


Kaj se pa toliko sekiraš pol? 75 let so na vladi rdečkarji.
[/quote]

Jaz se sekiram?
Pol ne toliko, kot ti!
Nisi odgovoril: si kdaj sploh kaj delal, razen, da si morda iz štaba sekte na Trstenjakovi pošiljal poste, ki dokazujejo tvojo nerazgledanost in svečkarsko sektaštvo.
Jaz sem delala polno delovno dobo in en takle, kot si ti, mi ne bo govoril, koliko in kako je treba delat.
Pa JJ tudi ne.

To sodi na Politični čvek. Komu se da cele dneve brat o Janši. Kogar zanima, bo šel tja (tja take politične teme sodijo) in si bo vse prebral in komentiral po želji.
[/quote]

Vi levaki bi takoj, ko vam kaj ne paše, nekoga ali nekaj nekam pospravili. Ne morete iz svoje kože.

Jaz se sekiram?
Pol ne toliko, kot ti!
Nisi odgovoril: si kdaj sploh kaj delal, razen, da si morda iz štaba sekte na Trstenjakovi pošiljal poste, ki dokazujejo tvojo nerazgledanost in svečkarsko sektaštvo.
Jaz sem delala polno delovno dobo in en takle, kot si ti, mi ne bo govoril, koliko in kako je treba delat.
Pa JJ tudi ne.
[/quote]

Mislim, da te bo JJ povabil na kavo in bosta ob njej lepo oba pokramljala in se dodobra nasmejala.

Človek naliva čistega vina vsem, razen sebi. Novinarke javno zmerja s prostitutkami. Sam ne spoštuje sodišča. Ne ve pojasnit od kod mu premoženje. Ne, tak osebek meni ne bo solil pameti. Pokažem mu samo sredinca. Se vidimo ob prvih večjih demonstracijah. Leta 2012 so ga že odnesle, tudi tokrat bo odletel…smrad.

Jaz se sekiram?
Pol ne toliko, kot ti!
Nisi odgovoril: si kdaj sploh kaj delal, razen, da si morda iz štaba sekte na Trstenjakovi pošiljal poste, ki dokazujejo tvojo nerazgledanost in svečkarsko sektaštvo.
Jaz sem delala polno delovno dobo in en takle, kot si ti, mi ne bo govoril, koliko in kako je treba delat.
Pa JJ tudi ne.
[/quote]
In kaj se pol sekiraš? Če, kot praviš si delala polno delavno dobo? Kaj se sekiraš pol. Saj Janša bo vzel borčevske penzije in proračunske privilegije smo tistim, ki niso nikoli delali.
Kaj se pa pol sploh bojiš gospoda Janšeta?

New Report

Close